Volejte zdarma800 11 44 11
Vyhledávání

Přidejte se k nám a ukažte lidem, jak si efektivně tvořit finanční rezervy a žít život v klidu

Kdo jsme?

Společnost, která radí s tvorbou rezerv a investováním. Zdarma i online.

Našim posláním je pomáhat lidem smysluplně hospodařit s jejich úsporami. Za více než 10 let působení jsme s financemi pomohli již 11 000 lidem. Zakládáme si na férovosti a profesionalitě.

Náš kolektiv je úzký tým odborníků se specializací na finanční bezpečí klientů. Nefungujeme na systému pyramidy ani MLM (síťový neboli multi-level marketing). Vytváříme bezpečné zázemí, kam se mohou obrátit lidé v těžkých finančních podmínkách anebo pro rady, jak naložit se svými úsporami.

Protože rosteme, hledáme do týmu nové specialisty pro dlouhodobou spolupráci v místě vlastního bydliště.

Pavel Šrámek

Koho hledáme?

U nás nejste finančním poradcem, ale investičním konzultantem, který vykonává svou činnost jako vázaný zástupce na základě splnění zákonných požadavků a registrace u ČNB. Práce jako OSVČ. Živnostenské oprávnění není nutné

O své klienty se staráte dlouhodobě a stabilně. Vaše rady a péče jim pomáhá budovat finanční jistotu a zázemí. Je pro vás důležitý vztah s klientem a baví vás oblast investic. Dokážete o své klienty pečovat dlouhodobě a systematicky a vždy přemýšlíte, jak jim zlepšit život.

Máte pozitivní přístup a obchodního ducha. Vždy se také chováte zodpovědně a myslíte na dobro svých klientů.

Náplň práce:

  • Budete ostatní učit bezpečně a smysluplně hospodařit s jejich majetkem.
  • Budete je vzdělávat, zvyšovat jejich finanční gramotnost.
  • Budete klientům poskytovat rady, jak nejlépe hospodařit se svými úsporami (jak si vytvářet finanční rezervu, jak tuto rezervu efektivně zhodnotit).
  • Budete se zaměřovat a specializovat výhradně na vybraný obor investování a tvorby finančních rezerv a jejich zhodnocení.

S čím se u nás opravdu nesetkáte:

  • Nejsme multi-levelová společnost či „letadlo".
  • Neděláme obchod za každou cenu.
  • Nebudete jen tak sedět a čekat na klienty.
  • Nepřijímáme nespolehlivé kolegy.

Naše požadavky:

Netajíme se tím, že si pečlivě vybíráme kolegy, kromě pracovitosti jsou pro nás důležité i morální hodnoty. Peníze jsou citlivá záležitost – a proto je důležité, abyste splňoval/a následující body:

  • Nesmíte být odsouzen/a v minulosti pro úmyslný trestný čin, nebo pro trestný čin proti majetku či za trestný čin hospodářský spáchaný z nedbalosti.
  • Vnitřně musíte zastávat názor, že klient má přednost před vaším vlastním prospěchem. Vždy se budete snažit klientovi poskytnout kvalitní rady a budete pro něj hledat to nejvhodnější řešení.
  • Máte sám / sama své vlastní finance v pořádku.
  • Musíte být aktivní a zvídavý/á. Nebojíte se vyhledávat sám/a klienty. Dokážete se vcítit do potřeb a emocí klienta. Umíte naslouchat potřebám klienta.
  • Lze se na vás spolehnout - od prvního kontaktu s klientem zachováváte profesionální a především lidský přístup.
  • Jste systematický/á a pracovitý/á. Umíte si organizovat svůj čas, pracujete v zavedeném řádu. Všechny své věci máte v pořádku na svém místě.
  • Přijímáme i absolventy středních nebo vysokých škol (dlouholetá praxe v oblasti investování a kapitálového trhu není nutná).
  • Jste otevřený/á učit se novým věcem.
  • Umíte pracovat s PC, moderní technologie Vás neodrazují.
  • Jste loajální a stálý jak ke klientovi, tak ke společnosti.

Proč si vybrat práci právě u nás?

  • Jsme zavedená a stabilní společnost - působíme na trhu již 10 let. Našim posláním je pomáhat lidem smysluplně hospodařit se svými úsporami, dělat si finanční rezervy a ty efektivně zhodnocovat.
  • Jsme investičním zprostředkovatelem s platnou registrací u ČNB.
  • Zakládáme si na férovosti a profesionalitě, v prvé řadě je pro nás důležitá spokojenost klienta.
  • Své spolupracovníky si velmi pečlivě vybíráme.
  • K práci využíváme nové technologie – takže se určitě nebudete nudit.
  • Profesně s námi budete růst. A ze své práce budete mít dobrý pocit.
  • Dostanete zajímavé platové ohodnocení.
  • Budete pracovat s kolektivem odborníků, který je přátelský.
  • Nemusíte se stěhovat. Naším spolupracovníkem se stanete v místě svého bydliště.
  • Firemní benefity - vzdělávání, účast na firemních seminářích a další.
JUDr. David Vozák
Učíme běžné lidi hospodařit se svými financemi a majetkem, aby se nedostávali do finančních problémů a měli prostředky na to žít naplněný a důstojný život. Poskytujeme rady online a zdarma, aby si co nejvíce lidí mohlo zajistit důchod, stavbu domu nebo nové auto. Protože nikdo jiný to za ně neudělá.

JUDr. David Vozák, jednatel Abivie.

Obáváte se, že v této oblasti nemáte dostatečné vzdělání? Nevadí – pokud splňujete ostatní požadavky a víte, že chcete lidem v této oblasti pomáhat, ozvěte se i tak. Můžeme vám poskytnout systém odborného vzdělávání, abyste své znalosti doplnili/a.

Během tří měsíců se stanete odborníkem, kterého vaše klientela respektuje a váží si ho. Dělejte práci, která má pro ostatní smysl.

Chcete se k nám přidat? Vyplňte formulář

Pomáhají lidem s financemi a milují svou práci

Co říkají naši spolupracovníci?

Připraveni stát se investičním poradcem?

Chcete se stát investičním poradcem? Nechte nám na sebe kontakt a my vám pošleme podrobnosti a plán kariérního rozvoje. Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Please leave this field empty.
Po odeslání informací posoudíme vaši žádost a v případě zájmu vám zašleme doplňující informace o možnostech kariéry.

Oddlužili jsme již 12 760 lidí
s dluhy ve výši 9,6 miliardy korun.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky