Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Jihomoravský kraj

Adamov , Blansko , Boskovice , Břeclav , Brno , Bučovice , Hustopeče , Ivančice , Kuřim , Moravský Krumlov , Pohořelice , Šlapanice , Slavkov u Brna , Tišnov , Veselí nad Moravou , Vyškov , Znojmo

Ivančice, Chřestová 1

Ivančice, Brno, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hustopeče, Břeclav, Znojmo

Bc. Ivo Adam

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám znovu nastartovat normální život

Spokojenost a úsměvy klientů mi dodávají neskutečnou energii. Jakmile jim pomohu znovu nastartovat normální život, je na nich na první pohled vidět, jak rozkvetou. Zbaví se starostí a stresu z každodenního trápení s dluhy. Jsou šťastní a jejich upřímné poděkování od srdce mě vždy dostane. Právě to je důvod, proč mě tato práce již 6 let baví a naplňuje. Zkuste to se mnou také!

 

Co říkají klienti

Ladislav a Božena Petrů

Chtěli bychom timto poděkovat pani Kapičákové a Bc Adamovi za jejich přikladnou a zodpovědnou práci. Jsem invalida nemám nohu, jejich přistup k nám byl obdivující. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, kteří potřebují pomoct. S úctou manželé Petrů.

Pavel G.

Chtěl bych tímto poděkovat paní Kapičákové a Bc. Adamovi za vstřícný a profesionální přístup ke své práci. Jejich vstřícné jednání mě přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu. Vřele doporučuji Abivii, kde vám určitě pomohou.

Jiří Souřezný

Vážení tímto bych vám chtěl poděkovat za to jak jste se vypořádali s mým zadlužením a dobře se o všechno postarali. Jsem rád, že existují lidé, kteří své práci rozumí a dokáží pomoct těm druhým a nemyslí jen na peníze. Ještě jednou moc děkuji, Souřezný Jiří

Miroslav a Irena Novákovi

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Kapičákové a Bc. Adamovi z brněnské pobočky Abivia. Náš příběh je takový... před dvěma lety jsme požádali o insolvenci přes Dluhovou poradnu Karlovy Vary - zástupce paní Hana Šedivá (nikomu NEDOPORUČUJI). Naslibovali co se dá, vyinkasovali peníze a soud žádost zamítl. Druhý pokus jsme učinili u právníka JUDr. Kubíčka v Brně. Ten nám sdělil, že dluhovou poradnu zažaluje za špatně sepsanou žádost a napsal žádost svoji. Bohužel, vše skoro opsal stejně jako Dluhová poradna, inkasoval 25 tis Kč a opět zamítnuto. Už jsme byli nešťastní. Našli jsme kontakt na Abivii, brněnskou pobočku. Paní Kapičáková a pan Bc. Adam se nám perfektně věnovali, vše sepsali tak dokonale, že soud nám vyhověl a povolil oddlužení. Už jsme nedoufali, že se toto může stát. Teď nám konečně svitla naděje, že za pět let budeme důstojně žít bez dluhů. Velké díky ještě jednou paní Kapičákové a panu Adamovi. Všem vám, kteří jsme v bezradné situaci, doporučuji Abivii, kde vám určitě pomohou.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.