Volejte 777 722 822  

Video: Martina Adamčíková – oddlužení a insolvence Havířov

Martina je zaměstnancem advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka a pomáhá nejen s oddlužením, tedy vypořádat se jednou provždy s dluhy a exekucemi, ale také je klientům k dispozici po celou dobu jejich insolvenčního řízení.

Pomůže zajistit potřebné dokumenty pro oddlužení

V počátku mají klienti často strach ze situace, kdy nemají pohromadě všechny potřebné dokumenty, které je třeba doložit pro zpracování návrhu na povolení oddlužení.

„Nemusíte se zbytečně obávat, snadno vám pomohu zjistit vaše závazky na soudu nebo poště a následně vykomunikuji potřebné dokumenty s vaší mzdovou účetní. Spolu to určitě zvládneme,“ sděluje Martina běžně klientům při prvním telefonátu.

S oddlužením a insolvencí pomáhá klientům téměř 10 let

Martina pomáhá lidem s insolvencí na pobočce advokátní kanceláře v Havířově již 10 let. Není ale nutná osobní návštěva, je možné spolupracovat také online.

Klienti Martinu vyhledávají především sami nebo chodí na doporučení známých. Jejich pozitivní reakce na spolupráci s ní nás velmi těší. Co o ní říkají? „Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila,“ „Příjemné profesionální jednání,“ „Má velké srdce a pomohla mi vyřešit nejeden finanční problém.“

Připravíme vás na přezkumné jednání a schůzku s insolvenčním správcem

Pomáháme klientů s insolvencí, ale také zjistit dluhy, komunikujeme s insolvenčními správci, připravujeme klienty na insolvenční řízení a schůzku s insolvenčním správcem, řešíme životní situace během oddlužení, které mohou nastat. Ať už je to změna zaměstnání, rodinného stavu, přírůstek do rodiny, řešení dědictví, případně úmrtí v rodině.

Rady na internetu a názory kamarádů nemusejí být vždy pravdivé

„Ráda bych upozornila na to, že žádné insolvenční řízení není u klientů stejné. Vše je velmi individuální, proto neposlouchejte kamarády nebo internet, ale přijďte se raději poradit přímo za mnou. Jedině tak vyhodnotíme vaši situaci a sdělíme přesné informace,“ žádá klienty Martina.  

Splňujete podmínky pro oddlužení? Kolik vám měsíčně v oddlužení zůstane? Spočítejte si splátku v naší nové kalkulačce

  Sjednejte si zdarma nezávaznou konzultaci

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace nám můžete ihned zavolat na telefonní číslo 777 722 822  nebo vyplnit a odeslat jednoduchý formulář

  Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

  Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


  Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.

  Pomohli jsme 14 375 lidem z dluhů ve výši 13 521 326 132 Kč.

  Kalkulátor oddlužení

  • Jste zadlužení? Nestíháte splácet? Můžeme vám pomoci!
  • Najít řešení

  Kontaktujte svého poradce

  Novinky