Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání
Přidat referenci Přidat referenci

Jana K.

Reference pro: Ing. Petr Štefaňo, CSc.

Pana Petra rozhodně doporučuji. Má spoustu zkušeností, je vstřícný a dokáže Vám zajistit vše sám. Neušila jsem, kde všechny své dluhy mám a styděla se. Díky němu vím, že život jde dál a konečně můžu zase v klidu spát. A za to velké a díky!

Ivana

Reference pro: Bc. Ivo Adam

Děkuji moc za vaši ochotu, přístup, dostat mě ze začarovaného kruhu exekutorů, pět let sice nebude procházka růžovou zahradou, ale člověk dostal díky vám šanci moc děkuji Ivana

Novotná Anna

Reference pro: Helena Bradáčová

Moc děkuji za skvěle odvedenou vaši práci a pomoc s oddlužením, které dopadlo. Patří Vám velké Díky.

Peter Hojko

Reference pro: Jana Kühnelová

Tímto bych chtěl poděkovat za vše co pro mě udělala p. Kühnelová. Věnovala se práci v mém případě dokonale zodpovědně, vše vysvětlila, vstřícná a milá, strašně moc ji děkuji! Už můžu být konečně v klidu. Vše trvá určitý čas, ale výsledek je opravdu hodně moc dobrý. Doporučuji pokud má někdo problémy, obraťte se na p. Kühnelovou. Základní věci, kterým člověk nerozumí, umí hned vysvětlit podrobněji a není problém s ničím. Jinak jsem byl moc spokojen se vším! Ještě jednou moc pěkně děkuji za vyřízení a za ochotu, kterou jste ke mě měla. Přeji vám hodně sil a zdraví!

Ladislav a Božena Petrů

Reference pro: Bc. Ivo Adam

Chtěli bychom timto poděkovat pani Kapičákové a Bc Adamovi za jejich přikladnou a zodpovědnou práci. Jsem invalida nemám nohu, jejich přistup k nám byl obdivující. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, kteří potřebují pomoct. S úctou manželé Petrů.

Michal N.

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Paní Prudilová mě uklidnila a provedla mě celou cestou k řešení. Nyní vím, kolik mám platit a vše je zase v pořádku. Můžu jen doporučit.

Josef a Alena B.

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Díky paní Prudilové můžeme stále žít v našem domu. Vyvedla nás z velkých problémů. Nyní splácíme a jsme klidnější.

Kateřina B.

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Paní Prudilová je velice příjemná a vše mi do detailů a několikrát vysvětlila. Hledá to nejlepší řešení. Moc děkuji za pomoc.

Pavel G

Reference pro: Abivia

Chtěl bych tímto poděkovat paní Kapičákové a Bc. Adamovi za vstřícný a profesionální přístup ke své práci. Jejich vstřícné jednání mě přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu. Vřele doporučuji Abivii, kde vám určitě pomohou.

Martin A.

Reference pro: Helena Bradáčová

Vlastní hloupostí i neznalostí zákonů jsem se dostal do dluhů a neschopnosti splácet své závazky a pohledávky,vzniklo mi několik exekucí. Oslovil jsem společnost Abivia ze sídlem v Hradci Králové. Jednání paní Bradáčové je velmi vstřícné a profesionální. Pokud tedy v současné době řešíte otázku, na koho se obrátit a kdo vám pomůže s insolvencí, tak společnost Abivia a paní Bradáčovou mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pomohla mi z dluhů a tím mi dala i možnost znovu začít žít normálně bez strachu, kdy u mě zazvoní exekutor. Martin A. 49 let.

Josef Nerát

Reference pro: Katarína Vaňková, DiS.

Děkuji poradkyni za rychle odvedenou práci! Díky ní jsem se zbavil exekucí a zastavil ten šílený životní stres. Nebylo to vůbec snadné rozhodnout se situaci řešit. Nyní jsem moc rád a ničeho nelituji.

Klára Sýkorová

Reference pro: Renáta Zeleňanská

Naprostá spokojenost!

