Volejte 777 722 822
Vyhledávání

Připravili jsme pro vás nový slovník s užitečnými pojmy. Nahlédněte do Investopedie

Ing. Jitka Šimarová AbiviaKde snadno najít význam pojmů z investičního prostředí? Připravili jsme pro vás slovník, ve kterém můžete najít nejen nejčastěji používané výrazy z investičního prostředí, ale také přehled významných osobností. Investopedie se zaměřuje jak na podílové fondy, tak obecně na finance a ekonomiku. Věříme, že se vám bude investopedie líbit a stane se pro vás potřebným vzdělávacím nástrojem.

„Inspiruji se především pojmy, se kterými se denně setkávám při analýzách investičních nástrojů. Usiluji o to, aby byla Investopedie přínosná jak pro začínající, tak pokročilé investory. “ komentuje svou práci Ing. Jitka Šimarová, analytička společnosti Abivia. Více si můžete přečíst zde.

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Oddlužili jsme již 12 859 lidí
s dluhy ve výši 9,6 miliardy korun.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

Novinka pro naše klienty. Pomůžeme vám snížit vaše splátky

Jsou vaše splátky příliš vysoké? Chtěli byste měsíčně splácet méně? Pomůžeme vám zjistit, zda můžete snížit své splátky a tyto pro vás snížíme. Výsledkem pak bude jeden věřitel a jedna výrazně nižší splátka. Přečtěte si více o službě, kterou nově klientům poskytujeme.

Otevřeli jsme pro vás novou kancelář v Olomouci

Dovolujeme si vás informovat, že jsme po zakončených úpravách dnes znovu otevřeli naši milovanou kancelář v Olomouci na ulici Pasteurova 10. Pomocnou ruku vám zde nabízí naše dlouholetá kolegyňka a výborná dluhová poradkyně Ing. Martina Prudilová.

Podnikatelé mají jednodušší cestu do oddlužení

Souhlas věřitelů z podnikání není nutné po novele insolvenčního zákona získávat od věřitele dopředu. Zákon jednoduše tento souhlas předpokládá. Dlužník už tak není vystaven na milost apatii některých věřitelů, kteří se o osud své pohledávky nezajímají.