Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Marie: Neváhejte a řešte svou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostane se do situace, ze které nevidí východisko. A tohle se stalo i mně. Říkala jsem si: Bože, není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi pomohl. Seděla jsem u PC, bylo 22 hod a klikla jsem na stránky abivia.cz.

Po insolvenci přijde zase klidný spánek a normální život

Spadl mi kámen ze srdce

I když už bylo 22 hodin, zavolala jsem na bezplatnou linku. Ku podivu mi to zvedl sympatický hlas plný klidu, byl to sám pán ředitel Pavel Šrámek. S údivem, že mi nevynadal za tak pozdní hovor a navíc mi dodal odvahu, jsem se s omluvou pozdního hovoru rozpovídala o své situaci. S velmi klidným hlasem jen řekl, že je to v pořádku a ať se nebojím, že to všechno zvládneme a dobře to dopadne.

Příjemné jednání mi vyrazilo dech

Oddlužení HavířoDal mi číslo na paní Martinu Adamčíkovou. Hned ráno jsem jí zavolala. Už po telefonu byla profesionální ve svém jednání a velice příjemná, laskavá a domluvila jsem se s ní na druhý den. Když jsem přišla a začala jsem probírat své dluhy, bylo to velmi klidné, příjemné a vstřícné jednání, už dlouho jsem se nesetkala, aby se mnou úředník jednal s takovým pochopením.

Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to ÚŽASNÁ žena. Kdyby všichni jednali takovým způsobem, bylo by určitě méně stresující jít na úřad a v klidu projednat své problémy.

Velice děkuji, vaší pomoci si vážím

Tímto moc děkuji Abivii a Vám, Martinko, za velkou pomoc a vyřešení mých finančních problémů. Chci oslovit ty z vás, kteří mají finanční problémy a jsou v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu! Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém. 

PŘEJI VÁM, ABYSTE DOŠLI ZASE KLIDNÉHO SPANÍ A ŽIVOTA JAKO JÁ!  

Zdraví vás Marie

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.