777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Ivo Adam insolvenční poradce pro oddlužení Brno

Bc. Ivo Adam

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Brno, Zvonařka 408/16, Brno, Vyškov, Ivančice, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hustopeče, Břeclav, Znojmo, « Zvolte jiné město

Insolvenční poradce Ivo Adam: „Jsme s vámi po celou dobu oddlužení!“

Za klientem stojím nejen při zpracování insolvenčního návrhu, ale během celého oddlužování. Dluhové problematice se věnuji již více než 10 let. Klienti se často domnívají, že jsou jediní v tak nepříjemné finanční a životní situaci. Po první bezplatné konzultaci však zjistí, že s obdobnými problémy se nepotýkají sami a že každá situace má řešení. Naší prioritou je zbavit je starostí tak, aby mohli po úspěšném oddlužení opět normálně ekonomicky fungovat a žít.

Většina klientů oceňuje službu právní zastoupení

Klienti se na nás mohou obracet po celou dobu insolvence a naše advokátní kancelář může hájit a prosazovat práva a oprávněné zájmy klienta za účelem řešení jeho potřeb a požadavků v souvislosti s jeho insolvenčním řízením. Jedna věc je sepsat a podat insolvenční návrh s návrhem na povolení oddlužení, druhá aby celý proces klient zdárně zvládnul a na konci oddlužení byl opravdu zbývajících dluhů zbaven. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře, nebo vše můžeme řešit i korespondenčně (po telefonu, poštou, e-mailem). V době nejhoršího COVIDU jsme se s klienty nemohli scházet, nikdy jsme se neviděli, a přesto jsou jejich insolvenční návrhy zdárně podány na soud a dále řešeny.

 

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Ivo Adamem z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Ivem líbila? 

Ivo Adam oddlužení a insolvence v Brně

Poděkování Hany Matýskové – Facebook 5. 4. 2023

Já mám u vás už 3 roky insolvenci, kterou mně vaše kancelář zprostředkovala, a jsem ráda, že jsem našla zrovna vás. Jsem za to vděčná. Našla jsem vás v Brně a vše se mnou zařizoval p. Adam a p. Kapičáková. Moc děkuji, nikdy bych jinak dluhy nesplatila. Doporučuji všem, aby neztráceli čas a na abivia.cz se obrátili!

Eva Bendlová a její vzkaz na Facebooku, 17. 2. 2023

Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální služby, rychlé jednání a milou spolupráci při vyřizování insolvence přes vaší společnosti, jmenovitě paní Kapičákové a jejímu kolegovi, panu Adamovi, s kterým jsem také jednala. Moc děkuji.

Pavel Thielka se podělil o názor na Facebooku 27. 12. 2022

Využil jsem služeb Abivia.cz, velice děkuji za perfektní a profesionální přístup. Připlatil jsem si i právní zastoupení po dobu insolvenčního řízení, což jsem nakonec nevyužil, jelikož jsem celou částku splatil do roka. Panu Ivo Adamovi z pobočky v Brně velice děkuji.

Pochvala Davida Růži na Facebooku dne 21. 12. 2022

Jednání bylo rychlé, vše klapalo dle dohody, naprostá spokojenost.

Vyjádření klientky Evy – Facebook 15. 12. 2022

Mohu doporučit. Příjemé jednání.

Recenze Jany Meixnerové – Facebook 11. 12. 2022

Také jsem využila služby a mohu říct, že moc děkuji, protože mi pomohli a měli se mnou trpělivost. Všem opravdu doporučuji. Na nic nečekejte a řešte své dluhy. Opravdu se vám hodně uleví!! Se vším pomohou, vyřeší za vás a jsou vždy schopni pomoci, i během insolvence. Díky.

Petr Bartoň a jeho reference na Facebooku, 5. 11. 2022

Skvělá spolupráce od začátku až do konce, doporučuji všem.

Manželé M. Z. a J. Z. z Brna nám v říjnu 2022 poslali ručně psaný dopis Reference manželů v oddlužení z Brna

Ani nevím, jak vyjádřit spokojenost se službami Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka. S manželem jsme se trápili několik let, navštívili několik advokátních kanceláří. Teprve p. Adam a p. Kapičáková nám dokázali poradit a hlavně pomoci. Děkujeme a doporučujeme jejich služby!

