Volejte 777 722 822  

Ústí nad Labem, Pařížská 538/19

Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Teplice, Česká Kamenice, Mimoň, Děčín, Rumburk, Litvínov, Most, Žatec, Louny

Insolvenční poradce Ústí nad Labem

Zdeněk Sýkora

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Vyřešíme vaši tíživou majetkovou a finanční situaci

V oboru dluhového a finančního poradenství pracuje více než 20 let, kdy z toho 11 let se věnuje problematice oddlužení. Vysoká odbornost a profesionalita naší advokátní kanceláře je zárukou pro řešení vaší tíživé majetkové a finanční situace, případně jakýchkoliv dalších problémů právní povahy. Potřebujete poradit či zajistit individuální právní řešení vaší situace? Kontaktujte pobočku naší advokátní kanceláře a sjednejte si první bezplatnou a nezávaznou schůzku.

Zdeněk Sýkora specialista na oddlužení Ústí nad Labem

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojení s kolegou Zdeňkem Sýkorou z kanceláře v Ústí nad Labem? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce se Zdeňkem líbila? 

Spokojenost Dagmar Šubrtové – Facebook 23. 8. 2021

Hledala jsem pomoc a našla jsem profesionály, kteří opravdu pomohou a mají lidský přístup. Jsem velice spokojena a doporučuji. Výborný přístup p. Sýkory z Ústí n/L. Děkuji!

René Slep a jeho hodnocení – Facebook 7. 5. 2021

Není co dodat. Vše proběhlo rychle a v pořádku. Už jen čekat na oddlužení.

Poděkování od Renaty Kudrnové – Facebook 23. 3. 2021

Úžasné jednání a můžu doporučit všem.

Pochvala od Sáry Klapperové

Pan Sýkora mi pomohl ve velmi tíživé finanční situaci. Dodnes mi je nápomocný radou, pokud potřebuji. Pracuje daleko nad rámec svých povinností.

Pavla S. a její vzkaz

Velmi děkuji panu Sýkorovi z kanceláře v Ústí nad Labem. Nevěděla jsem si rady s doklady, vše mi vysvětlil, připravil a dokonce když bylo potřeba za  mnou přijel i domů, abych s dítětem nemusela pracně cestovat. Vřele doporučuji a doufám, že pomůže ještě mnoha lidem. 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.