Volejte zdarma800 11 44 11
Vyhledávání

Jiní prodávají, my zachraňujeme životy. Oddlužením

Chcete-li pracovat v Abivii, nesmíte se štítit květin. Klienti vám je budou nosit.

Jsme jednička na trhu v oddlužení s 98% úspěšností podaných návrhů u soudu. Oddlužili jsme už 11 000 lidí se závazky přesahující 8 miliard korun.

Hledáme aktivní a samostatné profesionály s pozitivním přístupem k životu a smyslem pro zodpovědnost a práci s lidmi.

Staňte se naším spolupracovníkem ve vašem místě bydliště. Poskytneme vám to nejlepší odborné vzdělání a do tří měsíců můžete být specialistou/kou na oddlužení s vlastní klientelou.

Pavel Šrámek

Specialista na oddlužení má pořádek
ve financích a čisté svědomí

Koho hledáme?

Úspěšný specialista pomáhá klientům na plný úvazek, někdy i 24 hodin denně. Má srovnané finance a morální hodnoty. Ví, že v první řadě oddlužením zachraňuje lidské osudy, až po té myslí na svůj výdělek. Odměnou jsou mu nejen peníze, ale i uznání klientů, jejich vděčnost a doporučení kvalitně odvedených služeb.

Je aktivní. Je precizní, spolehlivý a efektivní. Nebojí se vyhledávat sám klienty. Oslovování neznámých lidí je činnost, která jej motivuje a naplňuje. Jeho obchodní dovednosti, empatie a rovnocenný postoj k lidem jsou samozřejmostí. Lidé v tíživých situacích se na něj obracejí a plně mu důvěřují. Specialista na oddlužení ví, že si vydělá tím více, čím více životů díky oddlužení zachrání.

Uklidňovat zadluženého člověka ohroženého exekucí, není jednoduché. Specialista na oddlužení umí skvěle pracovat s lidmi, s čísly i úředními dokumenty. Od prvního kontaktu s dlužníkem, přes zpracování a podání insolvenčního návrhu až k úspěšnému oddlužení si zachovává profesionální přístup.

Roztaje až, když mu do kanceláře přijde poděkovat zachráněná rodina s bonboniérou.

Abivia podporuje specialisty v první linii

Jaká je práce s námi?

Specialista na oddlužení je pánem své kanceláře. Z ní telefonuje lidem, kteří ho kontaktovali přes web, přijímá tam své klienty a v klidu za počítačem chystá ve spolupráci s klientem podklady pro zpracování insolvenčního návrhu.

Kvůli kariérnímu postupu ale cestuje i mimo své domovské město. Jezdí na pravidelné odborné školení Abivie získat nové poznatky a zkušenosti v oblasti oddlužení, i v oblasti vedení lidí a založení vlastní pobočky.

Díky Abivii si vydělává a profesně roste. Ze spolupracovníka specialistou, potom regionálním specialistou a manažerem obchodní skupiny. A při tom neustále zachraňuje dlužníky před exekucí a soudem.

Váháte, jestli by vám vyhovovala práce specialisty?
Chcete mít náplň práce jako specialista?
Otestujte se
Nechte nám na sebe kontakt

Pomáhají dlužníkům a milují svou práci

Co říkají naši spolupracovníci?

Mohli byste podobné věci říkat i vy?
Chcete patřit mezi specialisty na oddlužení?

Regiony Abivie: Někde větší podpora, jinde větší příležitost

Specialisté na oddlužení jsou potřeba po celé republice.

Mapa poradců

V mnoha městech se zadlužení nemají na koho obrátit. Staňte se misionáři Abivie a pomáhejte potřebným v nových oblastech.

Nebo se přidejte k zavedeným kancelářím s již vybudovaným zázemím.

V obou případech vám Abivia dá šanci pomáhat zadluženým a profesně růst.

Seděla by vám misionářská úloha?Otestujte se
Chcete se stát poradcem ve svém regionu? Nechte nám na sebe kontakt

Speciální práce vyžaduje speciální předpoklady

Chcete se k nám přidat? Ne tak rychle. Práce specialisty není pro každého. Zjistěte, jestli jste ten vhodný či ta vhodná v krátkém testu.

Otázka 1: Jaké je vaše nejvyšší dosažené vzdělání? Vyberte z následujících možností:

Otázka 2: Máte čistý trestní rejstřík? Vyberte z následujících možností:

Otázka 3: Abivia se věnuje výhradně oddlužení? Co vás na něm natolik zaujalo, že byste se jím chtěl/a profesně zabývat? Zaškrtněte prosím všechny platné možnosti:

Otázka 4: Která odpověď nejvíce vystihuje váš rodinný a pracovní život? Vyberte prosím jednu z následujících možností:

Otázka 5: Čeho byste chtěl/a dosáhnout při práci v Abivii? Zaškrtněte prosím všechny platné možností:

Otázka 6: Co považujete za nejvýmluvnější příklad vaší pomoci druhým.

Jakmile zodpovíte všechny otázky, můžete kliknout na vyhodnotit test.

Připraveni zachránit svou první rodinu od exekuce?

Chcete se stát specialistou na oddlužení? Nechte nám na sebe kontakt a my vám pošleme podrobnosti a plán kariérního rozvoje.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Please leave this field empty.

Po odeslání informací posoudíme vaši žádost a v případě zájmu vám zašleme doplňující informace o možnostech kariéry.