Ceník služeb

  • Sepis a podání návrhu na povolení oddlužení pro jednotlivce – 4 000 Kč bez DPH (4 840 Kč včetně DPH)
  • Sepis a podání návrhu na povolení oddlužení manželů (za oba manžele dohromady) – 6 000 Kč DPH (7 260 Kč včetně DPH)

Výše odměny za sepis a podání návrhu na oddlužení je daná insolvenčním zákonem (§ 390a odst. 3 IZ). Cena je stejná pro všechny profesionální osoby oprávněné k sepisu (advokát, notář, exekutor, insolvenční správce). Tato pevná a jednotná cena se vztahuje na všechny výdaje spojené se zpracováním insolvenčního návrhu včetně porady a odstranění případných nedostatků.

Ceník insolvence a dalších právních služeb v oddlužení

Nevíte si s něčím rady? Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš insolvenční specialista vám vše srozumitelně vysvětlí.

Chci konzultaci zdarma
Právní zastupování v insolvenci se vyplatí ženám, mužům i manželům na fotce – cena je na 5 let

Právní zastupování v insolvenci

Potřebujete spolehlivé právní zastoupení během celého insolvenčního řízení? Náš kvalifikovaný právní tým je připraven poskytnout vám odbornou pomoc od začátku do konce insolvence. Nemusíte se tak obávat, že se přestanete orientovat v záplavě insolvenčních předpisů, a můžete se kdykoliv obrátit na svého advokáta. S námi budete mít větší jistotu, že vaše oddlužení proběhne úspěšně.

Služba Právní zastoupení v insolvenci je určena zejména těm, kteří se v insolvenčním řízení necítí zcela jistí a nechtějí sami čelit překážkám a neúspěchu např. kvůli nedodržení lhůt, nedostatečné komunikaci s insolvenčními soudy a správci nebo námitkám věřitelů proti oddlužení.

Dále poskytujeme jakožto advokátní kancelář také komplexní právní poradenství. Pomáháme lidem v tíživé finanční situaci již více jak 10 let a působíme po celé ČR.

Váš záměr zbavit se dluhů je pro nás prioritou. První konzultace je zcela bezplatná a nezávazná. Naše ceny jsou transparentní a neobsahují žádné skryté poplatky. Před zahájením spolupráce uzavřeme písemnou smlouvu, která vám zajistí pravidla i důvěru. Neúčtujeme si nic navíc, ale pouze za skutečnou práci a úkony, které odvedeme, evidujeme a o nichž jste předem informováni a souhlasíte s nimi. Budete tak mít jasný přehled o ceně během celého insolvenčního procesu.

Nechte nás být Vaším
spolehlivým průvodcem v náročném světě insolvenčního řízení.

Nevíte si s něčím rady? Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš insolvenční specialista vám vše srozumitelně vysvětlí.

Chci konzultaci zdarma

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.