Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Středočeský kraj

Benátky nad Jizerou , Benešov , Beroun , Brandýs nad Labem , Čáslav , Čelákovice , Černošice , Český Brod , Kladno , Kolín , Kouřim , Kralupy nad Vltavou , Mělník , Mladá Boleslav , Neratovice , Nymburk , Rakovník , Říčany , Roztoky , Slaný , Úvaly

Hradec Králové, S. K. Neumanna 726/12

Pardubice, Chrudim, Čáslav, Vysoké Mýto, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod

Věra Zemanová

5.0 Doporučit poradce

Osudy a příběhy lidí mi nejsou lhostejné

Mám ráda lidi a vždy mě zajímaly jejich příběhy, vyprávění o radostech i starostech tak, jak je život každému z nás přináší. Často se mi lidé svěřovali se svými finančními problémy, mluvili o dluzích a exekucích, báli se, byli vystresovaní a plni beznaděje a pocitu, že jejich situaci nelze řešit. Přesvědčení, že takovým lidem je potřeba pomoci, mne přivedlo právě do Abivie. Více než 4 roky zde pomáhám zachraňovat, někdy i střechu nad hlavou, důchodcům, podnikatelům, mladým rodinám i matkám samoživitelkám.

I s vámi se ráda sejdu a probereme vaši situaci. Zde platí, čím dříve začnete dluhy řešit, tím lépe! Odměnou za vaši odvahu jít do toho vám bude klidný spánek. Ten za to určitě stojí.

Co říkají klienti

 

Irena Krátká

Chci poděkovat Abivii a konkrétně paní Zemanové za opravdu profesionální přístup a lidské jednání. Měla jsem dluhy a taky exekuce, paní mi vše vysvětlila a tedˇ už mám podaný návrh na insolvenci. Krátká

František F.

Jsem moc vděčný za radu a pomoc při procesu oddlužení. Děkuji, že mi paní Zemanové se vším pomohla.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.