Vlastislav B.

Reference pro: Rostislav Kubíček

Jsem nadmíru spokojen! Výborná komunikace, vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Děkuji panu Kubíčkovi za záchranu před exekutorem!

Lenka Kroupová

Reference pro: Hana Witoszová

Děkuji paní Haně za pomoc při řešení mé situace. Nebylo snadné zjistit, kde dluhy mám, bohužel jsem to nechala zajít příliš daleko:-(.

Petr Křenek

Reference pro: Hana Witoszová

Skvělá práce! Děkuji Abivii a také paní Witoszové, že jsem si mohl dát život zase do pořádku. Bez jejich pomoci bych to nikdy nezvládl! Klobouk dolů za to, že tady pro obyčejné lidi jste! Děkuji

Jana Petruželová

Reference pro: Rostislav Kubíček

Pan Kubíček je velmi příjemný poradce, který Vám nejen poradí, jak svou situaci vyřešit, ale také vás zvedne psychicky. A hlavně za to mu děkuji!

Eva Klimkovská

Reference pro: Michal Heinzke

Pana Michala doporučuji a děkuji za výbornou spolupráci! Překvapil mne svým příjemným vystupováním a touhou mi pomoci. Můj případ nebyl jednoduchý, ale Abivia to zvládla.

Lukáš L.

Reference pro: Renáta Zeleňanská

Děkuji za konsolidaci mých splátek! Moc se mi ulevilo.

Klára Stará

Reference pro: Markéta Viková

S jednáním paní Vikové jsem byla nadmíru spokojena. Vše mi podrobně vysvětlila a již po první schůzce jsem odešla s krásným pocitem, že vše se v dobré obrátí. A obrátilo!

Lenka Veselá

Reference pro: Ing. Petr Štefaňo, CSc.

Pan Štefaňo mi velmi pomohl s konsolidací mých splátek. Nevěděla jsem, co dřív a nyní platím pouze jednu a dokonce nižší splátku. Velké díky!

Jana Linhartová

Reference pro: Kamil Škerle

Děkuji panu Škerlemu za pomoc při řešení mé situace. Nevěřila jsem, že se z toho kolotoče někdy dostanu, ale stalo se. Jsem moc šťastná a vám velmi vděčná! Vaše pomoc zachrání nejeden lidský život!

Petr Otevřel

Reference pro: Milan Vozár

Pan Vozár je velmi ochotný a vstřícný člověk a jde vidět, že má obrovskou zkušenost s exekutory. Díky němu jsem vyřešil své několikaleté trápení a dokonce mi pomohl mé dluhy zjistit. Za ty roky už nebyl věřitel původní věřitel, ale úplně někdo jiný. Sám by to nikdy nedal! Velice děkuji a přeji všem lidem, aby si dali život do pořádku jako já. Stojí to za to!

Jiří Souřezný

Reference pro: Bc. Ivo Adam

Vážení tímto bych vám chtěl poděkovat za to jak jste se vypořádali s mým zadlužením a dobře se o všechno postarali. Jsem rád, že existují lidé, kteří své práci rozumí a dokáží pomoct těm druhým a nemyslí jen na peníze. Ještě jednou moc děkuji, Souřezný Jiří

Hana Adamová

Reference pro: Michal Heinzke

p.Heinzke mi poradil a vše zařídil. Můžu už lépe spát. Moc děkuji

Pavel Kocur

Reference pro: Kamil Škerle

Děkuji za ochotu a rychlost! Výborná a příjemná spolupráce, pana Kamila doporučuji všem, kteří mají trable s dluhy či vysokými splátkami. Nejen že poradí, ale nezapře mnohaleté zkušenosti z praxe.

Jitka Petruželová

Reference pro: Milan Vozár

Ráda bych poděkovala Abivii a hlavně panu Vozárovi! Před pěti lety mi pomohl s oddlužením a nyní jsem zase volná jako pták. Už žádné dluhy, exekuce a vyhrožující exekutory. Mám po oddlužení a začínám znovu žít. A tentokrát už budu opatrná a více rozumná! Děkuji za psychickou podporu a pomoc!

