777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Marie: Neváhejte a řešte svou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostane se do situace, ze které nevidí východisko. A tohle se stalo i mně. Říkala jsem si, Bože, není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi pomohl. Seděla jsem u PC, bylo 22 hod a klikla jsem na stránky Abivia.

Spadl mi kámen ze srdce

I když už bylo 22 hodin, zavolala jsem na bezplatnou linku. Ku podivu mi to zvedl sympatický hlas plný klidu, byl to sám pán ředitel Pavel Šrámek. S údivem, že mi nevynadal za tak pozdní hovor a navíc mi dodal odvahu, jsem se s omluvou pozdního hovoru rozpovídala o své situaci. S velmi klidným hlasem jen řekl, že je to v pořádku a ať se nebojím, že to všechno zvládneme a dobře to dopadne.

Příjemné jednání mi vyrazilo dech

Oddlužení HavířoDal mi číslo na paní Martinu Adamčíkovou. Hned ráno jsem jí zavolala. Už po telefonu byla profesionální ve svém jednání a velice příjemná, laskavá a domluvila jsem se s ní na druhý den. Když jsem přišla a začala jsem probírat své dluhy, bylo to velmi klidné, příjemné a vstřícné jednání, už dlouho jsem se nesetkala, aby se mnou úředník jednal s takovým pochopením.

Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to ÚŽASNÁ žena. Kdyby všichni jednali takovým způsobem, bylo by určitě méně stresující jít na úřad a v klidu projednat své problémy.

Velice děkuji, vaší pomoci si vážím

Tímto moc děkuji Abivii a Vám, Martinko, za velkou pomoc a vyřešení mých finančních problémů. Chci oslovit ty z vás, kteří mají finanční problémy a jsou v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu! Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém. 

PŘEJI VÁM, ABYSTE DOŠLI ZASE KLIDNÉHO SPANÍ A ŽIVOTA JAKO JÁ!  

Zdraví vás Marie

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]