Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Zavedli jsme novou službu – zjistíme za vás vaše dluhy

  • Novou službou, kterou jsme pro vás připravili, je dluhový a majetkový audit. Služba je přímou reakcí na poptávku řady klientů a nabízí možnost rychle a pohodlně zjistit aktuální dluhy, jejich výši i stav, ve kterém se nacházejí.
  • Hlavním přínosem nové služby je její komplexnost. Dluhový audit zahrnuje prověření existence dluhů u všech státních orgánů a 95 % nejčastějších věřitelů.
  • Výsledkem je ucelený a přesný seznam dluhů. 

Dluhový audit – novinka od Abivie

Abivia spustila svou novou službu – dluhový audit. Služba zahrnuje úplně prověření dluhů dlužníka. Abivia na základě pověření klienta jeho jménem a na jeho účet osloví 95 % nejčastějších věřitelů a zjistí dluhy uvedené osoby. Výsledkem je sestavení uceleného seznam dluhů pro klienta. Seznam obsahuje aktuální výši dluhů, aktuálního věřitele a stav dluhu. Tedy zda se nachází před splatností, po ní, nebo dokonce ve vymáhání (exekuci).

Proč jsme službu zavedli

Velmi častým požadavkem řady našich klientů je pomoc s tím, jak zjistit své dluhy a případně jak oslovit své věřitele. Plné tři čtvrtiny našich klientů přesně nevědí, komu a kolik aktuálně na svých dluzích dluží. Současně se často obávají oslovit své věřitele nebo nevědí, na koho se obrátit, aby své dluhy zjistili. Proto jsme zavedli tuto novou službu a nabízíme ji našim klientům.

Koho oslovujeme?

Hlavní náplní dluhového auditu je oslovení 95 % nejčastějších věřitelů z řad státních orgánů a nejvýznamnějších privátních věřitelů. „Oslovujeme zdravotní pojišťovny, soudní exekutory, soudy, banky, spořitelny i nebankovní instituce, telekomunikační operátory, dodavatele vody, plynu, energií. Pokryjeme 95 % nejčastějších věřitelů v ČR“, sděluje Pavel Šrámek, partner projektu Abivia.

Co přináší služba klientovi?

Hlavním přínosem je komplexní a cílené zjišťování dluhů a majetku klienta. V průběhu dluhového auditu zjistíme nejen výši dluhů, ale i jeho stav, zda se nachází ve vymáhání či exekuci, kdo je věřitelem, na základě čeho dluh vznikl, na základě čeho je dluh vymáhán. Součástí mohou být i listiny, na jejichž základě dluh vznikl, žaloby, rozsudky, exekuční tituly případně další dokumenty. To vše je zpracované do přehledné a ucelené podoby k okamžitému použití. Klientovi je dluhový audit předán v elektronické podobě.

Jak o službu požádat a dozvědět se podrobnější informace?

Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na portále Abivia.cz, oslovit vybraného poradce nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 11 44 11. Podrobnější informace o dluhovém auditu si můžete přečíst na našem webu ZDE

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 13 503 lidem z dluhů ve výši 10 202 639 488 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky