Volejte 777 722 822
Vyhledávání

Olomoucký deník zveřejnil výsledky našeho průzkum tvorby a zhodnocení rezerv

Jen zhruba každý pátý obyvatel města Olomouce má vytvořenu takovou finanční rezervu, která by mu v případě nečekané ztráty zaměstnání vystačila alespoň na dobu 5 měsíců. 23 % lidí má vytvořenu rezervu pouze na 1 měsíc, 25 % lidí nemá vytvořenu dokonce rezervu žádnou. Nejhůře jsou na tom ženy ve věku do 36 let. 

Toto i další zajímavá fakta týkající se hospodaření obyvatel města Olomouce odhalil speciální průzkum společnosti Abivia s.r.o., která se dlouhodobě zaměřuje na zvyšování finanční gramotnosti. Společnost se rozhodla provést tento průzkum právě proto, že se specializuje na tvorbu a zhodnocení rezerv a denně v této oblasti pomáhá desítkám lidí v olomoucké kanceláři.

Průzkumu se zúčastnilo celkem 720 lidí různého věku i vzdělání a proběhl ve spolupráci specialistky olomoucké kanceláře Abivia paní Ing. Pavly Suchánkové a Střední odborné školy Olomouc, spol. s r.o.

Výsledky průzkumu byly zveřejněny také v Olomouckém deníku. Příspěvky si můžete přečíst zde:

http://tvorimerezervy.cz/…/upl…/2016/12/Pruzkum-Abivia-1.pdf
http://tvorimerezervy.cz/…/upl…/2016/12/Pruzkum-Abivia-2.pdf

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Oddlužili jsme již 12 859 lidí
s dluhy ve výši 9,6 miliardy korun.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

Otevřeli jsme pro vás novou kancelář v Olomouci

Dovolujeme si vás informovat, že jsme po zakončených úpravách dnes znovu otevřeli naši milovanou kancelář v Olomouci na ulici Pasteurova 10. Pomocnou ruku vám zde nabízí naše dlouholetá kolegyňka a výborná dluhová poradkyně Ing. Martina Prudilová.

Podnikatelé mají jednodušší cestu do oddlužení

Souhlas věřitelů z podnikání není nutné po novele insolvenčního zákona získávat od věřitele dopředu. Zákon jednoduše tento souhlas předpokládá. Dlužník už tak není vystaven na milost apatii některých věřitelů, kteří se o osud své pohledávky nezajímají.