Helena Bradáčová

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Chrudim, Náchod, Trutnov, Jičín, Litomyšl, Lanškroun, Moravská Třebová, Polička
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Helena Bradáčová insolvence Hradec Králové

Pomůže klientům s dluhovým kolotočem

Radí klientům v otázce dluhové problematiky již 14 let. V současné době se jako zaměstnanec naší kanceláře specializuje na klienty, kteří se dostali do bezvýchodné dluhové situace, tzv. „dluhové pasti“. S klienty se vždy snaží nalézt individuální a nejefektivnější řešení jejich majetkové a finanční situace. Domluvte si bezplatnou schůzku na pobočce naší kanceláře.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Helenou Bradáčová z kanceláře v Hradci Králové? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Helenou líbila?

Helena Bradáčová insolvence Hradec Králové

 

 • Robert Novotný

  Pracovní nasazení a spolehlivost. Moc děkuji paní Bradáčové za pomoc.

  Zdroj: Facebook 20. 9. 2023

 • Lucie Zimová

  Děkuji moc za vstřícné jednání a vřelý přístup paní Bradáčové z Hradecké pobočky. Vždy poradí a pomůže.

  Zdroj: Google 22. 9. 2023 (5 hvězdiček)

 • Jarmila Schejbalová

  Nejlepší advokátní kancelář s velmi milou spolehlivou usměvavou slušnou paní HELENKOU BRADÁČOVOU. Tím jí posílám velký dík za pomoc a vysvětlení mé situace s insolvencí. Velká pochvala. | Dobrý den, děkuji předem za zprávu o podání insolvenčního návrhu. Strašně moc bych chtěla poděkovat paní Heleně Bradáčové za suprovou spolupráci, pomoc při sepsání mojí insolvence. Chtěla bych veřejně poděkovat za velmi ochotnou, milou, spolehlivou, vstřícnou paní HELENKU BRADÁČOVOU za její vynikající spolupráci s klienty, slušný přístup k lidem. Vše vysvětlí, pomůže sepsat, ano, prostě není co dodat k této advokátní kanceláři V HRADCI KRÁLOVÉ.Vážená společnosti, vám velký dík za kladný slušný přístup a pomoc při insolvenci. Přeji krásný den a věřím ve spolehlivou komunikaci se mnou. Velký dík, Jaromíra Schejbalová

  Zdroj: Google 24. 8. 2023 | Mail 21. 8. 2023

 • Markéta Provazníková

  Za mě musím říct, že super. Paní v kanceláři moc ochotná, hodná, milá. Se vším mi pomohla a poradila. (Místo pobočky Hradec Králové)

  Zdroj: Google 18. 6. 2023

 • Ludmila Šafaříková

  Můžu jen doporučit.

  Zdroj: Facebook 8. 4. 2023

 • Eva Morávková

  Je úžasný potkat člověka, který je na správném místě. Vstřícnost, úžasná komunikace a velká pomoc. Kdykoliv a s čímkoliv. Moc děkuji paní Bradáčové. Jste skvělá!

  Zdroj: Google 22. 2. 2023

 • Adriana Gorolová

  Také přidám svou zkušenost, pomohli mi se vším, vše zařídili, moc děkuji.

  Zdroj: Facebook 1. 12. 2022

 • Dušan Říha

  Se společností abivia.cz mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem v insolvenci třetím rokem a snad vše dopadne ke všeobecné spokojenosti všech. Srdečně zdravím Hradec Králové a milou paní Helenu Bradáčovou. Děkuji za 100% odvedenou práci. Vřele doporučuji všem, kteří váhají.

  Zdroj: Facebook 22. 10. 2023

 • Romana Hocká

  Píši zpětnou vazbu na advokátku, paní Bradáčovou. Paní Bradáčova je velmi milá, chytrá, příjemná a nemám co dodat, prostě naprosto skvělá. Jsem s ní velice spokojená. S pozdravem Romana Hocká

  Zdroj: Mail 19. 6. 2022

 • Marie Kinlová

  S Vaším specialistou jsem spokojená a budu ráda, až vše bude za mnou.