Ríša L. Nový Jičín

Reference pro: Pavel Kovařík

Nikdo mi nedokázal pomoci, až Abivia a pan Kovařík. Ukázal mi, že cesta z exekucí existuje a po dvou letech mohu zase klidně spát. A to je ta největší úleva! Nečekejte tak dlouho jako já. Byla to hloupost.

Manželé Rejskovi

Reference pro: Josef Poláček

Rádi bychom poděkovali panu Poláčkovi. Je to člověk na pravém místě. Pomohli jsme vlastní dceři a sami se do dluhů na stará kolena zamotali. Jen díky panu Poláčkovi jsme z toho venku a můžeme zase normálně žít! Nebojte se a zavolejte mu co nejdříve. I Vám pomůže! Ještě jednou velké díky!

Tomáš Halfar

Reference pro: Pavel Kovařík

Pan Kovařík velmi pomohl nejen mně, ale i mé přítelkyni. Oba jsem platili nesmyslně vysoké splátky a už nevěděli kudy kam. Nyní již každý platíme jednu splátku a její výše je několikanásobě nižší! Nevěřili jsme, ale opravdu to jde. Stačí si nechat poradit, ale lidsky poradit! Děkujem Tomáš a Petra

Radek Koutný

Reference pro: Jan Mikulík

Děkuji panu Mikulíkovi za obrovskou pomoc! Pomohl mi zjistit všechy mé dluhy a nebylo jich málo:-(. O některých jsem neměl ani ponětí. Nyní si mohu dát svůj život konečně do pořádku a začít znovu a lépe! Děkuji za milé a vstřícné jednání.

Petra Krampolová

Reference pro: Iva Mackaničová

Děkuji paní Ivě za milou schůzku. Její vstřícné jednání mne přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu! Velmi děkuji!

Jitka S. Plzeň

Reference pro: Josef Poláček

Pane Poláčku, vřele Vám děkuji za milé jednání! Tak jsem se bála svou situaci řešit a nakonec jsem po konzultaci odešla plná klidu a úsměvu. Děkuji za pomoc!

Petr Kovalčík

Reference pro: Ing. Petr Štefaňo, CSc.

Děkuji vašemu poradci panu Štefaňovi za pomoc v mé situaci. Byl velmi milý a zjistil mi vše, co bylo potřeba. Jsem rád, že jsem za ním nemusel cestovat. Bych velmi ochotný a přijel na schůzku za mnou.

Eva Surovcová

Reference pro: Pavel Kovařík

Děkuji panu Kovaříkovi za pomoc při zjišťování dluhů. Vůbec jsem netušila, kde a jak začít. Je příjemné moci se na někoho spolehnout. 

Helena Dlouhá

Reference pro: Pavel Kovařík

Pan Kovařík je velmi empatický člověk, který Vám řekne vše na rovinu. Schůzka s ním byla milá, moc se mi psychicky ulevilo. Je šílené žít v takovém stresu. Děkuji moc za pomoc!

Zoltan Z.

Reference pro: Michal Forman

Výborná komunikace, rychlá pomoc v nouzi. Potřeboval jsem se dostat z finančních problémů a pan Forman mi velmi pomohl. Děkuji

Karolína Hloušková

Reference pro: Jitka Krajňáková

Velice děkuji slečně Krajňákové za pomoc při řešení mé svízelné situace, už jsem propadala zoufalství a beznaději! Teď už se exekutorů nemusím bát, klidně spím a opět mohu žít pro svou rodinu. Takovou úlevu bych přála všem! Karolína Hloušková

Manželé R. z Bohumína

Reference pro: Martina Adamčíková

Děkujeme Martině Adamčíkové z Abivie za záchranu střechy nad hlavou! Měli jsme uhrazenu exekuci z 90% a exekutor slíbil, že nám zašle vyúčtování doplatku. Namísto toho byla nečekaně vyhlášená dražba. Kvůli 3 500 Kč! Díky rychlému jednání paní Martiny jsme exekuci ihned doplatili a o dům nepřišli! Ještě jednou velké díky za pomoc! Manželé R. z Bohumína

manželé Kytlicovi

Reference pro: Katarína Vaňková, DiS.

