Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Ústecký kraj

Bílina , Česká Kamenice , Chomutov , Děčín , Kadaň , Litoměřice , Litvínov , Lovosice , Most , Rumburk , Štětí , Teplice , Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, Winstona Churchilla 1328/9

Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Děčín, Litoměřice, Česká Lípa, Štětí, Lovosice, Litvínov

Jitka Krajňáková

4.8 Doporučit poradce

Nebuďte otrokem exekutora!

Nenechávejte exekutora, aby z vás udělal svého zajatce. Není to důstojné a proto se nebojte o kontaktování. Vždy se najde řešení, pokud máte na své straně někoho, kdo vám bude oporou. 

  

Karolína Hloušková

Velice děkuji slečně Krajňákové za pomoc při řešení mé svízelné situace, už jsem propadala zoufalství a beznaději! Teď už se exekutorů nemusím bát, klidně spím a opět mohu žít pro svou rodinu. Takovou úlevu bych přála všem! Karolína Hloušková

Miroslav Pána

Jsem velice spokojený ze středeční schůzky u pí. Krajňákové v kanceláři. Přišel jsem úplně zhrzený a odcházel plný naděje a krásného pocitu. Dostal jsem naději, která vyřeší mou situaci a dokonce jsem dostal nabídku návštěvy přímo na centrále společnosti, čehož si velice vážím. Nečekal jsem, že kolegyně slečny Jitky tuto návštěvu podpoří. Rád poznám i ostatní spolupracovníky v této společnosti, protože jsem se cítil jak v bavlnce. Opravdu nebojte se řešit problémy, pro ten pocit klidu to stojí.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.