Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Ústecký kraj

Česká Kamenice , Chomutov , Děčín , Kadaň , Litoměřice , Litvínov , Lovosice , Most , Roudnice nad Labem , Rumburk , Teplice , Ústí nad Labem

Chomutov, 28. října 1025/1

Chomutov, Louny, Litvínov, Most, Kadaň, Žatec

Rostislav Kubíček

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Klientům pomáháme v dluhové oblasti více než 10 let

V oblasti dluhové problematiky a poradenství se pohybuje více než 8 let. Za tuto dobu načerpal značné množství praktických zkušeností a je tak značnou oporou týmu naší advokátní kanceláře zabývající se dluhovým poradenstvím a oblastí oddlužení. V rámci řešení tíživé majetkové a finanční situace klientů jsme schopni pro klienty na základě jejich zmocnění zajistit sloučení půjček, zastavení exekucí a přípravu na oddlužení dle insolvenčního zákona. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.