Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Připravili jsme pro vás nový slovník s užitečnými pojmy. Nahlédněte do Investopedie

Ing. Jitka Šimarová AbiviaKde snadno najít význam pojmů z investičního prostředí? Připravili jsme pro vás slovník, ve kterém můžete najít nejen nejčastěji používané výrazy z investičního prostředí, ale také přehled významných osobností. Investopedie se zaměřuje jak na podílové fondy, tak obecně na finance a ekonomiku. Věříme, že se vám bude investopedie líbit a stane se pro vás potřebným vzdělávacím nástrojem.

„Inspiruji se především pojmy, se kterými se denně setkávám při analýzách investičních nástrojů. Usiluji o to, aby byla Investopedie přínosná jak pro začínající, tak pokročilé investory. “ komentuje svou práci Ing. Jitka Šimarová, analytička společnosti Abivia. Více si můžete přečíst zde.

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Oddlužili jsme již 12 859 lidí
s dluhy ve výši 9,6 miliardy korun.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

Pravidelné vzdělávání specialistů Abivia.cz

10.9. proběhlo na pravidelném setkání specialistů Abivia.cz také odborné školení plné novinek a zajímavostí. Jak zastavit exekuce podle neplatného rozhodčího nálezu? Jak vyhodnocovat výpisy z centrální evidence exekucí? Přečtěte si, s čím dalším vám mohou poradci Abivia pomoci.

Spokojenost klientů nás velmi těší

Jednou z našich hlavních priorit je spokojenost klientů. Neustále se snažíme zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb a myslíme na to, aby klient včas dostal všechny potřebné informace. Co o nás klienti říkají?