Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Havířov, Moskevská 1440/24a

Bohumín, Český Těšín, Frýdek - Místek, Havířov, Jablunkov, Karviná

Martina Adamčíková

5.0 Doporučit poradce

I vám mohu vrátit radost do života

Mým posláním je vracet lidem radost do života. Jejich spokojenost a úsměv na tváři je tou největší odměnou. Již sedmým rokem pomáhám lidem najít tu nejsnadnější cestu, jak se rychle vypořádat s příliš vysokými splátkami, velkým množstvím půjček či jinými dluhovými problémy. Zeptejte se i vy na to, co vás zajímá. 

  

Co říkají klienti

Manželé R. z Bohumína

Děkujeme Martině Adamčíkové z Abivie za záchranu střechy nad hlavou! Měli jsme uhrazenu exekuci z 90% a exekutor slíbil, že nám zašle vyúčtování doplatku. Namísto toho byla nečekaně vyhlášená dražba. Kvůli 3 500 Kč! Díky rychlému jednání paní Martiny jsme exekuci ihned doplatili a o dům nepřišli! Ještě jednou velké díky za pomoc! Manželé R. z Bohumína

Žaneta D.

Děkuji za profesionální provedení celým procesem oddlužení. Velice si vážím Vaší práce. Slovy nejde popsat jak velký kámen mi spadl ze srdce, za to vše vděčím jen p. Adamčíkové
Ještě jednou Vám moc vřele děkuji, všude Vás doporučím !

Věra D.

Velmi děkuji p. Adamčíkové za podporu v průběhu celého řízení, moc milá, ochotná paní, na kterou se můžu dodnes spolehnout. Dala mi možnost zase znovu žít bez strachu! Jsem ji za to moc vděčná a proto mohu všem opravdu jen doporučit!!! je to "jednička"

Manželé Hurtovi

Byli jsme v bezvýchodné situaci. Navštívil nás pan exekutor s tím, že chce do konce týdně 220 000 Kč. Díky rychlému a ochotnému jednání paní Adamčíkové jsme vše zvládli. V krátké době nám vrátila chuť do života. Nebojte se řešit své závazky. Nebojte se na ni obrátit. Je zlatá. My jsme dnes šťastní, že jsme do toho šli.

Daniel Kučera

Paní Adamčíková je velmi sympatická paní s příjemným vystupováním, která mi jako laikovi vše ochotně vysvětlila a zpracovala materiály pro mou insolvenci. I když mi byla insolvence schválena, obával jsem se přezkumného jednání. Požádal jsem paní Adamčíkovou, zda by se jej se mnou zúčastnila a ochotně souhlasila. Velmi mi tam psychicky pomohla. Děkuji velice za její jednání, ochotu a pomoc. Doposud mě nikdy neposlala do háje, když něco potřebuji, čehož si moc vážím. Určitě ji kontaktujte, s ní zvládnete naprosto vše!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.