Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Olomouc, Pasteurova 10

Olomouc, Jeseník, Bruntál, Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Prostějov, Tovačov

Jana Kovaříková

5.0 Doporučit poradce

Máte strach, že vás dluhy připraví o domov a rodinu? Kontaktujte mě!

Při své práci se neustále setkám s lidmi, kteří mají strach ze své budoucnosti, z toho, že je dluhy připraví o domov, rodinu, zkrátka je stáhnou na dno. Jsem ráda, že když pak spolu začneme jejich půjčky a exekuce řešit, můžeme rychle najít cestu, jak dluhovou past vyřešit a vrátit je zpět do života. Pokud se vás taková situace týká, nebojte se a kontaktujte mě, protože společně váš problém určitě zvládneme.

  

Co říkají klienti

Tomáš V.

Dluhy, které jsem si způsobil řadou nesmyslných a nevýhodných půjček, mě začaly dohánět krátce po narození druhého syna. Byl jsem zoufalý, protože peněz na uživení rodiny bylo stále méně. Proto jsem se rozhodl kontaktovat paní Kovaříkovou z Abivie, která mi ochotně a velmi rychle s celou situací pomohla. Vyřídila za mě veškeré administrativní kroky a během osmi dnů jsem už byl v insolvenci. Dluhy přestaly narůstat a nemusel jsem se bát, kdy nám na dveře zaklepe exekutor. I nyní, když si v něčem nejsem jistý, se na ní mohu kdykoli obrátit a ona mi vždycky poradí a vysvětlí, co a jak. Jsem ji moc vděčný za lidský přístup a doporučil bych ji každému, kdo potřebuje pomoci z dluhů.

Jiří a Marie z Vyškova

S manželkou jsme přecenili svoje finanční možnosti, když jsme chtěli pomoci dětem. Brali jsme si další a další půjčky, které jsme nakonec nebyli schopni splácet. Díky paní Kovaříkové a jejímu vstřícnému a ochotnému přístupu jsme naše finanční problémy začali ihned řešit a zvládli jsme je. Jsme jí moc vděční a její služby můžeme všem jen doporučit.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.