Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čáslav , Černošice , Český Brod , Dobříš , Hořovice , Kladno , Kolín , Kouřim , Kutná Hora , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Poděbrady , Praha východ , Příbram , Rakovník , Říčany , Sedlčany , Úvaly , Vlašim , Votice

Praha, Opletalova 1417/25

Praha, Český Brod, Nymburk, Kolín, Kouřim, Brandýs nad Labem, Úvaly, Poděbrady

Ing. Erika Krátká

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Zajistíme vám právní řešení vaší tíživé majetkové a finanční situace

Naše kancelář se vždy snaží přistupovat ke každému klientovi zcela individuálně, kdy klademe důraz na osobní přístup, profesionalitu a snahu o nalezení pro klienta nejefektivnějšího a nejvýhodnějšího řešení jeho tíživé majetkové a finanční situace. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Pokud se nemůžete dostavit, je možno individuálně dohodnout termín schůzky i na jiném vhodném místě.

Co říkají klienti

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.