Volejte 777 722 822  

Nový Jičín, Gen. Hlaďo 155/35

Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Valašské Meziříčí, Vsetín

Pavel Kovařík

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám dát si život znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít situaci řešit!

Klientům pomáháme již řadu let. Dluhy, vysoké splátky či exekuce je často dostanou až na samé dno. Trápí se, utíkají před přáteli i veřejností a jejich život je plný stresu. Pokud jste na tom podobně, nečekejte! Přijďte probrat vaši situaci na bezplatnou konzultaci. Spolu najdeme řešení, jak zase v klidu žít.

Pavel Kovařík specialista na oddlužení Nový Jičín 

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Pavlem Kovaříkem z kanceláře v Novém Jičíně? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Pavlem líbila? 

Eva Šťastná napsala komentář – Facebook 14. 6. 2022

Já jsem se službami pana Kovaříka spokojená. Pokaždé, když jsem zavolala, mi pomohl. I když to něco stálo, to je jasné, ale od té chvíle můžu v klidu spát. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Velice ochotný pán.

Pan Straka napsal poděkování – Facebook 8. 6. 2022

Velká ochota – když nebyl pan Kovařík pomohla kolegyně. Mají zastupitelnost. Jinde řeknou „není“ a hotovo. Za mě za jedna.

Hodnocení Vladimíra S. 

Moc děkuji za profesionální přístup p. Kovaříkovi z kanceláře Nový Jičín. Oceňuji rychlost ochotu pracovat a pomoci lidem. Za mě za jedna.

Recenze Petry: Google Business březen 2021

Úžasný přístup a lidské jednání pana Pavla Kovaříka, který mě již po několikáté v mém životě přesvědčil o tom, že se umí vcítit do lidských osudů a je odborník na pravém místě. Nešla bych jinam…děkuji. Petra

Martina V. a její doporučení

Děkuji za rychlost zpracování návrhu na povolení oddlužení. Velice brzy jsem byla zveřejněna v insolvenčním rejstříku a spadl mi kámen ze srdce. 

Poděkování od Martina

S exekucemi jsem žil celých 9 let. Strhávali mi je z platu, ale dluh se nesnižoval. Zůstávalo mi životní minimum a hlavně pocit, že do konce života se z toho nedostanu. Až pan Kovařík mi ukázal možnost oddlužení a se vším mi pomohl. Dokonce za mnou přijel na schůzku i o víkendu ve svém volném čase, protože jsem jindy nemohl. Vřele spolupráci s ním doporučuji a děkuji!

Poděkování od Aleny Röhrichové

Dlouhodobě mě trápily mé dluhy. Nemohla jsem spát, až mě syn objednal k p. Kovaříkovi. Ten mě uklidnil a insolvenci vysvětlil. Za 14 dní byl můj insolvenční návrh podán na KS Ostrava.

Petr Kalina a jeho reference

Byl jsem ve finančních problémech a advokátní kancelář mi se vším pomohla. Můžu teď v klidu splácet své dluhy. Byl jsem velmi spokojen s přístupem k mému problému i  panem Kovaříkem.

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.