Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Jihočeský kraj

České Budějovice , Český Krumlov , Jindřichův Hradec , Milevsko , Mirovice , Písek , Prachatice , Strakonice , Tábor , Třeboň

Písek, Vladislavova 250

Písek, České Budějovice, Tábor, Mirovice, Příbram, Strakonice, Milevsko

Lucie Šímová

5.0 Doporučit poradce

Vracím lidem sebedůvěru a radost ze života 

Mám ráda lidi a svou práci, proto již 7 let pomáhám lidem vrátit smích a radost do jejich životů. Vím, jak se cítíte. Pořád myslíte na to, že musíte zaplatit nějaké splátky, že zazvoní exekutor, že vám nebudou stačit peníze, či že nebudete moci koupit svým dětem potřebné věci. Pokud už nemůžete v klidu spát, bojíte se zvednou telefon a máte pocit, že jste na vše sami, nezoufejte.

Jsem tady pro vás, ráda si váš příběh nejen vyslechnu, ale pomohu vám vše napravit a vrátit vám sebedůvěru a štěstí! Udělejte správný krok ve vašem životě a já vám pomohu s těmi dalšími. Kontaktujte mě! Těším se na vás.

Co říkají klienti

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.