Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Rádi bychom posílili náš tým. Přidej se k nám!

S námi vás bude práce bavit! 

Jsme výborná parta lidí, která drží pospolu za každou cenu. Skvělá spolupráce se odráží nejen na spokojenosti kolegů, ale především spokojenosti klientů. A že jich není málo. Za naši 12 letou působnost jsme pomohli více než 13 000 lidem. Denně se na nás obracejí desítky lidí s prosbou o pomoc z celé ČR. Jsme jejich andělé strážní, kterým často zachraňujeme život a střechu nad hlavou. Za naši práci jsou nám vděční a velmi si nás váží.

Co obnáší práce dluhového poradce?

Naším posláním je pomáhat lidem při boji s nesmyslně vysokými splátkami, dluhy, exekucemi, často nespravedlivými a neoprávněnými. Jako jediní v ČR děláme komplexní dluhové poradenství pomocí majetkového a dluhového auditu, zjišťování dluhů, konsolidací a oddlužení. Samozřejmostí je právní pomoc klientům. Jedná se o zodpovědnou a odbornou práci ve spolupráci s ekonomy a advokáty.

Zajímavá práce pro šikovné lidi

Už máš dost stereotypu a nesmyslných úkolů? Chceš mít stále co dělat, sám si určit pracovní plán a mít tak více času na rodinu? Jsi šikovný, aktivní, miluješ práci s lidmi a nebojíš se učit novým věcem? Staň se odborníkem a vydělej si, kolik potřebuješ. Porady jen jednou měsíčně :-). Zjisti podrobné informace na emailu sramek@abivia.cz nebo tel. čísle 777 722 744. 

Těšíme se na vás!

 

Co nyní udělat?

SJEDNETE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI.
Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

Pomohli jsme 13 136 lidem z dluhů ve výši 9 881 529 416 Kč.

Kalkulátor oddlužení

Najít řešení
Jste zadlužení až po uši? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!

Kontaktujte svého poradce

Zvolte kraj
Napište nám 800 11 44 11

Novinky