Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Ostrava, Oběžná 164/21

Ostrava, Ostrava-Poruba, Klimkovice, Bohumín, Hlučín

Katarína Vaňková, DiS.

5.0 Doporučit poradce

Společně s vámi najdeme řešení vaší situace

Poradenské činnosti v oblasti oddlužení se věnuji již 6 let. Mám zkušenosti, díky kterým pro vás najdu to nejvhodnější řešení. Pomohla jsem mnoha rodinám, jednotlivcům i podnikatelům k tomu, aby měli opět klidný spánek. Pomohu i vám vyřešit vaši situaci, připravit se na oddlužení, snížit splátky nebo zastavit exekutory u dveří! Seberte odvahu a sdělte mi svůj příběh, ať společně najdeme šťastný konec! Těším se na vás! Vaše Katarína Vaňková

Co říkají klienti

Josef Nerát

Děkuji poradkyni za rychle odvedenou práci! Díky ní jsem se zbavil exekucí a zastavil ten šílený životní stres. Nebylo to vůbec snadné rozhodnout se situaci řešit. Nyní jsem moc rád a ničeho nelituji.

Lenka Nádeníčková

Paní Vaňková mě pozvala do kanceláře a já měla velký strach. Zbytečně. Je to milá paní, která s Vámi cítí a neodsuzuje Vás. Naopak. Hledá možnost, jak se znovu dostat do normálního života a začít si sama sebe zase vážit! Děkuji za velkou psychickou podporu!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.