Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čáslav , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Kutná Hora , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Poděbrady , Praha východ , Příbram , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly , Vlašim

Praha, Opletalova 1417/25

Praha, Kutná Hora, Čáslav, Praha východ, Benešov, Vlašim

Ing. Petr Štefaňo, CSc.

5.0 Doporučit poradce

Nebojte se začít situaci řešit! Rád za Vámi přijedu.

V oblasti dluhů lidem pomáhám řadu let. Mí klienti si často myslí, že jsou jediní v tak nepříjemné situaci a stydí se přijít. Po schůzce ale zjistí, že ostatní jsou na tom často ještě hůř, a že každá situace má řešení. Nemůžete přijet na bezplatnou konzultaci do mé kanceláře? Nic se neděje. Domluvíme se na jiném vhodném místě. Těším se na Vás!

Co říkají klienti

Jana K.

Pana Petra rozhodně doporučuji. Má spoustu zkušeností, je vstřícný a dokáže Vám zajistit vše sám. Neušila jsem, kde všechny své dluhy mám a styděla se. Díky němu vím, že život jde dál a konečně můžu zase v klidu spát. A za to velké a díky!

Petr Kovalčík

Děkuji vašemu poradci panu Štefaňovi za pomoc v mé situaci. Byl velmi milý a zjistil mi vše, co bylo potřeba. Jsem rád, že jsem za ním nemusel cestovat. Bych velmi ochotný a přijel na schůzku za mnou.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.