  Zdroj: Mail 16. 5. 2022

 • Ela Kasalová

  Hodnotím individuální přístup. Jednali se mnou mile a vstřícně. Nebyl problém sjednat termín v pozdních odpoledních hodinách. Vřele doporučuji.

  Zdroj: Google 20. 4. 2022

 • Eva Machová

  Velmi doporučuji, rychlé jednání, paní i pán moc sympatičtí.

  Zdroj: Google 19. 2. 2022

 • Pavel Sladký

  Děkuji paní Bradáčové z Hradce Králové. Vše mi vychází. Opravdu doporučuji vás.

  Zdroj: Facebook 10. 9. 2021

 • Blanka Novotná

  Jsem velice spokojena. Paní Bradáčová byla velmi milá a vstřícná. Doporučuji insolvenci na abivia.cz.

  Zdroj: Facebook 21. 6. 2021

 • Štěpán D.

  Jednání s lidmi v kanceláři v Hradci Králové doporučuji. Paní Bradáčová je profík a ví, co dělá. První jsem mířil do neziskovky, ale ihned po první schůzce, kdy mi nedokázali nic vysvětlit, jsem utekl. Jsem rád, že jsem zvolil tuto advokátní kancelář, insolvence byla vyřízena rychle a bez zbytečných průtahů.

  Zdroj: Mail 25. 3. 2021

 • Pavel Brotan

  Veliká spokojenost. Děkuji a doporučuji 😊😊

  Zdroj: Google 23. 3. 2021

 • Helena Rochová

  Paní Bradáčová je velice příjemná a všechno dobře vysvětlí. Děkuji.

  Zdroj: Facebook 8. 3. 2021

 • Hana Turtáková

  Se službami advokátní kanceláře Mgr. Martin Ludvík a paní Bradáčovou jsem velmi spokojená. Můžu se na ni kdykoli obrátit. Příjemné jednání, rychlá pomoc!

  Zdroj: Mail 30. 1. 2021

 • Žaneta

  Děkuji za možnost oddlužení a rychlou pomoc. Helenu Bradáčovou vřele doporučuji. Naše rodina už je zase v klidu a nemusí se obávat dalšího příchodu exekutorů.

  Zdroj: Mail 25. 1. 2021

 • Šimon

  Vřele advokátní kancelář doporučuji, zejména paní Bradáčovou, která mne má na starost. Je profík ve svém oboru a ví, co dělá. Mohu dodat i kontrast z jiné nejmenované společnosti. Přišel jsem na první schůzku a jediné, co mi řekli, bylo, že si mám přinést doklady o příjmech za poslední rok, aniž by se starali o něco dalšího. Vůbec to se mnou neprobrali, ani s ničím neporadili. Nyní je vyřízeno vše velice rychle a bez zbytečných průtahů. Tím pádem vám insolvence začne i dříve a budete jí mít i dříve „z krku“. Chování je zde také na úrovni, takže vám ani nepřijde, že řešíte něco v podstatě nepříjemného. Přeji hezký den.

  Zdroj: Mail 5. 1. 2021

 • Martin A., 49 let

  Vlastní hloupostí i neznalostí zákonů jsem se dostal do dluhů a neschopnosti splácet své závazky a pohledávky. Vzniklo mi několik exekucí. Oslovil jsem abivia.cz se sídlem v Hradci Králové. Jednání paní Bradáčové je velmi vstřícné a profesionální. Pokud tedy v současné době řešíte otázku, na koho se obrátit a kdo vám pomůže s insolvencí, mohu paní Bradáčovou z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pomohla mi z dluhů, a tím mi dala i možnost znovu začít žít normálně bez strachu, kdy u mě zazvoní exekutor.

  Zdroj: Mail 18. 12. 2019

Helena Bradáčová
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Helena Bradáčová insolvence Hradec Králové

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.