Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Zavedli jsme novou službu – zjistíme za vás vaše dluhy

  • Novou službou, kterou jsme pro vás připravili, je dluhový a majetkový audit. Služba je přímou reakcí na poptávku řady klientů a nabízí možnost rychle a pohodlně zjistit aktuální dluhy, jejich výši i stav, ve kterém se nacházejí.
  • Hlavním přínosem nové služby je její komplexnost. Dluhový audit zahrnuje prověření existence dluhů u všech státních orgánů a 95 % nejčastějších věřitelů.
  • Výsledkem je ucelený a přesný seznam dluhů. 

Dluhový audit – novinka od Abivie

Abivia spustila svou novou službu – dluhový audit. Služba zahrnuje úplně prověření dluhů dlužníka. Abivia na základě pověření klienta jeho jménem a na jeho účet osloví 95 % nejčastějších věřitelů a zjistí dluhy uvedené osoby. Výsledkem je sestavení uceleného seznam dluhů pro klienta. Seznam obsahuje aktuální výši dluhů, aktuálního věřitele a stav dluhu. Tedy zda se nachází před splatností, po ní, nebo dokonce ve vymáhání (exekuci).

Proč jsme službu zavedli

Velmi častým požadavkem řady našich klientů je pomoc s tím, jak zjistit své dluhy a případně jak oslovit své věřitele. Plné tři čtvrtiny našich klientů přesně nevědí, komu a kolik aktuálně na svých dluzích dluží. Současně se často obávají oslovit své věřitele nebo nevědí, na koho se obrátit, aby své dluhy zjistili. Proto jsme zavedli tuto novou službu a nabízíme ji našim klientům.

Koho oslovujeme?

Hlavní náplní dluhového auditu je oslovení 95 % nejčastějších věřitelů z řad státních orgánů a nejvýznamnějších privátních věřitelů. „Oslovujeme zdravotní pojišťovny, soudní exekutory, soudy, banky, spořitelny i nebankovní instituce, telekomunikační operátory, dodavatele vody, plynu, energií. Pokryjeme 95 % nejčastějších věřitelů v ČR“, sděluje Pavel Šrámek, partner projektu Abivia.

Co přináší služba klientovi?

Hlavním přínosem je komplexní a cílené zjišťování dluhů a majetku klienta. V průběhu dluhového auditu zjistíme nejen výši dluhů, ale i jeho stav, zda se nachází ve vymáhání či exekuci, kdo je věřitelem, na základě čeho dluh vznikl, na základě čeho je dluh vymáhán. Součástí mohou být i listiny, na jejichž základě dluh vznikl, žaloby, rozsudky, exekuční tituly případně další dokumenty. To vše je zpracované do přehledné a ucelené podoby k okamžitému použití. Klientovi je dluhový audit předán v elektronické podobě.

Jak o službu požádat a dozvědět se podrobnější informace?

Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na portále Abivia.cz, oslovit vybraného poradce nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 11 44 11. Podrobnější informace o dluhovém auditu si můžete přečíst na našem webu ZDE

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 13 137 lidem z dluhů ve výši 9 881 997 659 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky