Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Jsou vaše splátky příliš vysoké? Jak snadno získat výhodnou konsolidaci a platit méně?

Pokud patříte mezi ty, kteří mají více než jednu půjčku nebo úvěr, a splácíte více než jednu splátku měsíčně, pak jste zde správně. Přerůstají vám splátky přes hlavu a chtěli byste platit měsíčně méně? Řešení je prosté. Včas prověřit a zajistit sloučení úvěrů a půjček do jediné, tzv. konsolidaci. Jak se ale ve světě financí zorientovat a najít výhodnou konsolidaci šitou na míru právě pro vás?

Konsolidace, neboli sloučení úvěrů a půjček do jediné, se využívá pro snížení splátek a je obvykle nejlevnějším a nejjednodušším řešením, jak předejít či vyřešit potíže s dluhy. Menší půjčky jsou výrazně dražší než půjčky větší, protože je věřitelé půjčují o hodně dráž (za vyšší úrok). Při sloučení půjček v jednu tak dojde ke snížení celkové výše splátky. A to i o desítky procent.

V čem je sloučení půjček přínosné?

Přínosem konsolidace je jedna výrazně nižší splátka, jeden úvěr a jeden věřitel. Dále se zjednoduší a zlevní spravování dluhů, protože už máte jen jednoho věřitele a jeden dluh. Také ušetříte i spoustu vašeho času při jednání s věřiteli a péči o vaše dluhy. Snížení splátek v situaci, kdy na ně chybí v rodinném rozpočtu peníze, může znamenat stabilizaci finanční situace.

Konsolidace jsou velmi variabilní. Slučovat lze nejen úvěry a půjčky, ale i dluhy na kreditních kartách, kontokorenty i leasingy a hypotéky. Velkou výhodou je i to, že peníze poskytnuty v konsolidaci lze použít na splácení jakéhokoli dluhu či úvěru.

Kde a jak najít nejvýhodnější konsolidaci právě pro mě?

Na každém kroku se dnes o sloučení půjček hovoří. Banky se mezi sebou předbíhají, aby nalákali nové klienty. Často k tomu využívají i nejdražší televizní reklamy. Jak ale poznat, zda je právě tato nabídka nejvýhodnější? Je lepší pro vyřízení konsolidace oslovit některého z vašich věřitelů nebo raději věřitele nového? Kdo z nich vám nabídne výhodnější podmínky a jak je porovnat? V této situaci si obyčejný člověk těžko poradí.

Nechejte to na nás. V porovnávání a hledání nejvýhodnějších řešení máme bohaté zkušenosti. Často dokážeme najít variantu sloučení půjček a snížení splátky i v případě, kdy vám vaše banka už nepůjčí. Naší přidanou hodnotou je to, že neoslovujeme jen banky, ale i nebankovní instituce

Předložíme vám řešení šitá na míru právě pro vás. Jak budeme postupovat a co je třeba si připravit? Pro koho je konsolidace vhodná a co vše vám přinese? Přečtěte si podrobnější informace  ZDE.

Nechce se vám číst a raději byste co nejdříve probrali možnosti konsolidace na bezplatné schůzce? Kontaktujte nás.

Tíží vás dluhy? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s konsolidací, refinancováním či oddlužením?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 13 136 lidem z dluhů ve výši 9 881 529 416 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky