Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Příbram , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly

Neratovice, Zelená 64/3

Praha, Mělník, Neratovice, Čelákovice, Kralupy nad Vltavou, Roztoky

Jan Mikulík

4.8 Doporučit poradce

Dovedu vás ke zdárnému a svobodnému životu bez dluhů!

Prošel jsem cestou barmana, realitního makléře a teď jsem člověkem, který smeká před tíhou finančních problémů a váží si své práce, která dovede lidi ke zdárnému a svobodnému životu bez dluhů. Neváhejte jako já a pojďte vše řešit. Máte mé otevřené srdce a pochopení, které povede k úspěchu.

Co říkají klienti

Radek Koutný

Děkuji panu Mikulíkovi za obrovskou pomoc! Pomohl mi zjistit všechy mé dluhy a nebylo jich málo:-(. O některých jsem neměl ani ponětí. Nyní si mohu dát svůj život konečně do pořádku a začít znovu a lépe! Děkuji za milé a vstřícné jednání.

Manželé Červenákovi

Předem moc děkujeme panu Mikulíkovi za dnešní návštěvu a lidský přístup při řešení naší situace. Až bude vše hotové tak to oslavíme. Pane Mikulíku, děkujeme moc.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.