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Vaňkové za pomoc, kterou nám poskytla, kvůli našim dluhům nesmyslných půjček s nesmyslnými úroky a splátkami. Zjistila kolik a kde máme pohledávek a velice ochotně nám pomohla sepsat a podat žádost na insolvenční řízení, které nám nakonec bylo umožněno. Z našeho pohledu, můžeme jen doporučit. Děkujeme.

Adriana Touafek Praha

Reference pro: Michal Forman

Chtěla bych poděkovat poradci panu, Michalu Formanovi, který zpracoval veškeré materiály na mou insolvenci, a za vstřícný a profesionální přístup ke své práci. Jednání kupodivu bylo rychlé, než jsem očekávala. Poradil mi s odbornými radami ve věcech, v kterých jsem se neorientovala a téměř nic o nich nevěděla. Za mě má lidský přístup, velice sympatický,dochvilný a pracovitý, postará se o vše, abych měla vše v pořádku. Doporučuji všem, kdo má stejný problém. A já budu věřit, že pro mě vše dobře dopadne. Děkuji. Dne 17.1.2019 .

Marie Lanková

Reference pro: Katarína Vaňková, DiS.

Jednání a komunikace s paní Vaňkovou byly povzbuzující, osvěžující a příjemné a vedlo k dobrému výsledku. Byla jsem velmi spokojena.

Irena Krátká

Reference pro: Věra Zemanová

Chci poděkovat Abivii a konkrétně paní Zemanové za opravdu profesionální přístup a lidské jednání. Měla jsem dluhy a taky exekuce, paní mi vše vysvětlila a tedˇ už mám podaný návrh na insolvenci. Krátká

František F.

Reference pro: Věra Zemanová

Jsem moc vděčný za radu a pomoc při procesu oddlužení. Děkuji, že mi paní Zemanové se vším pomohla.

Manželé Červenákovi

Reference pro: Jan Mikulík

Předem moc děkujeme panu Mikulíkovi za dnešní návštěvu a lidský přístup při řešení naší situace. Až bude vše hotové tak to oslavíme. Pane Mikulíku, děkujeme moc.

Pavel B.

Reference pro: Iva Mackaničová

Dobrý den, rád bych chtěl poděkovat paní Ivě, která se mě ujala v mé velmi špatné situaci a pomohla mi vyřešit moje dluhy, které jsem za sebou už dlouhou dobu táhl. Paní Iva byla velmi ochotná a se vším mi poradila a vše dotáhla do zdárného konce. Konečně mohu zase volně žít. Moc děkuji! Pavel B.

Jana Vlasáková

Reference pro: Markéta Viková

Markéto, děkuji Vám, že jste mi pomohla znovu se radovat ze života!!!

Evžen N.

Reference pro: Ing. Petr Štefaňo, CSc.

S jednáním poradce jsem byl velmi spokojen. Pomohl mi zvládnout mé dluhy a vlastně i zachránil střechu nad hlavou. Velkou výhodou pro mne bylo také to, že jsem na schůzky nemusel jezdit za ním do kanceláře, nýbrž dojížděl on za mnou. Ještě jednou moc děkuji!

Miroslav Pána

Reference pro: Jitka Krajňáková

Jsem velice spokojený ze středeční schůzky u pí. Krajňákové v kanceláři. Přišel jsem úplně zhrzený a odcházel plný naděje a krásného pocitu. Dostal jsem naději, která vyřeší mou situaci a dokonce jsem dostal nabídku návštěvy přímo na centrále společnosti, čehož si velice vážím. Nečekal jsem, že kolegyně slečny Jitky tuto návštěvu podpoří. Rád poznám i ostatní spolupracovníky v této společnosti, protože jsem se cítil jak v bavlnce. Opravdu nebojte se řešit problémy, pro ten pocit klidu to stojí.

