Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Ústecký kraj

Bílina , Česká Kamenice , Chomutov , Děčín , Kadaň , Litoměřice , Litvínov , Lovosice , Most , Rumburk , Štětí , Teplice , Ústí nad Labem

Chomutov, 28. října 1025/1

Chomutov, Louny, Most, Kadaň, Žatec

Rostislav Kubíček

4.5 Doporučit poradce

Lidem pomáhám více než 8 let

V oblasti oddlužení a jak pomoci lidem z dluhů pracuji více než 8 let. Za tuto dobu mám mnoho spokojených klientů. Rád vám pomohu nejen z dluhové pasti, ale i zachránit vaši nemovitost před dražbou či sloučit nevýhodné půjčky do jedné. Nabízím vlídné přivítání a všechny konzultace a rady zdarma. Těším se na vás! 

Co říkají klienti

Vlastislav B.

Jsem nadmíru spokojen! Výborná komunikace, vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Děkuji panu Kubíčkovi za záchranu před exekutorem!

Jana Petruželová

Pan Kubíček je velmi příjemný poradce, který Vám nejen poradí, jak svou situaci vyřešit, ale také vás zvedne psychicky. A hlavně za to mu děkuji!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.