Kateřina Kroupová napsala hodnocení – Facebook 25. 8. 2022

Oslovila jsem advokátní kancelář s prosbou o pomoc, už jsem nevěděla, kudy kam. Řešit své dluhy, své problémy byla pro mě velká ostuda. Dnes mám insolvenci schválenou a za to vše vděčím těmhle skvělým lidem. Dělají pro vás maximum, mají skvělý přístup, hlavně lidský, nikdo vás nebude soudit. Pokud jste v takové situaci, že už nevíte, kudy kam, nebojte se oslovit Abivia.cz. Děkuji za vše!

Pan Bartoň dne 21. 8. 2022 ohodnotil spolupráci na Facebooku

Petr Bartoň hodnocení na FB

Doporučení klienta – Facebook 27. 7. 2022

Vypíchl bych perfektní práci paní Kapičákové a kolegy pana Adama.
Rady nad zlato a v případě nějakých komplikací kdy jsem to i já chtěl vzdát a žádost stáhnout. Jsem dostal radu a úspěšné řešení bylo na světě. Opravdu profesionální práce a lidé na svých místech.
Lepší advokátní společnost jsem si nemohl vybrat.
Děkuji T. V.

Komentář na Facebooku z 12. 6. 2022

Taky jsem v insolvenci a díky p. Adamovi a p. Kapičákové jsem už v klidu a můžu spokojeně žít. Abivia.cz doporučuji, jsou ochotní, se vším poradí a pomůžou. Díky nim konečně žiju bez strachu. Děkuji, že jste mně pomohli. Hana Matýsková

Tomáš Pataši napsal dopis se svým příběhem – 30. 6. 2022

Po tom, co jsem se rozhodl oddlužit, jsem se bál někam zavolat. Dostal jsem ale číslo na paní Kapičákovou a jen co jsem se odhodlal zavolat, hned jsem byl klidnější – paní byla hrozně příjemná. Po první osobní schůzce už jsem byl v klidu úplně. Jak paní Kapičáková, tak pan Adam byli hrozně příjemní, vstřícní, vše mi v klidu a s úsměvem vysvětlili. Ostatním můžu jen doporučit!

Pochvala Libuše Mokré – Facebook 5. 5. 2022

Byla jsem s Abivia.cz a jejich službami velmi spokojená. Pobočku v Brně velmi doporučuji.

Spokojenost klienta – Facebook 1. 6. 2021

Profesionální přístup k člověku, který se dostane do zlé finanční krize… Vřele doporučuji! Ivo Adam je prostě top jednička.

Recenze z portálu Google Business

Ochotni lidé vše v pohodě! František Kaleja

Vynikající služby, plně spokojen. Stanislav Pátek

Honza Karásek a jeho hodnocení na Facebooku ze dne 2. 3. 2021

Parádní seriózní jednání, krásná a srozumitelná komunikace, rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojený s touhle společností,  děkuji panu Ivo Adamovi. Jsem s tímto pánem velice spokojený a můžu jen doporučit.

Poděkování Pavla Gašperka 

Děkuji za profesionalitu a vstřícnost panu Adamovi z brněnské kanceláře. Jeho jednání a přístup k práci a řešení mé situace mě utvrdilo v tom, že jsem ve správných rukou. Vřele spolupráci s ním doporučuji. 

Komentáře klientů – Facebook 24. 6. 2020

  • Pan Ivo Adam je úžasný člověk, který opravdu rád pomůže lidem. Mohu vřele doporučit. Hana Mičkalová
  • Též se přidáváme. Vždy poradí a nikdy nenechá člověka v nejistotě. Oba i s jeho paní jsou na pravém místě! Lenka Kulhánková 

Poděkování klientů – Facebook 15. 1. 2020

  • Moc děkuji panu Adamovi a všem pracovníkům s pomocí, velice férový a super přístup. Moc doporučuji. Jsem ráda, že jsem vás navštívila. Iva Horáková
  • Velké díky panu Adamovi… pomohl hodně a já jsem již 2 měsíce po insolvenci a pocit je to k nezaplacení stejně jako přístup téhle kanceláře. Za mě super. Hanka Tomečková

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.