Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Jsou vaše splátky příliš vysoké? Jak snadno získat výhodnou konsolidaci a platit méně?

Pokud patříte mezi ty, kteří mají více než jednu půjčku nebo úvěr, a splácíte více než jednu splátku měsíčně, pak jste zde správně. Přerůstají vám splátky přes hlavu a chtěli byste platit měsíčně méně? Řešení je prosté. Včas prověřit a zajistit sloučení úvěrů a půjček do jediné, tzv. konsolidaci. Jak se ale ve světě financí zorientovat a najít výhodnou konsolidaci šitou na míru právě pro vás?

Konsolidace, neboli sloučení úvěrů a půjček do jediné, se využívá pro snížení splátek a je obvykle nejlevnějším a nejjednodušším řešením, jak předejít či vyřešit potíže s dluhy. Menší půjčky jsou výrazně dražší než půjčky větší, protože je věřitelé půjčují o hodně dráž (za vyšší úrok). Při sloučení půjček v jednu tak dojde ke snížení celkové výše splátky. A to i o desítky procent.

V čem je sloučení půjček přínosné?

Přínosem konsolidace je jedna výrazně nižší splátka, jeden úvěr a jeden věřitel. Dále se zjednoduší a zlevní spravování dluhů, protože už máte jen jednoho věřitele a jeden dluh. Také ušetříte i spoustu vašeho času při jednání s věřiteli a péči o vaše dluhy. Snížení splátek v situaci, kdy na ně chybí v rodinném rozpočtu peníze, může znamenat stabilizaci finanční situace.

Konsolidace jsou velmi variabilní. Slučovat lze nejen úvěry a půjčky, ale i dluhy na kreditních kartách, kontokorenty i leasingy a hypotéky. Velkou výhodou je i to, že peníze poskytnuty v konsolidaci lze použít na splácení jakéhokoli dluhu či úvěru.

Kde a jak najít nejvýhodnější konsolidaci právě pro mě?

Na každém kroku se dnes o sloučení půjček hovoří. Banky se mezi sebou předbíhají, aby nalákali nové klienty. Často k tomu využívají i nejdražší televizní reklamy. Jak ale poznat, zda je právě tato nabídka nejvýhodnější? Je lepší pro vyřízení konsolidace oslovit některého z vašich věřitelů nebo raději věřitele nového? Kdo z nich vám nabídne výhodnější podmínky a jak je porovnat? V této situaci si obyčejný člověk těžko poradí.

Naše advokátní kancelář vám pomůže zjistit, zda můžete své splátky snížit a poradí vám nejvhodnější řešení, jak na to. Pomůžeme vám zajistit možnost sloučení půjček a snížení pravidelné splátky i v případě, kdy vám vaše banka již nepůjčí. Dokážeme zajistit, že budou osloveny nejen banky, ale i nebankovní instituce. 

Doporučíme vám řešení šitá na míru právě pro vás. Jak budeme postupovat a co je třeba si připravit? Pro koho je konsolidace vhodná a co vše vám přinese? Přečtěte si podrobnější informace  ZDE.

Nechce se vám číst a raději byste co nejdříve probrali možnosti konsolidace na bezplatné schůzce? Kontaktujte nás.

Tíží vás dluhy a exekuce? Nevíte, komu a kolik dlužíte? Potřebujete poradit s oddlužením či snížením splátek?

Chci nezávaznou konzultaci zdarma

Pomohli jsme 11 143 lidem z dluhů ve výši 11 399 734 341 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky

S oddlužením pomáháme stále – ONLINE

Nemusíte se obávat! I v situaci s omezeními způsobenými koronavirem jsme vám neustále k dispozici! Využijte uvolněný čas k přípravě dokumentů. Jste již v oddlužení? Přečtěte si, zda mají krizová opatření vlády při epidemii dopad na průběh vašeho oddlužení

Pomáhejte s námi lidem!

Hledáme posilu do našeho týmu insolvenčních specialistů. Pokud vás zajímá oblast oddlužení a hledáte přátelský kolektiv, pak jste zde správně.