Volejte 777 722 822  

Reference od: Iveta Rubášová

Reference pro: Josefa Poláčka

Některé dluhy vznikly z doby, kdy jsem měla živnostenský list a neměla na placení zdravotního a sociální pojištění. Po rozvodu jsem si bohužel našla druha, o kterém jsem nevěděla, že má dluhy z půjček. Začali se u nás objevovat různí vymahači, půjčovala jsem si na nejnutnější zaplacení jeho plateb. S přítelem jsme se časem rozešli a já zjišťovala, že nemám na zaplacení základních věcí a nevím, kudy kam. Když jsem se ocitla v plzeňské kanceláři AK Mgr. Martina Ludvíka, pochopila jsem, že jsem o oddlužení měla požádat již dávno. S panem Poláčkem jsme vše v pohodě vyřešili od předání podkladů až po vypracování návrhu, a do schválení oddlužení splátkovým kalendářem mně byl velikou oporou. Vždy jsem dostala od něj dobrou radu. Tímto mu patří můj velký dík!

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 370 lidem z dluhů ve výši 13 518 527 319 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky