Volejte 777 722 822  
Přidat referenci Přidat referenci

Všechny reference klientů

Reference pro: Abivia

Co o nás veřejně říkají naši klienti? Jak byli spokojení s rychlostí, komunikací a profesionalitou naší advokátní kanceláře? Vyhovovala jim spolupráce s kolegy insolvenčními specialisty? Setkali se v kanceláři nebo řešili své oddlužení online? Přečtěte si, co o nás říkají přímo na našem facebookovém profilu.

Spokojenost klientů - oddlužení, insolvence

 

 

Klientka Hana Procházková

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Ráda bych poděkovala paní Janě Kovaříkové za pomoc s nejedním finančním problémem. Byla velmi příjemná a hned po několika minutách hovoru jsem začala být klidnější. Dokáže vás uklidnit, dodat naději a hlavně vám opravdu pomůže! 

Klientka Pavla K.

Reference pro: Magdu Kapičákovou

Na počátku roku 2019 jsem kontaktovala paní Kapičákovou přes webové stránky ABIVIA s prosbou o pomoc. Na radu kamarádky jsem nakonec měla vše řešit s její známou advokátkou, ale po roce jsem po několika urgencích pochopila, že se s mým případem nic neděje. Znovu jsem se tedy obrátila na infolinku Abivie, kde jsem opět  dostala kontakt na zaměstnance advokátní kanceláře paní Kapičákovou a pana Adama, kteří velice rychle vše zpracovali a návrh byl podán na soud. Ochota, důvěra, výborná komunikace!

Klientka Pavla S.

Reference pro: Zdeňka Sýkoru

Ráda bych poděkovala panu Sýkorovi z kanceláře v Ústní nad Labem. Pomohl mi se všemi doklady a připravil, co bylo potřeba. Schůzka proběhla i u nás doma, protože s mým malým dítětem bych dalekou cestu nedala. Určitě pomůže i vám!

Klientka Alena Röhrichová

Reference pro: Pavla Kovaříka

S dluhy jsem bojovala velmi dlouho. Nemohla jsem spát a v klidu fungovat. Syn mě objednal na bezplatnou konzultaci k panu Kovaříkovi. Ten mě uklidnil, vysvětlil vše o oddlužení a do 14 dnů byl podán návrh k soudu. Děkuji za pomoc a rychlost!

Klient Petr Kalina

Reference pro: Pavla Kovaříka

Měl jsem finanční problémy a obrátil se na advokátní kancelář a Pavla Kovaříka. Oceňuji jeho přístup a pomoc. Nyní už mohu bez stresu splácet své dluhy. 

 

Klientka Sára Klapperová

Reference pro: Zdeňka Sýkoru

Děkuji panu Sýkorovi, který mi velmi pomohl s finančními problémy. Když potřebuji, vždy mi dá dobrou radu. Je ochotný a obětavý.

Klientka Pavla K.

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Oddlužení bylo jedinou cestou, jak se nezbláznit a dostat šanci žít zase normální život. Děkuji Martině Adamčíkové, která mi dodala odvahu a sílu!

Nikdy nevíte, co Vám život přinese. Já se v minulosti šíleně zamilovala a začala pro svou lásku podnikat. Vzala jsem si na sebe nějaké půjčky a dařilo se. Bohužel můj milý časem utekl kdoví kam a zůstala jsem na všechno sama. Pak už to jelo jen z kopce až na samé dno jak finanční, tak psychické. Hlavně zkušenosti s exekutory byly velice stresující. Paní Martino, děkuji za vše, velmi si vážím nejen pomoci, ale také vás. Jste úžasný člověk a jsem ráda, že mi vaše advokátní kancelář stále hlídá mé insolvenční řízení a mohu být v klidu. Za to ta služba určitě stojí. 

Klientka Petra Ponczová

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Děkuji advokátní kanceláři a Martině Adamčíkové za rychlou pomoc v mé tíživé situaci. Díky oddlužení jsem se zbavila exekucí a znovu mohu v klidu se svou rodinou žít. Díky moc!

Klientka Martina Halámková

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Po rozvodu s manželem jsem zůstala sama na děti, hypotéku a naše společné dluhy. Situace začala být neúnosná, když jsem onemocněla a neměla už žádné peníze na úhradu dluhů. Došla jsem do fáze exekucí a vše se zdálo naprosto beznadějné. Paní Jana Kovaříková mi však pomohla dostat se z této tíživé životní situace, odborně poradila a vyvedla mě z dluhové pasti. Ráda bych jí tímto poděkovala, protože díky oddlužení jsem opět dostala vše po kontrolu a mohu začít žít nový život.

