Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Osvoboďte se od svých dluhů! Jasné podmínky pro oddlužení platí už jen 2 měsíce!

Trápí Vás dluhy a exekuce? Přemýšlíte nad možností oddlužení? NEČEKEJTE! Nyní je jedinečná a poslední příležitost, jak si po celou dobu oddlužení zajistit jasné stávající podmínky a získat osvobození od dluhů.

Nejasná pravidla, nejasný výsledek

Od 1. června přichází v platnost novela insolvenčního zákona, která nemá zcela jasná pravidla, jak osvobodit dlužníka od dluhů, tedy ani jasný výsledek. Vůbec se neví, jak soudy budou situaci dlužníka posuzovat, a sám dlužník nebude celou dobu vědět, zda oddlužení splňuje a na kolik %. Toto se bude dozvídat následně až po průběhu oddlužení. Získat osvobození od dluhů již tak nebude vůbec snadné.

Dlužník bude mít tři varianty, jak osvobození získat:

  • Za 3 roky splatí 60 % dluhů, nebo
  • Za 5 let splatní 30 % dluhů, nebo
  • Verdikt o osvobození vydá po 5 letech soud podle zprávy insolvenčního správce

Insolvenční správce bude soudu referovat, zda dlužník po celou dobu oddlužení plnil vše, co měl (zda si nevzal další dluhy, pravidelně jej informoval o změnách a důležitých skutečnostech, choval se slušně a čestně, nic nezatajil, vše přiznal, atd.). A soud podle toho rozhodne, zda osvobození dlužníkovi přizná.

Za našich 12 let zkušeností víme, že komunikace s insolvenčními správci nebývá mnohdy jednoduchá. Pokud Vám nevyhoví a soud nepřizná osvobození od dluhů, bude čas Vašeho oddlužení zbytečný. Nově navíc zaplatíte i úroky z prodlení za celých 5 let, kdy jste byli v oddlužení.

Nebuďte další léta ve stresu, jak to dopadne! Využijte ještě možnosti oddlužení za současných podmínek! Kontaktujte naše poradce a zjistěte podrobné informace ZDE.

Tíží vás dluhy a exekuce? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s oddlužením či snížením splátek?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 10 348 lidem z dluhů ve výši 10 796 719 109 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky