Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Karlovarský kraj

Cheb , Chodov , Karlovy Vary , Mariánské Lázně , Ostrov , Sokolov

Karlovy Vary, Majakovského 707/29

Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Chodov, Ostrov, Toužim

Iva Mackaničová

5.0 Doporučit poradce

Nezůstávejte na to sami! Pomohu vám!

Poradenské činnosti v oblasti financování a dluhů se věnuji již řadu let. Díky těmto zkušenostem jsem pomohla mnoha lidem. Společně najdeme řešení i vaší situace, která u vás nastala. Nezůstávejte na to sami! Přijďte se poradit na bezplatnou konzultaci! 

 

Co říkají klienti

Petra Krampolová

Děkuji paní Ivě za milou schůzku. Její vstřícné jednání mne přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu! Velmi děkuji!

Pavel B.

Dobrý den, rád bych chtěl poděkovat paní Ivě, která se mě ujala v mé velmi špatné situaci a pomohla mi vyřešit moje dluhy, které jsem za sebou už dlouhou dobu táhl. Paní Iva byla velmi ochotná a se vším mi poradila a vše dotáhla do zdárného konce. Konečně mohu zase volně žít. Moc děkuji! Pavel B.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.