Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Příbram , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly

Praha, Revoluční 8

Praha, Benešov, Říčany, Rakovník, Beroun, Kladno, Černošice

Michal Forman

5.0 Doporučit poradce

Čím dříve spolu najdeme řešení, tím dříve se vám uleví finančně i na duši

Pomoc lidem v dluhové pasti – to je přesně to, co dělám. Jsem připraven vám pomoci se zastavením exekucí, snížením splátek, zachráněním vaší nemovitosti a zajistit právní servis. Neváhejte mi zavolat a sjednat si nezávaznou konzultaci k vašemu problému. Čím dříve jej začneme společně řešit, tím lepší řešení můžeme najít a tím dříve se vám uleví jak finančně tak i na duši.

Co říkají klienti

Zoltan Z.

Výborná komunikace, rychlá pomoc v nouzi. Potřeboval jsem se dostat z finančních problémů a pan Forman mi velmi pomohl. Děkuji

Adriana Touafek Praha

Chtěla bych poděkovat poradci panu, Michalu Formanovi, který zpracoval veškeré materiály na mou insolvenci, a za vstřícný a profesionální přístup ke své práci. Jednání kupodivu bylo rychlé, než jsem očekávala. Poradil mi s odbornými radami ve věcech, v kterých jsem se neorientovala a téměř nic o nich nevěděla. Za mě má lidský přístup, velice sympatický,dochvilný a pracovitý, postará se o vše, abych měla vše v pořádku. Doporučuji všem, kdo má stejný problém. A já budu věřit, že pro mě vše dobře dopadne. Děkuji. Dne 17.1.2019 .

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.