Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Ústecký kraj

Bílina , Česká Kamenice , Chomutov , Děčín , Kadaň , Litoměřice , Litvínov , Lovosice , Most , Rumburk , Štětí , Teplice , Ústí nad Labem

Liberec, Palachova 1404/2

Liberec, Česká Lípa, Česká Kamenice, Mimoň, Děčín, Rumburk, Ústí nad Labem

Zdeněk Sýkora

4.8 Doporučit poradce

Vrátíme vám klidný a důstojný život bez dluhů!

V oboru poradenství pracuji cca 20 let, a z toho 11 let v oddlužení. Pomoc lidem je zřejmě můj osud. Rád pracuji pro lidi a pomáhám jim. Potřebuji zažívat ten pocit, když klient odchází spokojený a s novou vírou v lepší a bezproblémový život.

Moje odbornost ve spojení s právním servisem Abivie je zárukou pro řešení vašich potřeb, případně problémů. Potřebujete radu nebo řešení ohledně vaší finanční situace? Potřebujete zachránit vaši nemovitost? Dovolte mi pomoci vám, dovolte mi najít individuální řešení jen pro vás, dovolte mi vrátit vám důstojný život. Kontaktujte mne a potom už se budete věnovat jen rodině a svým dětem.

 

Co říkají klienti

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.