Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Video: „Díky oddlužení jsme začali znovu žít a vnímat vnoučata“

Manželé z Babic oba nečekaně vážně onemocněli a velice rychle se ocitli v plném invalidním důchodě. Kvůli sníženému příjmu nebyli schopni své závazky v plné výši hradit a zadlužili se. Boj s exekutory a strachem z veřejného posměchu vyhráli až díky oddlužení a vstřícnosti odborníků. Po několika letech opět září štěstím a beze strachu si užívají své nejbližší. „Přeji každému, aby se mu podařilo najít tuto společnost, protože profesionalita jejich odborníků  je na vysoké úrovni,“ dodává Stanislava s úsměvem.

Manželé středního věku si chtěli na důchod zvelebit své bydlení. Vzali si úvěr 350 000 korun na opravu svého domku. Vše si řádně spočítali a byli si jisti, že nebudou mít problém se splácením. „Chtěli jsme mít na důchod pěkné bydlení,“ vzpomíná smutně paní Stanislava.

Přišla nečekaná rána. Během několika měsíců oba manželé nečekaně vážně onemocněli a ocitli v plném v invalidním důchodu. Jejich celkový příjem se více než dvojnásobně snížil, navíc museli každý měsíc investovat několik tisíc korun do drahých léků. Jejich finanční situace se tedy ještě více zhoršila. Nebyli schopni již splácet požadované splátky a dluh se navyšoval. „Naše dluhy byly kolem půl milionu. Dostali jsme se do takových potíží, že jsme měli exekutory před dveřmi. “

Manželé se obrátili na místní společnost, která jim slibovala pomoc. Bohužel se tak nestalo a jejich celková finanční situace a tím i nemoc se naopak ještě zhoršily. Manželé se za svou situaci styděli, přestali vycházet z domu a komunikovat s rodinou a známými.

Díky letáku, který našla paní Stanislava spolu s novinami ve své domovní schránce, se dozvěděla o možnosti, jak své finanční problémy řešit. Nejdříve nechtěla možnosti věřit, ale po osobním schůzce se specialistkou společnosti Abivia Kateřinou Kraváčkovou,  změnila názor. „Dostala jsem letáček společnosti Abivia a kontaktovala paní Kraváčkovou z Uherského Hradiště. Během několika málo dnů vše nabralo jiný směr. Jednání společnosti bylo takové, že se nám vrátila chuť do života.“

Advokátem byl vypracován návrh na povolení oddlužení a spolu s potřebnými dokumenty byl předán na příslušný krajský soud, jež oddlužení manželů povolil a schválil. Manželé si mohou zase v klidu užívat svou rodinu a zapomenout na životní peklo, které prožili.

Tíží vás dluhy? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s konsolidací, refinancováním či oddlužením?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 13 503 lidem z dluhů ve výši 10 202 639 488 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky