Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Marie: Neváhejte a řešte svou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostanete se do situace, ze které nevidíte východisko. A tohle se stalo i mně. Říkala jsem si Bože není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi pomohl. Seděla jsem u PC bylo 22 hod a klikla jsem na stránky ABIVIA.

Spadl mi kámen ze srdce

I když už bylo 22 hodin, zavolala jsem na bezplatnou linku. Ku podivu mi to zvedl sympatický hlas plný klidu, byl to sám pán ředitel Pavel Šrámek. S údivem, že mi nevynadal za tak pozdní hovor, mi dodal odvahu a s omluvou pozdního hovoru jsem se vypovídala o své situaci. S velmi klidným hlasem jen řekl, že je to v pořádku a ať se nebojím, že to všechno zvládneme a dobře to dopadne.

Příjemné jednání mi vyrazilo dech

Oddlužení HavířoDal mi číslo na paní MARTINKU ADAMČÍKOVOU. Hned ráno jsem ji zavolala. Už po telefonu byla profesionální ve svém jednání a velice příjemná, laskavá a domluvila jsem se s ní na druhý den. Když jsem přišla a začala jsem probírat své dluhy, bylo to velmi klidné a příjemné a vstřícné jednání, už dlouho jsem se nesetkala, aby úředník se mnou jednal s takovým pochopením.

Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to ÚŽASNÁ žena, kdyby všichni jednali takovým způsobem, bylo by to určitě méně stresující jít na úřad a v klidu projednat své problémy.

Velice děkuji, vaší pomoci si vážím

Tímto moc děkuji Abivii a Vám Martinko za velkou pomoc a vyřešení mých finančních problémů. Chci oslovit ty z vás, kteří mají finanční problémy a jsou v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu! Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém. 

PŘEJI VÁM, ABYSTE DOŠLI ZASE KLIDNÉHO SPANÍ A ŽIVOTA JAKO JÁ!  

ZDRAVÍ VÁS MARIE!

Tíží vás dluhy a exekuce? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s oddlužením či snížením splátek?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 11 127 lidem z dluhů ve výši 11 381 431 989 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

S oddlužením pomáháme stále – ONLINE

Nemusíte se obávat! I v situaci s omezeními způsobenými koronavirem jsme vám neustále k dispozici! Využijte uvolněný čas k přípravě dokumentů. Jste již v oddlužení? Přečtěte si, zda mají krizová opatření vlády při epidemii dopad na průběh vašeho oddlužení

Pomáhejte s námi lidem!

Hledáme posilu do našeho týmu insolvenčních specialistů. Pokud vás zajímá oblast oddlužení a hledáte přátelský kolektiv, pak jste zde správně.