777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Přidat referenci Přidat referenci

Všechny reference klientů

Reference pro: Abivia

Co o nás veřejně říkají naši klienti? Jak byli spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou naší advokátní kanceláře? Vyhovovala jim spolupráce s kolegy insolvenčními specialisty? Setkali se v kanceláři nebo řešili své oddlužení online? Přečtěte si, co o nás říkají přímo na našem facebookovém profilu.

Spokojenost klientů - oddlužení, insolvence

 

 

Klientka Hana Procházková

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Ráda bych poděkovala paní Janě Kovaříkové za pomoc s nejedním finančním problémem. Byla velmi příjemná a hned po několika minutách hovoru jsem začala být klidnější. Dokáže vás uklidnit, dodat naději a hlavně vám opravdu pomůže! 

Klientka Pavla K.

Reference pro: Magdu Kapičákovou

Na počátku roku 2019 jsem kontaktovala paní Kapičákovou přes webové stránky ABIVIA s prosbou o pomoc. Na radu kamarádky jsem nakonec měla vše řešit s její známou advokátkou, ale po roce jsem po několika urgencích pochopila, že se s mým případem nic neděje. Znovu jsem se tedy obrátila na infolinku Abivie, kde jsem opět  dostala kontakt na zaměstnance advokátní kanceláře paní Kapičákovou a pana Adama, kteří velice rychle vše zpracovali a návrh byl podán na soud. Ochota, důvěra, výborná komunikace!

Klientka Pavla S.

Reference pro: Zdeňka Sýkoru

Ráda bych poděkovala panu Sýkorovi z kanceláře v Ústní nad Labem. Pomohl mi se všemi doklady a připravil, co bylo potřeba. Schůzka proběhla i u nás doma, protože s mým malým dítětem bych dalekou cestu nedala. Určitě pomůže i vám!

Klientka Alena Röhrichová

Reference pro: Pavla Kovaříka

S dluhy jsem bojovala velmi dlouho. Nemohla jsem spát a v klidu fungovat. Syn mě objednal na bezplatnou konzultaci k panu Kovaříkovi. Ten mě uklidnil, vysvětlil vše o oddlužení a do 14 dnů byl podán návrh k soudu. Děkuji za pomoc a rychlost!

Klient Petr Kalina

Reference pro: Pavla Kovaříka

Měl jsem finanční problémy a obrátil se na advokátní kancelář a Pavla Kovaříka. Oceňuji jeho přístup a pomoc. Nyní už mohu bez stresu splácet své dluhy. 

 

Klientka Sára Klapperová

Reference pro: Zdeňka Sýkoru

Děkuji panu Sýkorovi, který mi velmi pomohl s finančními problémy. Když potřebuji, vždy mi dá dobrou radu. Je ochotný a obětavý.

Klientka Pavla K.

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Oddlužení bylo jedinou cestou, jak se nezbláznit a dostat šanci žít zase normální život. Děkuji Martině Adamčíkové, která mi dodala odvahu a sílu!

Nikdy nevíte, co Vám život přinese. Já se v minulosti šíleně zamilovala a začala pro svou lásku podnikat. Vzala jsem si na sebe nějaké půjčky a dařilo se. Bohužel můj milý časem utekl kdoví kam a zůstala jsem na všechno sama. Pak už to jelo jen z kopce až na samé dno jak finanční, tak psychické. Hlavně zkušenosti s exekutory byly velice stresující. Paní Martino, děkuji za vše, velmi si vážím nejen pomoci, ale také vás. Jste úžasný člověk a jsem ráda, že mi vaše advokátní kancelář stále hlídá mé insolvenční řízení a mohu být v klidu. Za to ta služba určitě stojí. 

Klientka Petra Ponczová

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Děkuji advokátní kanceláři a Martině Adamčíkové za rychlou pomoc v mé tíživé situaci. Díky oddlužení jsem se zbavila exekucí a znovu mohu v klidu se svou rodinou žít. Díky moc!

Klientka Martina Halámková

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Po rozvodu s manželem jsem zůstala sama na děti, hypotéku a naše společné dluhy. Situace začala být neúnosná, když jsem onemocněla a neměla už žádné peníze na úhradu dluhů. Došla jsem do fáze exekucí a vše se zdálo naprosto beznadějné. Paní Jana Kovaříková mi však pomohla dostat se z této tíživé životní situace, odborně poradila a vyvedla mě z dluhové pasti. Ráda bych jí tímto poděkovala, protože díky oddlužení jsem opět dostala vše po kontrolu a mohu začít žít nový život.

