Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Insolvenční den v Havířově aneb vše o insolvenci, co vás zajímá

Jak zastavit exekuce? Kde a jak zjistit dluhy? Splňuji podmínky pro oddlužení? Kolik mi bude v oddlužení zůstávat? Co vše je nutné pro oddlužení doložit? Jak komunikovat s insolvenčním správcem? Jak se vypořádat s nečekanými požadavky soudu?

Lidé se na nás stále častěji obracejí s dotazy týkajících se vstupních podmínek do oddlužení, výše nezabavitelného minima, výpočtu srážky pro oddlužení a dalších změn, které přinesla novela insolvenčního zákona od 1. 6. 2019. Rozhodli jsme se proto připravit na pobočkách naší advokátní kanceláře Den otevřených dveří, tzv. Insolvenční den, kdy se za námi můžete kdykoliv během dne zastavit na dobrou kávu a probrat všechny záležitosti, které vás trápí. 

Kdy a kde se insolvenční den koná?

Čtvrtek 22. 8. 2019
8 – 18 hodin
Moskevská 1440/24 a, Havířov

Abivia Havířov
 

Nevyhovuje Vám termín a potřebujete poradit?

Pokud vám termín z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, nezoufejte. Je možné probrat vaši situaci individuálně. Stačí se domluvit a napsat nám ZDE

Těšíme se na Vás!

Za tým Abivia
Martina Adamčíková
Insolvenční specialista

Tíží vás dluhy a exekuce? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s oddlužením či snížením splátek?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 11 127 lidem z dluhů ve výši 11 381 431 989 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

S oddlužením pomáháme stále – ONLINE

Nemusíte se obávat! I v situaci s omezeními způsobenými koronavirem jsme vám neustále k dispozici! Využijte uvolněný čas k přípravě dokumentů. Jste již v oddlužení? Přečtěte si, zda mají krizová opatření vlády při epidemii dopad na průběh vašeho oddlužení

Pomáhejte s námi lidem!

Hledáme posilu do našeho týmu insolvenčních specialistů. Pokud vás zajímá oblast oddlužení a hledáte přátelský kolektiv, pak jste zde správně.