Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Nová informační poradna pro investory i obyčejné lidi

infoPřipravili jsme pro vás nový projekt Tvoříme a zhodnocujeme rezervy. Na zcela novém informačním webu máte možnost získat nejen užitečné informace, rady a tipy, jak si správně rezervy tvořit, ale získat také povědomí o nástrojích, které se pro jejich tvorbu a zhodnocení hodí. Věříme, že se vám projekt bude nejen líbit, ale také se pro vás stane potřebným. 

„Chceme návštěvníkům nového webu přiblížit i nástroje, které se pro vytváření rezerv a jejich zhodnocování hodí, jaké mají výhody, nevýhody a čeho se vyvarovat při jejich výběru a používání. Začali jsme jednoduchým a široce dostupným investičním nástrojem – podílovým fondem. Postupně budeme přidávat další zajímavé nástroje. Na webu naleznete i slovník nejčastěji používaných výrazů v investičním prostředí – Investopedii, stejně jako přehled významných osob a institucí z investičního prostředí,“ komentuje nový projekt jednatel Abivia David Vozák. 

Přečtěte si, co vás zajímá. Více informací najdete na webu tvorimerezervy.cz

 

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 13 503 lidem z dluhů ve výši 10 202 639 488 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky