Volejte 777 722 822  

Ústí nad Labem, Pařížská 538/19

Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Teplice, Česká Kamenice, Mimoň, Děčín, Rumburk

Specialistka na oddlužení a insolvence Chomutov

Monika Tomková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám zastavit dluhy a exekuce

Monika ráda pomáhá lidem a umí se dobře vcítit do jejich nelehké životní situace. Chcete, aby se vaše dlužná částka nezvyšovala, ale konečně snižovala? Nacházíte-li se v tíživé finanční situaci, nezvládáte splácet své závazky, objednejte se k bezplatné konzultaci do naší kanceláře v Chomutově. Diskrétní a citlivý přístup je samozřejmostí. 

Tomková insolvenční specialista

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojení s kolegyňkou Monikou Tomkovou z kanceláře Chomutov? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Monikou líbila? 

Petr Gruss poslal hodnocení e-mailem.

Jsem spokojen, už aby vše bylo za mnou. Děkuji za vaši práci a snahu!

Poděkování Petry na FB ze dne 18. ledna 2022

Velký dík patří paní Monice Tomkové. Za její lidský přístup, ochotu naslouchat a pomoci. Za její rychlé jednání i za to, jak vše několikrát podrobně vysvětlila. Co se děje a co bude následovat. Abivia je advokátní kancelář profesionálů s lidskou tváří. Děkuji Vám!

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.