Klient Šimon

Reference pro: Helenu Bradáčovou

Vřele advokátní kancelář doporučuji, zejména paní Bradáčovou, která mne má na starost. Je profík ve svém oboru a ví co dělá. Mohu dodat i kontrast z jiné nejmenované společnosti, kde přišel na první schůzku a jediné, co mi řekli, bylo, že si mám přinést doklady o příjmech za poslední rok, aniž by se starali o něco dalšího. Vůbec to se mnou neprobrali, ani s ničím neporadili. Nyní je vyřízeno vše velice rychle a bez zbytečných průtahů. Tím pádem vám insolvence začne i dříve a budete jí mít i dříve "z krku" Chování je zde také na úrovni, takže vám ani nepřijde, že řešíte něco v podstatě nepříjemného. Přeji hezký den.

Klientka Iveta Rubášová

Reference pro: Josefa Poláčka

Některé dluhy vznikly z doby, kdy jsem měla živnostenský list a neměla na placení zdravotního a sociální pojištění. Po rozvodu jsem si bohužel našla druha, o kterém jsem nevěděla, že má dluhy z půjček. Začali se u nás objevovat různí vymahači, půjčovala jsem si na nejnutnější zaplacení jeho plateb. S přítelem jsme se časem rozešli a já zjišťovala, že nemám na zaplacení základních věcí a nevím, kudy kam. Když jsem se ocitla v plzeňské kanceláři AK Mgr. Martina Ludvíka, pochopila jsem, že jsem o oddlužení měla požádat již dávno. S panem Poláčkem jsme vše v pohodě vyřešili od předání podkladů až po vypracování návrhu, a do schválení oddlužení splátkovým kalendářem mně byl velikou oporou. Vždy jsem dostala od něj dobrou radu. Tímto mu patří můj velký dík!

Klient Antonín Běhalík

Reference pro: Katarínu Vaňkovou

Pomocí advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a specialistky paní Vaňkové jsem prošel insolvenční a uhradil 100 % svých dluhů. Ale i po získání osvobození od soudu mě neustále atakoval věřitel, který odkoupil v insolvenci pohledávku a domáhal se platby. Pohledávka však byla původnímu věřiteli plně uhrazena v rámci insolvence. Ani v tomto případě se na mě advokátní kancelář nevykašlala, provedla potřebné právní kroky a až po té mi dal věřitel konečně pokoj. Mít neustále po boku tyto zkušené profesionály se rozhodně vyplatí. Děkuji

Klient Radim

Reference pro: Pavla Kovaříka

Exekuce mě trápily více než 9 let. I když jsem měl nastaveny srážky z platu a na živobytí mi zůstávalo minimum, dluh stále neubýval. Až díky panu Kovaříkovi a oddlužení jsem dostal možnost zažít znovu bez dluhů. Přístup pana Kovaříka byl velmi profesionální a přesto přátelský. Schůzky se snažil přizpůsobit mé nepravidelné pracovní době a často i ve svém volném čase. Veškeré záležitosti a návrh na povolení oddlužení mi advokátní kancelář zpracovala do 14 dnů. Velice děkuji za pomoc!

Klientka Petra Pelcová

Reference pro: Martinu Prudilovou

Ráda bych tímto poděkovala Ing. Martině Prudilové z advokátní kanceláře, která mi pomohla dostat se z nepříjemné životní situace. Jako matka samoživitelka se třemi dětmi bych to sama nikdy nezvládla. Jsem vděčná za její ochotu a pomoc, kdykoliv jí potřebuji. Nikdy se ke mně neobrátila zády!

Klient Karel Ž.

Reference pro: Milana Vozára

Velice děkuji za pomoc s mými nemalými dluhy. Jelikož jsem měl dluhy z podnikání, prošel jsem nejdříve konkurzem, který ale nic nevyřešil. Naopak mi hrozilo zrušení živnostenského oprávnění. Na doporučení kamaráda jsem se obrátil na pana Vozára ze zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. Pomohl mi s oddlužením a konečně mohu v klidu začít znovu.

Klientka Jana Heczková

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Děkuji advokátní kanceláři a Martině Adamčíkové za pomoc s mým oddlužením a také za právní pomoc, kterou mi neustále po celou dobu oddlužení poskytují. Do dluhů jsem se dostala svým zbrklým jednáním a mohu si za to sama jako spousta jiných lidí. Důležité je přiznat si a uvědomit, že nikdo jiný za to nemůže a paní Adamčíková se vám snaží pomoci, jak nejlépe umí. Problémy si každý vytváří řadu měsíců či let a nezmizí lusknutím prstu. Je třeba vše potřebné doložit, aktivně komunikovat a být trpělivý.

