Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Nový Jičín, Gen. Hlaďo 155/35

Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Valašské Meziříčí, Vsetín

Pavel Kovařík

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám dát si život znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít situaci řešit!

S Abivií lidem pomáhám již řadu let. Dluhy, vysoké splátky či exekuce je často dostanou až na samé dno.  Trápí se, utíkají před přáteli i veřejností a jejich život je plný stresu. Pokud jste na tom podobně, nečekejte! Přijďte probrat vaši situaci na bezplatnou konzultaci. Spolu najdeme řešení, jak zase v klidu žít.

 

Co říkají klienti

Ríša L. Nový Jičín

Nikdo mi nedokázal pomoci, až Abivia a pan Kovařík. Ukázal mi, že cesta z exekucí existuje a po dvou letech mohu zase klidně spát. A to je ta největší úleva! Nečekejte tak dlouho jako já. Byla to hloupost.

Eva Surovcová

Děkuji panu Kovaříkovi za pomoc při zjišťování dluhů. Vůbec jsem netušila, kde a jak začít. Je příjemné moci se na někoho spolehnout. 

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.