777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Specialista na oddlužení Abivia Jihočeský kraj

Ing. Miroslav Melota

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

České Budějovice, Jindřichův Hradec, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov, Třeboň, « Zvolte jiné město

Dluhy a exekuce vyřešíme online nebo osobně

Pomáhám lidem po celém Jihočeském kraji, aby se zbavili dluhů a exekucí a mohli v klidu žít. Zařídím oddlužení online, nebo osobně poradím. Ať už potřebujete pomoci zjistit dluhy, požádat o oddlužení, nebo jste již v insolvenčním řízení a máte problémy. Každá situace má své řešení, i když to tak na první pohled nevypadá.

Klienti o mě napsali

Jak se klienti o mě vyjádřili? Jsou se mnou spokojeni? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce líbila?

Ing. Miroslav Melota insolvenční specialista

Dušan Veliký a jeho hodnocení na Facebooku 23. 1. 2023

I já mám velice dobrou zkušenost, manželé Melotovi vše vyřídili a vysvětlili… Už déle jak rok mám konečně po letech pokoj. Ještě jednou velký dík.

Kristina Livoreka a její recenze – Google 5. 1. 2022

Vstřícnost, ochota, rychlé odborné řešení, velice profesionální přístup.

Reference pana Václava H. – Google 1. 12. 2022

Pan Melota je opravdu vstřícný. Opravdu vám poradí a pomůže tak, jak je v jeho silách, a to se už moc nevidí.. Je vidět, že mu jde o pomoc druhým, a to je vážně v této době již vzácnost… Když s někým řešíte svou nelehkou situaci, vždy se trochu stydíte a máte pocit hanby, že jste se dostali do tíživé situace, ale při kontaktu s panem Melotou z vás všechno odpadne, jelikož poznáte, že vám chce pomoct a nesoudí vás. Velice doporučuji v případě potřeby pomoci kontaktovat pana Melotu, i já mu tímto děkuji a zdravím 🙂

Pochvala Lukáše Štindla – Google 15. 11. 2022

Skvělé – tato společnost mi hodně pomohla, mohu znovu začít žít. Doporučuji všem spoluobčanům na tisíc procent, pomůžou a postarají se o vás. Pan Melota je opravdu skvělý člověk. Tak ať se daří, a to i celé společnosti!

Poděkování Petra Sikory – Facebook 18. 10. 2022

Rád bych poděkoval panu Melotovi a firmě Abivia za vstřícnou pomoc s mými problémy. Všechno zařídí, vysvětlí a prostě vám dají naději a ukážou to pomyslné světlo na konci tunelu! Těším se na další spolupráci! A těm, kteří jednoduše neví, kudy kam, mužů jen doporučit firmu Abivia!! Děkuji!

Jaroslav Goll napsal doporučení Google 8. 7. 2022

Pane Meloto, mockrát vám děkuji za vaši vstřícnost a ochotu. Moc jste nám pomohl, když jsme si nevěděli rady a po oddlužnění nám exekutor poslal dopis, co si nárokuje. Děkuji vám, budu vás všude jen doporučovat. Díky moc.

Ivan Bednárik udělil recenzi Facebook 26. 6. 2022

Za mě perfektní firma, perfektní přístup, pan Melota a paní Melotová jsou perfektní lidé. Vše zařídí, se vším pomohou a jejich přístup je na 1. Perfekt.

Příspěvek Zdeňky Svatoňové-Kindlové – Facebook 6. 5. 2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Melotovi za jeho vyřízení našeho problému v průběhu insolvence. Požádali jsme o pomoc, sešli se a dohodli se na spolupráci. P. Melota je super, jednání paráda. Určitě vy, co váháte, nebojte se na pana Melotu obrátit a celkově na společnost Abivia. Ještě jednou moc děkujeme.

Jana Toráková a její spokojenost Facebook 10. 6. 2021

Ráda bych poděkovala panu Melotovi i celému tymu ABIVIA za rychlé zpracování a bezstarostnost. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji.

Hodnocení klientky Aleny Macháčkové Facebook 28. 4. 2021

Velice vstřícné chování, moc děkujeme! 

Komentář Pavlíny Šmejkalové Facebook 19. 5. 2021

Jsem moc spokojená s panem Melotou a ostatními službami.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.