777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Video: Martina Adamčíková – oddlužení a insolvence Havířov

Publikováno: 13. 5. 2021

Martina je zaměstnancem advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka a pomáhá nejen s oddlužením, tedy vypořádat se jednou provždy s dluhy a exekucemi, ale také je klientům k dispozici po celou dobu jejich insolvenčního řízení.

Pomůže zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

V počátku mají klienti často strach ze situace, kdy nemají pohromadě všechny potřebné dokumenty, které je třeba doložit pro zpracování návrhu na povolení oddlužení.

„Nemusíte se zbytečně obávat, snadno vám pomohu zjistit vaše závazky na soudu nebo poště a následně vykomunikuji potřebné dokumenty s vaší mzdovou účetní. Spolu to určitě zvládneme,“ sděluje Martina běžně klientům při prvním telefonátu.

S oddlužením a insolvencí pomáhá klientům téměř 10 let

Martina pomáhá lidem s insolvencí na pobočce advokátní kanceláře v Havířově již 10 let. Není ale nutná osobní návštěva, je možné spolupracovat také online.

Klienti Martinu vyhledávají především sami nebo chodí na doporučení známých. Jejich pozitivní reakce na spolupráci s ní nás velmi těší. Co o ní říkají? „Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila,“ „Příjemné profesionální jednání,“ „Má velké srdce a pomohla mi vyřešit nejeden finanční problém.“

Připravíme vás na přezkumné jednání a schůzku s insolvenčním správcem

Pomáháme klientů s insolvencí, ale také zjistit dluhy, komunikujeme s insolvenčními správci, připravujeme klienty na insolvenční řízení a schůzku s insolvenčním správcem, řešíme životní situace během oddlužení, které mohou nastat. Ať už je to změna zaměstnání, rodinného stavu, přírůstek do rodiny, řešení dědictví, případně úmrtí v rodině.

Rady na internetu a názory kamarádů nemusejí být vždy pravdivé

„Ráda bych upozornila na to, že žádné insolvenční řízení není u klientů stejné. Vše je velmi individuální, proto neposlouchejte kamarády nebo internet, ale přijďte se raději poradit přímo za mnou. Jedině tak vyhodnotíme vaši situaci a sdělíme přesné informace,“ žádá klienty Martina.  

Splňujete podmínky pro oddlužení? Kolik vám měsíčně v oddlužení zůstane? Spočítejte si splátku v naší nové kalkulačce

  Potřebujete pomoci? Napište nám!

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
  PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.

  Pomohli jsme 15 276 lidem z dluhů ve výši 14 133 990 701 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky

   • PF 2023 AK Mgr. Martin Ludvík
   • PF 2023

    Krásné Vánoce a úspěšný start nového roku 2023! Mějte na paměti, že každá následující minuta je příležitostí k tomu něco změnit. » Jak dodržet novoroční předsevzetí? 💡 

   • Vyšší nezabavitelná částka 2023 je reakcí na životní náklady rodin dlužníků a jejich vyživované osoby
   • Nezabavitelná částka 2023 – vláda schválila zvýšení

    Vláda ve středu 21. 12. 2022 schválila úpravu nezabavitelné částky na rok 2023. Od 1. 1. 2023 se změní také koeficient pro její výpočet. Změna se týká až 700 00 dlužníků. V insolvenci a exekuci jim tak po provedení srážek zůstane více peněz. Když k dlužníkům připočteme i jejich rodiny, bude mít změna přímý dopad na živobytí až 1 500 000 lidí. Nárůst nákladů na energie a bydlení se […]