Volejte 777 722 822  

Marie: Neváhejte a řešte svou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostanete se do situace, ze které nevidíte východisko. A tohle se stalo i mně. Říkala jsem si Bože není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi pomohl. Seděla jsem u PC bylo 22 hod a klikla jsem na stránky ABIVIA.

Spadl mi kámen ze srdce

I když už bylo 22 hodin, zavolala jsem na bezplatnou linku. Ku podivu mi to zvedl sympatický hlas plný klidu, byl to sám pán ředitel Pavel Šrámek. S údivem, že mi nevynadal za tak pozdní hovor, mi dodal odvahu a s omluvou pozdního hovoru jsem se vypovídala o své situaci. S velmi klidným hlasem jen řekl, že je to v pořádku a ať se nebojím, že to všechno zvládneme a dobře to dopadne.

Příjemné jednání mi vyrazilo dech

Oddlužení HavířoDal mi číslo na paní MARTINKU ADAMČÍKOVOU. Hned ráno jsem ji zavolala. Už po telefonu byla profesionální ve svém jednání a velice příjemná, laskavá a domluvila jsem se s ní na druhý den. Když jsem přišla a začala jsem probírat své dluhy, bylo to velmi klidné a příjemné a vstřícné jednání, už dlouho jsem se nesetkala, aby úředník se mnou jednal s takovým pochopením.

Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to ÚŽASNÁ žena, kdyby všichni jednali takovým způsobem, bylo by to určitě méně stresující jít na úřad a v klidu projednat své problémy.

Velice děkuji, vaší pomoci si vážím

Tímto moc děkuji Abivii a Vám Martinko za velkou pomoc a vyřešení mých finančních problémů. Chci oslovit ty z vás, kteří mají finanční problémy a jsou v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu! Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém. 

PŘEJI VÁM, ABYSTE DOŠLI ZASE KLIDNÉHO SPANÍ A ŽIVOTA JAKO JÁ!  

ZDRAVÍ VÁS MARIE!

Tíží vás dluhy a exekuce? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s oddlužením či snížením splátek?

Chci konzultaci zdarma

Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

Kontaktujte svého poradce

Novinky