Simona Cahová

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Velmi příjemná , spolehlivá, chytrá a hlavně nejvíc pomůže a poradí a je vidět, že v jakékoliv situaci si ví rady a nikdy neřekne, že nenajde řešení a a ona vždy najde, no prostě super.

Žaneta D.

Reference pro: Martina Adamčíková

Děkuji za profesionální provedení celým procesem oddlužení. Velice si vážím Vaší práce. Slovy nejde popsat jak velký kámen mi spadl ze srdce, za to vše vděčím jen p. Adamčíkové
Ještě jednou Vám moc vřele děkuji, všude Vás doporučím !

Miroslav a Irena Novákovi

Reference pro: Magdalena Kapičáková

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Kapičákové a Bc. Adamovi z brněnské pobočky Abivia. Náš příběh je takový... před dvěma lety jsme požádali o insolvenci přes Dluhovou poradnu Karlovy Vary - zástupce paní Hana Šedivá (nikomu NEDOPORUČUJI). Naslibovali co se dá, vyinkasovali peníze a soud žádost zamítl. Druhý pokus jsme učinili u právníka JUDr. Kubíčka v Brně. Ten nám sdělil, že dluhovou poradnu zažaluje za špatně sepsanou žádost a napsal žádost svoji. Bohužel, vše skoro opsal stejně jako Dluhová poradna, inkasoval 25 tis Kč a opět zamítnuto. Už jsme byli nešťastní. Našli jsme kontakt na Abivii, brněnskou pobočku. Paní Kapičáková a pan Bc. Adam se nám perfektně věnovali, vše sepsali tak dokonale, že soud nám vyhověl a povolil oddlužení. Už jsme nedoufali, že se toto může stát. Teď nám konečně svitla naděje, že za pět let budeme důstojně žít bez dluhů. Velké díky ještě jednou paní Kapičákové a panu Adamovi. Všem vám, kteří jsme v bezradné situaci, doporučuji Abivii, kde vám určitě pomohou.
Brno 8.ledna 2019
Novákovi

Věra D.

Reference pro: Martina Adamčíková

Velmi děkuji p. Adamčíkové za podporu v průběhu celého řízení, moc milá, ochotná paní, na kterou se můžu dodnes spolehnout. Dala mi možnost zase znovu žít bez strachu! Jsem ji za to moc vděčná a proto mohu všem opravdu jen doporučit!!! je to "jednička"

Lenka Nádeníčková

Reference pro: Katarína Vaňková, DiS.

Paní Vaňková mě pozvala do kanceláře a já měla velký strach. Zbytečně. Je to milá paní, která s Vámi cítí a neodsuzuje Vás. Naopak. Hledá možnost, jak se znovu dostat do normálního života a začít si sama sebe zase vážit! Děkuji za velkou psychickou podporu!

Jan Vobrátil

Reference pro: Abivia

Dobrý den, jsem Vaším klientem a již mám insolvenci přes rok a půl v plném proudu. Nejprve musím říct, že mi žádná společnost nikdy nepomohla tak jako právě ta Vaše. Rok a půl můžu normálně dýchat bez obav, že se vrátím domů a budu mít zaplombovaný byt. Už jsem si ani nepamatoval, jaký je život bez podobných obav. Od rozhodnutí Vás kontaktovat po cestu na podatelnu krajského soudu se všemi potřebnými dokumenty od Vás a zastavení všech exekucí to trvalo asi tři týdny. A nyní je všechno v pořádku, v pohodě zvládám živit svoji rodinu a ještě k tomu dokážu nějakou kačku našetřit. Děkuji za Vaše služby a čas, který jsme mi kdy věnovali!

Lenka V.

Reference pro: Zdeněk Sýkora

Jsem matka samoživitelka a dlouhodobě jsem se potýkala se svými dluhy. Když jsem potkala pana Sýkoru z Ústí, vše se rázem změnilo. Hodně se mi věnoval snad i nad rámec. Dnes jsem bez stresu v pohodě a už se nebojím telefonu ani pošty. Máme se synem skvělý život.

