Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Krnov, Albrechtická 812/4

Krnov, Jeseník, Zlaté Hory, Bruntál, Opava

Michal Heinzke

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám vrátit se do normálního života 

Možná jste se právě i vy dostali do tíživé situace a již nevíte kudy kam. Pomohu vám zastavit exekuce i vymahače. Jsem tady pro vás, abych vám znovu vykouzlil úsměv na tváři a vy tak mohli začít zase znovu v klidu žít. Nebojte se setkat v mé kanceláři, spolu najdeme to správné řešení! Konzultace je nezávazná a zdarma. Těším se na vás!

Co říkají klienti

Eva Klimkovská

Pana Michala doporučuji a děkuji za výbornou spolupráci! Překvapil mne svým příjemným vystupováním a touhou mi pomoci. Můj případ nebyl jednoduchý, ale Abivia to zvládla.

Hana Adamová

p.Heinzke mi poradil a vše zařídil. Můžu už lépe spát. Moc děkuji

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.