Volejte 777 722 822  

Brno, Zvonařka 408/16

Brno, Vyškov, Ivančice, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hustopeče, Břeclav, Znojmo

Ivo Adam insolvenční poradce Brno

Bc. Ivo Adam

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám najít efektivní řešení vaší tíživé finanční situace

Dluhové problematice se věnuje již 8 let. Klienti se často domnívají, že jsou jediní v tak nepříjemné finanční a životní situaci.  Po první bezplatné konzultaci však zjistí, že s obdobnými problémy se potýká velké množství klientů, a že každá situace má své efektivní řešení. Naší prioritou je zbavit klienty starostí, které mají  z jejich tíživé finanční a majetkové situace. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Ivo Adam oddlužení a insolvence v Brně

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Ivo Adamem z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Ivem líbila? 

Spokojenost klienta – Facebook 1. 6. 2021

Profesionální přístup k člověku, který se dostane do zlé finanční krize… Vřele doporučuji! Ivo Adam je prostě top jednička.

Recenze z portálu Google Business

Ochotni lidé vše v pohodě! František Kaleja

Vynikající služby, plně spokojen. Stanislav Pátek

Honza Karásek a jeho hodnocení na Facebooku ze dne 2. 3. 2021

Parádní seriózní jednání, krásná a srozumitelná komunikace, rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojený s touhle společností,  děkuji panu Ivo Adamovi. Jsem s tímto pánem velice spokojený a můžu jen doporučit.

Poděkování Pavla Gašperka 

Děkuji za profesionalitu a vstřícnost panu Adamovi z brněnské kanceláře. Jeho jednání a přístup k práci a řešení mé situace mě utvrdilo v tom, že jsem ve správných rukou. Vřele spolupráci s ním doporučuji. 

Komentáře klientů – Facebook 24. 6. 2020

Pan Ivo Adam je úžasný člověk, který opravdu rád pomůže lidem. Mohu vřele doporučit. Hana Mičkalová

Též se přidáváme. Vždy poradí a nikdy nenechá člověka v nejistotě. Oba i s jeho paní jsou na pravém místě! Lenka Kulhánková 

Poděkování – Facebook 15. 1. 2020

Moc děkuji panu Adamovi a všem pracovníkům s pomocí, velice férový a super přístup. Moc doporučuji. Jsem ráda, že jsem vás navštívila. Iva Horáková

Velké díky panu Adamovi… pomohl hodně a já jsem již 2 měsíce po insolvenci a pocit je to k nezaplacení stejně jako přístup téhle kanceláře. Za mě super. Hanka Tomečková

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.