Iva Priehodová

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Velké díky paní Prudilové za její ochotu pomoci vyřešit moji těžkou životní situaci s dluhy po bývalém manželovi. Během oddlužení jsem se na ni mohla kdykoli obrátit s žádostí o radu, vždy mi ráda a ochotně pomohla. Dnes jsem díky ní bez dluhů a mohu začít nový život. V podstatě jsem dostala druhou šanci. I po úspěšném oddlužení mi byla nápomocna s řešením všech souvisejících záležitostí. Ještě jednou moc děkuji a všem s podobnými problémy mohu paní Prudilovou jen doporučit.

Manželé Macasovi

Reference pro: Věra Zemanová

Chtěli bychom spolu s manželem poděkovat paní Věře Zemanové z Abivie za velkou pomoc, rady a lidský přístup při řešení naší svízelné situace. Měli jsme dluhy a velké problémy s jejich splácením a nevěděli si rady, jak dál. Paní Zemanová nám navrhla řešení v podobě insolvence, pomohla nám dát dohromady potřebné dokumenty pro podání návrhu na oddlužení na soud. Dnes jsme již pátým rokem v insolvenci, plníme splátkový kalendář, jsme v klidu a těšíme se ze života. Abivii opravdu doporučujeme všem, kteří potřebují vyřešit svoje dluhy.

Blechová Věra

Reference pro: Jana Kühnelová

Jsem asi jedna z mnoha vděčných klientek a tímto bych vám a především paní Janě Kühnelové chtěla poděkovat. Našla jsem vás na internetu a paní Jana byla vstřícná, laskavá a velmi lidská. Také velmi chápavá, když jsem ji seznámila se svoji situací. Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po měsíci přišlo rozhodnutí, že začínám nový život s insolvencí. Za tuto šanci jsem velmi ráda. Paní Kühnelová je žena na správném místě a profesionál s velkým P. Velice děkuji

Tereza Mašková Olomouc

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Jsem matka samoživitelka a mám dvojčata, která chodí na základní školu. Dostala jsem se do složité situace a nedostatek peněz řešila půjčkami. Došla jsem do fáze exekucí. Nevěděla jsem, kde co mám. Paní Prudilová z olomoucké Abivie mi pomohla vymotat se z velmi složité situace, ochotně mi radila vždy, když jsem to potřebovala (i když jsme se náhodou potkaly). Za 3 týdny moji situaci vyřešila a teď se můžu více věnovat dětem. Děkuji.

Miluše Hesová

Reference pro: Jana Kühnelová

Chtěla bych paní Janě velice poděkovat za pomoc při oddlužení. Dnešním dnem mě soud osvobodil od dalšího placení a tímto mám insolvenci definitivně za sebou. Trvala mi 3 roky místo 5. Ještě jednou děkuji Abivii a paní Janě. Teď už mám šťastné dny a noci.

Lenka K. Děčínsko

Reference pro: Zdeněk Sýkora

Velmi děkuji panu Sýkorovi, který mně byl doporučen. Přicházela jsem o byt dražbou a neměla řešení. Pan Sýkora během 48 hodin zvládl to, co žádný jiný poskytovatel služeb nedokázal ani za měsíc. Vrátil mně a mé rodině čas na řešení a uklidnění situace. Velmi, velmi vám děkuji!

Tomáš V.

Reference pro: Jana Kovaříková

Dluhy, které jsem si způsobil řadou nesmyslných a nevýhodných půjček, mě začaly dohánět krátce po narození druhého syna. Byl jsem zoufalý, protože peněz na uživení rodiny bylo stále méně. Proto jsem se rozhodl kontaktovat paní Kovaříkovou z Abivie, která mi ochotně a velmi rychle s celou situací pomohla. Vyřídila za mě veškeré administrativní kroky a během osmi dnů jsem už byl v insolvenci. Dluhy přestaly narůstat a nemusel jsem se bát, kdy nám na dveře zaklepe exekutor. I nyní, když si v něčem nejsem jistý, se na ní mohu kdykoli obrátit a ona mi vždycky poradí a vysvětlí, co a jak. Jsem ji moc vděčný za lidský přístup a doporučil bych ji každému, kdo potřebuje pomoci z dluhů.

Pavla Čechová

Reference pro: Ing. Erika Krátká

Chtěla bych poděkovat vaší poradkyni Ing. Erice Krátké. Je to žena, která je nejen profesionál ve svém oboru, ale i člověk se srdcem na pravém místě. Spojení těchto dvou vlastností je ideální pro lidi v nesnázích. Děkuji za ochotu, pracovitost, rychlost a lidský přístup.

Pavel Schimmerle

Reference pro: Bc. Ivo Adam

Už dříve jsem žádal o insolvenci s místním právníkem, ale řízení bylo i přes odvolání zamítnuto. Na webu jsem našel společnost Abivia, na kterou jsem se obrátil. S pracovníky kanceláře v Brně jsme v krátké době dosáhli povolení oddlužení a děkuji za pomoc.

Vlčková Helena

Reference pro: Martina Adamčíková

Chtěla bych tímto poděkovat paní Adamčíkové za vstřícný a profesionální přístup ke své práci. Poradila mi se svými odbornými radami ve věcech, v kterých jsem se neorientovala a téměř nic o nich nevěděla. Věřím ve stálou spolupráci s ní a mnohokráte ji za toto děkuji.

Manželé Hurtovi

Reference pro: Martina Adamčíková

Byli jsme v bezvýchodné situaci. Navštívil nás pan exekutor s tím, že chce do konce týdně 220 000 Kč. Díky rychlému a ochotnému jednání paní Adamčíkové jsme vše zvládli. V krátké době nám vrátila chuť do života. Nebojte se řešit své závazky. Nebojte se na ni obrátit. Je zlatá. My jsme dnes šťastní, že jsme do toho šli.

Jiří a Marie z Vyškova

Reference pro: Jana Kovaříková

S manželkou jsme přecenili svoje finanční možnosti, když jsme chtěli pomoci dětem. Brali jsme si další a další půjčky, které jsme nakonec nebyli schopni splácet. Díky paní Kovaříkové a jejímu vstřícnému a ochotnému přístupu jsme naše finanční problémy začali ihned řešit a zvládli jsme je. Jsme jí moc vděční a její služby můžeme všem jen doporučit.

Sára K. Ústí nad Labem

Reference pro: Zdeněk Sýkora

Pane Sýkoro, děkuji vám za rychlou a perfektní pomoc. Uvěřila jsem vámi navrženému řešení a dnes vím, že to bylo dobře. Jsem již na splátkách, mám vlastní účet a naprostý klid. Ráda vás budu doporučovat.

Daniel Kučera

Reference pro: Martina Adamčíková

Paní Adamčíková je velmi sympatická paní s příjemným vystupováním, která mi jako laikovi vše ochotně vysvětlila a zpracovala materiály pro mou insolvenci. I když mi byla insolvence schválena, obával jsem se přezkumného jednání. Požádal jsem paní Adamčíkovou, zda by se jej se mnou zúčastnila a ochotně souhlasila. Velmi mi tam psychicky pomohla. Děkuji velice za její jednání, ochotu a pomoc. Doposud mě nikdy neposlala do háje, když něco potřebuji, čehož si moc vážím. Určitě ji kontaktujte, s ní zvládnete naprosto vše!

Jan Tatay

Reference pro: Ing. Martina Prudilová

Abivii v Olomouci jsem kontaktoval hned, jak jsem se po dlouholetém působení v zahraničí vrátil do České republiky, a zaměstnavateli začaly přicházet exekuce. Zjistili, kde a kolik dlužím a zhodnotili moji celkovou situaci. Díky nim už nyní vím, kolik budu splácet a nemám strach z návštěv exekutora.

Formulář pro přidání reference

Kontaktní formulář

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.