Klient Šimon

Reference pro: Helenu Bradáčovou

Vřele advokátní kancelář doporučuji, zejména paní Bradáčovou, která mne má na starost. Je profík ve svém oboru a ví co dělá. Mohu dodat i kontrast z jiné nejmenované společnosti, kde přišel na první schůzku a jediné, co mi řekli, bylo, že si mám přinést doklady o příjmech za poslední rok, aniž by se starali o něco dalšího. Vůbec to se mnou neprobrali, ani s ničím neporadili. Nyní je vyřízeno vše velice rychle a bez zbytečných průtahů. Tím pádem vám insolvence začne i dříve a budete jí mít i dříve "z krku" Chování je zde také na úrovni, takže vám ani nepřijde, že řešíte něco v podstatě nepříjemného. Přeji hezký den.

Klientka Iveta Rubášová

Reference pro: Josefa Poláčka

Některé dluhy vznikly z doby, kdy jsem měla živnostenský list a neměla na placení zdravotního a sociální pojištění. Po rozvodu jsem si bohužel našla druha, o kterém jsem nevěděla, že má dluhy z půjček. Začali se u nás objevovat různí vymahači, půjčovala jsem si na nejnutnější zaplacení jeho plateb. S přítelem jsme se časem rozešli a já zjišťovala, že nemám na zaplacení základních věcí a nevím, kudy kam. Když jsem se ocitla v plzeňské kanceláři AK Mgr. Martina Ludvíka, pochopila jsem, že jsem o oddlužení měla požádat již dávno. S panem Poláčkem jsme vše v pohodě vyřešili od předání podkladů až po vypracování návrhu, a do schválení oddlužení splátkovým kalendářem mně byl velikou oporou. Vždy jsem dostala od něj dobrou radu. Tímto mu patří můj velký dík!

Klient Antonín Běhalík

Reference pro: Katarínu Vaňkovou

Pomocí advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a specialistky paní Vaňkové jsem prošel insolvenční a uhradil 100 % svých dluhů. Ale i po získání osvobození od soudu mě neustále atakoval věřitel, který odkoupil v insolvenci pohledávku a domáhal se platby. Pohledávka však byla původnímu věřiteli plně uhrazena v rámci insolvence. Ani v tomto případě se na mě advokátní kancelář nevykašlala, provedla potřebné právní kroky a až po té mi dal věřitel konečně pokoj. Mít neustále po boku tyto zkušené profesionály se rozhodně vyplatí. Děkuji

Klient Radim

Reference pro: Pavla Kovaříka

Exekuce mě trápily více než 9 let. I když jsem měl nastaveny srážky z platu a na živobytí mi zůstávalo minimum, dluh stále neubýval. Až díky panu Kovaříkovi a oddlužení jsem dostal možnost zažít znovu bez dluhů. Přístup pana Kovaříka byl velmi profesionální a přesto přátelský. Schůzky se snažil přizpůsobit mé nepravidelné pracovní době a často i ve svém volném čase. Veškeré záležitosti a návrh na povolení oddlužení mi advokátní kancelář zpracovala do 14 dnů. Velice děkuji za pomoc!

Klientka Petra Pelcová

Reference pro: Martinu Prudilovou

Ráda bych tímto poděkovala Ing. Martině Prudilové z advokátní kanceláře, která mi pomohla dostat se z nepříjemné životní situace. Jako matka samoživitelka se třemi dětmi bych to sama nikdy nezvládla. Jsem vděčná za její ochotu a pomoc, kdykoliv jí potřebuji. Nikdy se ke mně neobrátila zády!

Klient Karel Ž.

Reference pro: Milana Vozára

Velice děkuji za pomoc s mými nemalými dluhy. Jelikož jsem měl dluhy z podnikání, prošel jsem nejdříve konkurzem, který ale nic nevyřešil. Naopak mi hrozilo zrušení živnostenského oprávnění. Na doporučení kamaráda jsem se obrátil na pana Vozára ze zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. Pomohl mi s oddlužením a konečně mohu v klidu začít znovu.

Klientka Jana Heczková

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Děkuji advokátní kanceláři a Martině Adamčíkové za pomoc s mým oddlužením a také za právní pomoc, kterou mi neustále po celou dobu oddlužení poskytují. Do dluhů jsem se dostala svým zbrklým jednáním a mohu si za to sama jako spousta jiných lidí. Důležité je přiznat si a uvědomit, že nikdo jiný za to nemůže a paní Adamčíková se vám snaží pomoci, jak nejlépe umí. Problémy si každý vytváří řadu měsíců či let a nezmizí lusknutím prstu. Je třeba vše potřebné doložit, aktivně komunikovat a být trpělivý.

