Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Rádi bychom posílili náš tým. Přidej se k nám!

S námi vás bude práce bavit! 

Jsme výborná parta lidí, která drží pospolu za každou cenu. Skvělá spolupráce se odráží nejen na spokojenosti kolegů, ale především spokojenosti klientů. A že jich není málo. Za naši 12 letou působnost jsme pomohli více než 13 000 lidem. Denně se na nás obracejí desítky lidí s prosbou o pomoc z celé ČR. Jsme jejich andělé strážní, kterým často zachraňujeme život a střechu nad hlavou. Za naši práci jsou nám vděční a velmi si nás váží.

Co obnáší práce dluhového poradce?

Naším posláním je pomáhat lidem při boji s nesmyslně vysokými splátkami, dluhy, exekucemi, často nespravedlivými a neoprávněnými. Jako jediní v ČR děláme komplexní dluhové poradenství pomocí majetkového a dluhového auditu, zjišťování dluhů, konsolidací a oddlužení. Samozřejmostí je právní pomoc klientům. Jedná se o zodpovědnou a odbornou práci ve spolupráci s ekonomy a advokáty.

Zajímavá práce pro šikovné lidi

Už máš dost stereotypu a nesmyslných úkolů? Chceš mít stále co dělat, sám si určit pracovní plán a mít tak více času na rodinu? Jsi šikovný, aktivní, miluješ práci s lidmi a nebojíš se učit novým věcem? Staň se odborníkem a vydělej si, kolik potřebuješ. Porady jen jednou měsíčně :-). Zjisti podrobné informace na emailu sramek@abivia.cz nebo tel. čísle 777 722 744. 

Těšíme se na vás!

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 13 503 lidem z dluhů ve výši 10 202 639 488 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky