Volejte 777 722 822  

Brno, Zvonařka 408/16

Brno, Vyškov, Ivančice, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hustopeče, Břeclav, Znojmo

Ivo Adam pomůže s oddlužením v Brně a okolí

Bc. Ivo Adam

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám najít efektivní řešení vaší tíživé finanční situace

Dluhové problematice se věnuje již 8 let. Klienti se často domnívají, že jsou jediní v tak nepříjemné finanční a životní situaci.  Po první bezplatné konzultaci však zjistí, že s obdobnými problémy se potýká velké množství klientů, a že každá situace má své efektivní řešení. Naší prioritou je zbavit klienty starostí, které mají  z jejich tíživé finanční a majetkové situace. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Ivo Adam oddlužení a insolvence v Brně

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Ivo Adamem z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Ivem líbila? 

Poděkování Pavla Gašperka 

Děkuji za profesionalitu a vstřícnost panu Adamovi z brněnské kanceláře. Jeho jednání a přístup k práci a řešení mé situace mě utvrdilo v tom, že jsem ve správných rukou. Vřele spolupráci s ním doporučuji. 

Komentáře klientů – Facebook 24. 6. 2020

Pan Ivo Adam je úžasný člověk, který opravdu rád pomůže lidem. Mohu vřele doporučit. Hana Mičkalová

Též se přidáváme. Vždy poradí a nikdy nenechá člověka v nejistotě. Oba i s jeho paní jsou na pravém místě! Lenka Kulhánková 

Poděkování – Facebook 15. 1. 2020

Moc děkuji panu Adamovi a všem pracovníkům s pomocí, velice férový a super přístup. Moc doporučuji. Jsem ráda, že jsem vás navštívila. Iva Horáková

Velké díky panu Adamovi… pomohl hodně a já jsem již 2 měsíce po insolvenci a pocit je to k nezaplacení stejně jako přístup téhle kanceláře. Za mě super. Hanka Tomečková

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.