Klientka paní Adamcová

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Jako matka jsem se snažila pomoci svému synovi z jeho těžké situace. Zadlužila jsem se, aby on mohl řešit své finanční závazky. Problém jsem chtěla dostat pod kontrolu konsolidaci dluhů, ale bez odborné pomoci jsem se z dluhové pasti prostě nedokázala vymotat. Paní Jana Kovaříková mi velice pomohla, vždy mi ráda poradila, dodala odvahu a provedla celým tímto nesnadným obdobím. Jsem jí moc vděčná a chci jí tímto za její odvedenou práci poděkovat.

Klientka Hana Turtáková

Reference pro: Helenu Bradáčovou

Dobrý den, jsem velmi spokojená s vašimi službami a hlavně s paní Bradáčovou. Velmi mi pomohla, má příjemné jednání! Moc děkuji

Klientka Soňa Řezaninová

Reference pro: Josefa Poláčka

Spolupráce s panem Poláčkem byla velmi profesionální a zároveň příjemná. Díky němu a oddlužení ze mě spadl ten nekonečný stres a znovu jsem začala v klidu spát. Vše vám perfektně vysvětlí a kdykoli potřebujete, je vám k dispozici. Vřele doporučuji!

Klient Pavel Horák

Reference pro: Katarínu Vaňkovou

Chtěl bych vám velmi poděkovat za vaši pomoci s mými dluhy. Opět mohu volně dýchat! Z celého srdce děkuji především vaší zaměstnankyni paní Vaňkové z přerovské kanceláře. Velmi si její pomoci vážím! Děkuji

Klientka Martina V.

Reference pro: Pavla Kovaříka

Ráda bych tímto poděkovala panu Kovaříkovi za rychlost zpracování mého případu. Do tíživé situace jsem se dostala pro velké rodinné problémy, kdy jsem zůstala sama i na svá vnoučata. Než mi děti byly přiděleny do pěstounské péče, všechny náklady na ně jsem hradila sama a tím se dostala do dluhové spirály. Nebylo to jednoduché. Věřím, že díky oddlužení začnu žít nový život bez dluhů a konečně budu mít klidné dny a noci.

Klient Pavel Motlíček

Reference pro: Martinu Prudilovou

Jsem v oddlužení a konečně se dlužná částka nezvyšuje! Chci poděkovat paní Prudilové, že mi poradila, jak vyřešit mé dluhy. Co bylo potřeba vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání návrhu na soud. Nyní vím, kolik budu splácet a dlužná částka se bude každý měsíc snižovat.

Klientka Jana S.

Reference pro: Milana Vozára

Ráda bych tímto poděkovala panu Vozárovi za pomoc při mém oddlužení. Je velmi profesionální a zároveň lidský. Ihned po první schůzce jsem věděla, že jsem na správném místě. Do problémů se splácením jsem se dostala v době, kdy jsem dlouhodobě marodila po dvou operacích kolena. Bohužel jsem nebyla schopná své závazky a rostoucí úroky sama zvládnout. Děkuji za pomoc!

Klient Pavel G.

Reference pro: Ivo Adama

Chtěl bych tímto poděkovat paní Kapičákové a panu Adamovi za vstřícný a profesionální přístup ke svém práci. Jejich vstřícné jednání mě přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu. Vřele doporučuji AK, kde vám určitě pomohou. 

Klientka Marie

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Paní Adamčíková byla velmi profesionální ve svém jednání, velice příjemná a laskavá. Vše proběhlo v klidu, už dlouho jsem se nesetkala s takovým pochopením. Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to úžasná žena. Pokud máte finanční problémy a jste v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu. Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém! Přejí vám, abyste došli zase klidného spaní a života jako já. 

Klient Pavel Dzurik

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Komunikace s paní Kovaříkovou je velmi příjemná. Vše mi řádně vysvětlila a vždy mi ochotně odpověděla na všechny mé dotazy. Je velmi milá a přátelská. Vůbec se nemusíte bát oslovit ji o pomoc. Určitě pomůže i vám.

Vlastislav B.

Reference pro: Rostislav Kubíček

Jsem nadmíru spokojen! Výborná komunikace, vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Děkuji Abivii za záchranu před exekutorem!

Formulář pro přidání reference

Kontaktní formulář

    Potřebujete pomoci? Napište nám!

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
    PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.