Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Příbram , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly

Praha, Českomoravská 39

Praha, Mladá Boleslav, Mělník, Benátky nad Jizerou, Kralupy nad Vltavou, Slaný, Ústí nad Labem, Neratovice, Čelákovice, Roztoky

Jana Kühnelová

4.1 Doporučit poradce

Srdce, cit a pochopení je cesta, která vede ke spokojenosti mých klientů

Lidem pomáhám spolu s Abivií již řadu let a dovolím si říci, že už jen hlas, který posloucháte na druhé straně vám dodá pocit naděje, kterou jsem schopná vám dát a za tou si stát. Nebojte se přijít na bezplatnou schůzku do mé kanceláře, probereme vaši tíživou situaci. Jedině tak spolu můžeme najít řešení a světlo na konci tunelu. Pomohu vám zastavit exekuce, snížit splátky a začít zase normálně žít. A to za to určitě stojí. Těším se na vás.

 

Co říkají klienti

Peter Hojko

Tímto bych chtěl poděkovat za vše co pro mě udělala p. Kühnelová. Věnovala se práci v mém případě dokonale zodpovědně, vše vysvětlila, vstřícná a milá, strašně moc ji děkuji! Už můžu být konečně v klidu. Vše trvá určitý čas, ale výsledek je opravdu hodně moc dobrý. Doporučuji pokud má někdo problémy, obraťte se na p. Kühnelovou. Základní věci, kterým člověk nerozumí, umí hned vysvětlit podrobněji a není problém s ničím. Jinak jsem byl moc spokojen se vším! Ještě jednou moc pěkně děkuji za vyřízení a za ochotu, kterou jste ke mě měla. Přeji vám hodně sil a zdraví!

Blechová Věra

Jsem asi jedna z mnoha vděčných klientek a tímto bych vám a především paní Janě Kühnelové chtěla poděkovat. Našla jsem vás na internetu a paní Jana byla vstřícná, laskavá a velmi lidská. Také velmi chápavá, když jsem ji seznámila se svoji situací. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po měsíci přišlo rozhodnutí, že začínám nový život s insolvencí. Za tuto šanci jsem velmi ráda. Paní Kühnelová je žena na správném místě a profesionál s velkým P. Velice děkuji

Miluše Hesová

Chtěla bych paní Janě velice poděkovat za pomoc při oddlužení. Dnešním dnem mě soud osvobodil od dalšího placení a tímto mám insolvenci definitivně za sebou. Trvala mi 3 roky místo 5. Ještě jednou děkuji Abivii a paní Janě. Teď už mám šťastné dny a noci.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.