Volejte 777 722 822  

Havířov, Moskevská 1440/24a

Havířov, Bohumín, Český Těšín, Frýdek - Místek, Havířov, Jablunkov, Karviná, Bruntál

Martina Adamčíková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

I vám pomůžeme vyřešit vaši tíživou majetkovou situaci

Již sedmým rokem pomáhá lidem najít nejsnadnější právní cestu, jak se efektivně vypořádat s příliš vysokými splátkami, velkým množstvím půjček či jinými dluhovými problémy. Pokud vás trápí dluhy a exekuce, objednejte se na bezplatnou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře v Havířově. Zeptejte se na to, co vás zajímá. 

Martina Adamčíková insolvence a oddlužení Havířov

Co říkají klienti

Jak jsou s kolegyňkou Martinou Adamčíkovou z kanceláře Havířov spokojeni naši klienti? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce líbila? 

Vzkaz Jardy Sikory – Facebook 27. 6. 2022

Za mě velká pomoc od Abivie v Havířově. Paní byla skvělá a pomohla mi to urychlit, takže moc děkuji.

Patrik Hlobil ohodnotil spolupráci

Komunikuji s paní Adamčíkovou z Havířova a mohu vyjádřit pouze plnou spokojenost. Za mě 10 z deseti hvězdiček. Za vše moc děkuji.

Roman Kurečaj napsal děkovný e-mail

Rád bych ohodnotil paní Adamčíkovou. Je to super paní, která mne nesmírně moc pomohla. Je pečlivá, hodná, příjemná a hlavně je špička ve svém oboru. Vše probíhalo bez sebemenších problémů. Komunikace s paní byla nejlepší, co může. Vždy mne o všem informovala a se vším mi radila. Tímto bych chtěl moc moc poděkovat paní Adamčíkové za její čas a práci, kterou mne věnovala. Jsem nadmíru spokojený.

Recenze Davida Semana – Facebook 12. 5. 2022

Jsem moc spojení s rychlostí a s přístupem k jednání. Moc děkuji Abivii – insolvenční poradkyni p. Adamčíkové z Havířova.

Komentář Anežky Urbánkové – Facebook 5. 5. 2022

Veliká spokojenost s paní Martinou Adamčíkovou.

Pochvala Hanky Sosnové – Facebook 27. 12. 2021 

Děkujeme za vaší pomoc. A chceme poděkovat paní Martině Adamčíkové. Všem doporučujeme.

Spokojenost klienta – Facebook 22. 10. 2021

Moc děkuji za pomoc nejen Mgr. Martinovi Ludvíkovi, ale hlavně paní Martině Adamčíkové. Mohu jen doporučit.

Poděkování od Pavly z Havířova

Děkuji Martině Adamčíkové za dodání odvahy! Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila. Zamilovala jsem se a vzala půjčky na podnikání se svou láskou. Bohužel vztah nevydržel a zůstala jsem na všechno sama. Byla jsem na tom velmi špatně finančně i psychicky. Když se objevili exekutoři za dveřmi, začala jsem hledat pomoc. Vážím si spolupráce s paní Martinou a velmi jí za všechno děkuji. 

Marie a její hodnocení

Příjemné a profesionální jednání. Vše proběhlo v pořádku, paní Adamčíková mi vysvětlila celý postup krok po kroku. Má velké srdce, neodsuzuje vás, naopak je velmi laskavá. Pomůže vám vyřešit nejeden finanční problém a v klidu můžete zase spát. 

Reference od Jany Heczkové

Advokátní kancelář mi pomohla nejen s mým oddlužením, ale využila jsem několikrát také její služby právního zastupování. Je sice fajn, že vám někdo zpracuje návrh, ale pokud potřebujete později právníka, často máte smůlu. Zde máte odborníky po celou dobu oddlužení stále za zády. Velké díky Martině Adamčíkové, která se snaží pomoci jak nejlépe může. 

Petra Ponczová a její komentář

Výhodou oddlužení je, že vám dluhy přestanou růst a případná exekuce se zastaví. Nevěřila jsem tomu do doby, než jsem se ocitla v kanceláři v Havířově. Vše mi bylo vysvětleno a velice rychle jsem se ocitla v insolvenčním rejstříku. Znovu mohu v klidu se svou rodinou žít.  

Příspěvek Miloše Páleše z 23. 10. 2019 na Facebooku 

Této velmi seriózní paní a insolvenční specialistce bych chtěl velmi poděkovat. Ochotné, transparentní jednání v pomoci s oddlužením. Oceňuji snahu a úsilí při zjišťování okolností a pomoc při postupech, které na samotného člověka v zoufalé situaci čekají. Všeho si vážím a děkuji!

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.