777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Pavel Kovařík – odborník na dluhy – oddlužení a insolvence Ostrava, Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Pavel Kovařík

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Nový Jičín, Gen. Hlaďo 155/35, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Valašské Meziříčí, Vsetín, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám dát si život znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít situaci řešit!

Klientům pomáháme již řadu let. Dluhy, vysoké splátky či exekuce je často dostanou až na samé dno. Trápí se, utíkají před přáteli i veřejností a jejich život je plný stresu. Pokud jste na tom podobně, nečekejte! Přijďte probrat vaši situaci na bezplatnou konzultaci. Spolu najdeme řešení, jak zase v klidu žít.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Pavlem Kovaříkem z kanceláře v Novém Jičíně? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Pavlem líbila? 

Pavel Kovařík specialista na oddlužení Nový Jičín

Recenze Marie Červinkové – Facebook 18. 6. 2023 a další pak 26. 6. 2023

Už máme od avibia.cz insolvenci a obrovská spokojenost. Jak služby, přístup, pomoc se vším… DĚKUJEME.

Máme od avibia.cz už vyřešené skoro vše a musím pochválit za přístup. Lituji, že jsme do toho nešli už dřív..

Dopis pana V. B. – 5. 4. 2023

Dobrý den, od roku 2022 jsem invalidní důchodce III. stupně. Když jsem odešel do důchodu, začal jsem mít exekuční srážky z důchodu. Z této situace jsem byl nešťastný do doby, než jsem navštívil AK Mgr, Martina Ludvíka v Ostravě, zastoupenou Pavlem Kovaříkem, který mi vysvětlil insolvenční řízení. Při návštěvách kanceláře jsem se cítil velice příjemně, kdykoliv jsem měl dotaz, pan Kovařík mi dal jasnou odpověď a pomohl mi hlavně psychicky se s dluhy vyrovnat. Pan Kovařík je skutečně odborník na svém místě a mohu ho jen vřele doporučit k insolvenčnímu řízení. V. B.

Pochvala Jana Unčovského – Google 7. 2. 2023

Pan Pavel Kovařík mi vše vysvětlil – veliká spokojenost!

Pan Geryk sdílel referenci – Google 21. 12. 2022

Pan Kovařík je opravdu profesionál a člověk na pravém místě, vždy mi se vším pomohl, na vše srozumitelně odpověděl… Děkuji vám za pomoc.

Vzkaz Josefa Pokuty – Facebook 21. 9. 2022

Pan Kovařík mi velice pomohl a za to jsem mu vděčný, insolvence mi změnila život. Ještě jednou děkuji!

Hodnocení Lucie Čížové na Facebooku dne 15. 8. 2022

Této stránce dávám 5 hvězdiček a moc chci poděkovat panu Kovaříkovi, je to skvělý odborník. Děkuji.

Eva Šťastná napsala komentář – Facebook 14. 6. 2022

Já jsem se službami pana Kovaříka spokojená. Pokaždé, když jsem zavolala, mi pomohl. I když to něco stálo, to je jasné, ale od té chvíle můžu v klidu spát. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Velice ochotný pán.

Pan Straka napsal poděkování – Facebook 8. 6. 2022

Velká ochota – když nebyl pan Kovařík, pomohla kolegyně. Mají zastupitelnost. Jinde řeknou „není“ a hotovo. Za mě za jedna.

Hodnocení Vladimíra S. 

Moc děkuji za profesionální přístup p. Kovaříkovi z kanceláře Nový Jičín. Oceňuji rychlost ochotu pracovat a pomoci lidem.

Recenze Petry: Google Business březen 2021

Úžasný přístup a lidské jednání pana Pavla Kovaříka, který mě již po několikáté v mém životě přesvědčil o tom, že se umí vcítit do lidských osudů a je odborník na pravém místě. Nešla bych jinam… Děkuji.

Martina V. a její doporučení

Děkuji panu Kovaříkovi za rychlost zpracování návrhu na povolení oddlužení. Velice brzy jsem byla zveřejněna v insolvenčním rejstříku a spadl mi kámen ze srdce. Do tíživé situace jsem se dostala pro velké rodinné problémy, kdy jsem zůstala sama i na svá vnoučata. Než mi děti byly přiděleny do pěstounské péče, všechny náklady na ně jsem hradila sama a tím se dostala do dluhové spirály. Nebylo to jednoduché. Věřím, že díky oddlužení začnu žít nový život bez dluhů a konečně budu mít klidné dny a noci.

Vzkaz od pana Radima

S exekucemi jsem žil celých 9 let. Strhávali mi je z platu, ale dluh se nesnižoval. Zůstávalo mi životní minimum a hlavně pocit, že do konce života se z toho nedostanu. Až pan Kovařík mi ukázal možnost oddlužení a se vším mi pomohl. Dokonce za mnou přijel na schůzku i o víkendu ve svém volném čase, protože jsem jindy nemohl. Vřele spolupráci s ním doporučuji a děkuji!

Poděkování Aleny Röhrichové

Dlouhodobě mě trápily mé dluhy. Nemohla jsem spát ani fungovat, až mě syn objednal k p. Kovaříkovi. Ten mě uklidnil a vše mi o insolvenci vysvětlil. Za 14 dní byl můj insolvenční návrh podán na Krajském soudu v Ostravě. Děkuji za pomoc a rychlost!

Petr Kalina a jeho reference

Byl jsem ve finančních problémech a advokátní kancelář mi se vším pomohla. Můžu teď v klidu splácet své dluhy. Byl jsem velmi spokojen s přístupem k mému problému i  panem Kovaříkem.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.