Klientka paní Adamcová

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Jako matka jsem se snažila pomoci svému synovi z jeho těžké situace. Zadlužila jsem se, aby on mohl řešit své finanční závazky. Problém jsem chtěla dostat pod kontrolu konsolidaci dluhů, ale bez odborné pomoci jsem se z dluhové pasti prostě nedokázala vymotat. Paní Jana Kovaříková mi velice pomohla, vždy mi ráda poradila, dodala odvahu a provedla celým tímto nesnadným obdobím. Jsem jí moc vděčná a chci jí tímto za její odvedenou práci poděkovat.

Klientka Hana Turtáková

Reference pro: Helenu Bradáčovou

Dobrý den, jsem velmi spokojená s vašimi službami a hlavně s paní Bradáčovou. Velmi mi pomohla, má příjemné jednání! Moc děkuji

Klientka Soňa Řezaninová

Reference pro: Josefa Poláčka

Spolupráce s panem Poláčkem byla velmi profesionální a zároveň příjemná. Díky němu a oddlužení ze mě spadl ten nekonečný stres a znovu jsem začala v klidu spát. Vše vám perfektně vysvětlí a kdykoli potřebujete, je vám k dispozici. Vřele doporučuji!

Klient Pavel Horák

Reference pro: Katarínu Vaňkovou

Chtěl bych vám velmi poděkovat za vaši pomoci s mými dluhy. Opět mohu volně dýchat! Z celého srdce děkuji především vaší zaměstnankyni paní Vaňkové z přerovské kanceláře. Velmi si její pomoci vážím! Děkuji

Klientka Martina V.

Reference pro: Pavla Kovaříka

Ráda bych tímto poděkovala panu Kovaříkovi za rychlost zpracování mého případu. Do tíživé situace jsem se dostala pro velké rodinné problémy, kdy jsem zůstala sama i na svá vnoučata. Než mi děti byly přiděleny do pěstounské péče, všechny náklady na ně jsem hradila sama a tím se dostala do dluhové spirály. Nebylo to jednoduché. Věřím, že díky oddlužení začnu žít nový život bez dluhů a konečně budu mít klidné dny a noci.

Klient Pavel Motlíček

Reference pro: Martinu Prudilovou

Jsem v oddlužení a konečně se dlužná částka nezvyšuje! Chci poděkovat paní Prudilové, že mi poradila, jak vyřešit mé dluhy. Co bylo potřeba vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání návrhu na soud. Nyní vím, kolik budu splácet a dlužná částka se bude každý měsíc snižovat.

Klientka Jana S.

Reference pro: Milana Vozára

Ráda bych tímto poděkovala panu Vozárovi za pomoc při mém oddlužení. Je velmi profesionální a zároveň lidský. Ihned po první schůzce jsem věděla, že jsem na správném místě. Do problémů se splácením jsem se dostala v době, kdy jsem dlouhodobě marodila po dvou operacích kolena. Bohužel jsem nebyla schopná své závazky a rostoucí úroky sama zvládnout. Děkuji za pomoc!

Klient Pavel G.

Reference pro: Ivo Adama

Chtěl bych tímto poděkovat paní Kapičákové a panu Adamovi za vstřícný a profesionální přístup ke svém práci. Jejich vstřícné jednání mě přesvědčilo o tom, že jsem na správném místě ve správnou dobu. Vřele doporučuji AK, kde vám určitě pomohou. 

Klientka Marie

Reference pro: Martinu Adamčíkovou

Paní Adamčíková byla velmi profesionální ve svém jednání, velice příjemná a laskavá. Vše proběhlo v klidu, už dlouho jsem se nesetkala s takovým pochopením. Se vším mi pomohla, vše mi dokonale vysvětlila. Je to úžasná žena. Pokud máte finanční problémy a jste v koncích, neváhejte oslovit paní Martinu. Je to člověk s velkým srdcem a věřím, že i vám pomůže vyřešit nejeden finanční problém! Přejí vám, abyste došli zase klidného spaní a života jako já. 

Klient Pavel Dzurik

Reference pro: Janu Kovaříkovou

Komunikace s paní Kovaříkovou je velmi příjemná. Vše mi řádně vysvětlila a vždy mi ochotně odpověděla na všechny mé dotazy. Je velmi milá a přátelská. Vůbec se nemusíte bát oslovit ji o pomoc. Určitě pomůže i vám.

Formulář pro přidání reference

Kontaktní formulář

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.