Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Video: Manželství přineslo Marii obrovské dluhy a myšlenky na smrt

Paní Marie se zamilovala do svého nového přítele a po velice krátké době známosti svolila k sňatku. Vzala si nejen muže, ale i jeho utajené dluhy, které z lásky nechala napsat na sebe. Manžel po třech letech utekl a zoufalá Marie se pokusila ukončit své trápení sebevraždou. Sílu žít dál ji dodala paní Grünspanová, specialistka na oddlužení společnosti Abivia.

Šedesátiletá důchodkyně neměla v životě na muže štěstí. Před deseti lety se zamilovala a vzala si po velice krátké známosti svého mladšího přítele. Pracovala jako prodavačka. Vzala si půjčku na vybavení svého bytu a pračku. Následovalo několik dalších menších půjček a zjištění, že si manžel přinesl do manželství ještě své nemalé  osobní dluhy, které před Marií zatajil.  Na žádost manžela si všechny jeho i společné dluhy nechala napsat na sebe. Zamilovaní lidé, především ženy, udělají pro svou lásku cokoliv.

„Přišla jsem kvůli němu i o byt“

Za krátkou dobu, co spolu žili, se nehorázně zadlužili. Na současné půjčky si vzali další půjčku a tak to šlo stále dokola. Z bludného kruhu nebylo cesty ven, paní Marie nakonec přišla i o svůj byt. „Všechny dluhy nechal napsat na mě. Přišla jsem kvůli němu i o byt. Nezůstalo mi prakticky vůbec nic. Po třech letech se sebral a utekl. Od té doby jsem ho neviděla.“

Stres, antidepresiva, psychiatrická léčebna

Psychicky vyřízená Marie zjistila, že nebyla první ženou, kterou dotyčný takto podvedl. Psychicky se zhroutila a čtyřikrát se pokusila spáchat sebevraždu. Její stav byl natolik vážný, že musela podstoupit léčení v psychiatrické léčebně a užívala dlouhou dobu antidepresiva. Ani po té nevěděla, jak situaci řešit. „Plácala jsem se v tom jako kapr na suchu.“ Celkový dluh se vyšplhal na třičtvrtě milionu korun.

Pomohla specialistka paní Grünspanová z Abivie

Utrápená Marie zaplatila půl milionu korun, na zbytek již nestačila. Hledala řešení a narazila na leták společnosti Abivia. Kontaktovala paní Grünspanovou z pobočky v Opavě a požádala ji o schůzku. Dlouho ji trvalo, než uvěřila, že ji může oddlužení pomoci.
„Paní Grünspanová je velice milá, kdykoliv se na ni můžu obrátit. Pomohla mi odpoutat se od mých sebevražedných sklonů. Jsem ráda, že do dopadlo, jak to dopadlo.“ Marii bylo povoleno oddlužení formou splátkového kalendáře. Oddlužení a ochota specialistky ji zachránila život.

Tíží vás dluhy? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s konsolidací, refinancováním či oddlužením?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 13 505 lidem z dluhů ve výši 10 203 637 938 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky