Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Příbram , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly

Praha, Českomoravská 39

Praha, Český Brod, Nymburk, Kolín, Kouřim, Brandýs nad Labem, Úvaly

Ing. Erika Krátká

5.0 Doporučit poradce

Vnesu do vašeho života novou energii a pocit bezpečí

Mým životním posláním je pomáhat lidem. Díky svému pozitivnímu myšlení vnesu do vašeho života novou energii, pocit bezpečí a jistotu, že spolu to zvládneme. Vždy se snažím pomoci každému na 100 %, a i když úspěšně dokončím  spolupráci, vždy se na mne lidé dále s důvěrou a prosbou o pomoc nejen pro sebe obracejí. Nemůžete přijet do kanceláře? Nic se neděje. Ráda se s vámi sejdu u dobré kávy na jiném pro vás přijatelnějším místě. Důležité je nečekat a probrat vaši situaci co nejdříve.

 

Co říkají klienti

Pavla Čechová

Chtěla bych poděkovat vaší poradkyni Ing. Erice Krátké. Je to žena, která je nejen profesionál ve svém oboru, ale i člověk se srdcem na pravém místě. Spojení těchto dvou vlastností je ideální pro lidi v nesnázích. Děkuji za ochotu, pracovitost, rychlost a lidský přístup.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.