Volejte 777 722 822  

České Budějovice, Jindřichův Hradec, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov, Třeboň

Václav Zahradník pomáhá s oddlužením v Českých Budějovicích

Václav Zahradník

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

POZOR! Místo pana Zahradníka Vám nyní rád pomůže kolega Ing. Miroslav Melota!

Poradenské činnosti v oblasti financí a dluhové problematiky se Václav Zahradník věnoval řadu let. Byl silným článkem naší advokátní kanceláře, ovšem nyní už u nás nepracuje a nahradil ho neméně zkušený specialista Ing. Melota. Spolu s ním naleznete individuální řešení vaší tíživé majetkové a finanční situace. Zeptejte se i vy na to, co vás zajímá! 

Václav Zahradník poradce pro oddlužení Jihočeský kraj

Co říkají klienti

Jak byli naši klienti spokojeni s kolegou Václavem Zahradníkem z Českých Budějovic? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Václavem líbila? 

Jiřina Sušánková

Chtěla bych moc poděkovat panu Zahradníkovi za vstřícný a profesionální přístup. O oddlužení jsem četla na internetu, ale pan Zahradník mi vše řádně vysvětlil, pomohl mi i se shromažďováním dokumentů a za co jsem mu nejvíc vděčná je to, že se o mě stará a najde si na mě chvilku, i když oddlužení mám již podané. Zkrátka kdykoli potřebuju s oddlužením poradit, vím na koho se obrátit. Ještě jednou děkuji.

Roman S.

S dluhy jsem zápasil již delší dobu, ale vše se výrazně zhoršilo za pandemie. Naštěstí jsem na internetu narazil na pana Zahradníka, který mi s oddlužením pomohl a největší výhoda byla, že jsme vše vyřešili online z pohodlí domova, rychle a jednoduše.

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.