Volejte 777 722 822  

Kalkulačka oddlužení

Následující kalkulačka vypočítá, zda splňujete podmínky pro oddlužení a kdy vám bude přiznáno osvobození od dluhů. Výsledek je orientační a pro ověření si doporučujeme sjednat nezávaznou konzultaci, která je zdarma.

Vyplňte všechna pole kalkulátoru

 • Pozor, podmínky pro vstup do oddlužení nejsou splněny! Většinu případů ale dokážeme úspěšně vyřešit! Spojte se s námi, nebo zanechejte kontaktní údaje. Ozveme se!
  Splňujete podmínky pro oddlužení a osvobození od dluhů do 3 let.
  Procento dluhů splacených po 3 letech: %
  Měsíční splátka pro oddlužení:
  Mzda k výplatě:
  Splňujete zákonné vstupní podmínky, ale nesplňujete zákonné podmínky pro automatické osvobození od dluhů. O Vašem oddlužení rozhodne soud. Prosím, kontaktujte nás nebo nám zanechte Vaše kontakty a my se Vám ozveme!
  Míra splacení dluhu po 3 letech: %
  Míra splacení dluhu po 5 letech: %
  Měsíční srážka ze mzdy:
  Vyplacená měsíční mzda:
  Splňujete podmínky pro oddlužení a osvobození od dluhů do 5 let.
  Procento dluhů splacených po 5 letech: %
  Měsíční splátka pro oddlužení:
  Mzda k výplatě:

Kalkulačka byla naposledy aktualizována 12. 7. 2022     Procento dluhů splacených po 3 (5) letech – ukazatel, kolik procent z dluhů dlužníka bude v oddlužení za 3 (5) let uhrazeno. Procento splacených dluhů je důležité pro přiznání osvobození od dluhů dlužníkovi po splnění oddlužení. Je-li míra úhrady vyšší než 30 % za 5 let (nebo 60 % už za 3 roky), je osvobození dlužníkovi přiznáno automaticky. Při nižším procentu splacených dluhů závisí přiznání osvobození na rozhodnutí soudu.

Měsíční splátka pro oddlužení – část příjmů dlužníka, která v oddlužení bude sražena a použita na úhradu dluhů. Srážky z příjmů jsou prováděny na měsíční bázi a odvádí je přímo zaměstnavatel dlužníka. U podnikatelů jde o orientační ukazatel.

Mzda k výplatě – část příjmů dlužníka, která mu zůstává po provedení srážky na splátku pro věřitele.

Co nyní udělat?

 • SJEDNETE SI KONZULTACI ZDARMA

  Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, ani se nám k ničemu zavazovat. Pro sjednání bezplatné konzultace vyplňte a odešlete jednoduchý formulář. Na základě vámi uvedeného PSČ vás do 24 hodin (v pracovní dny) bude kontaktovat insolvenční specialista přímo z vašeho okolí, což výrazně urychlí následnou komunikaci.

 • ZAVOLEJTE NÁM

  Na telefonním čísle 777 722 822 vám poradíme jak postupovat s vaším oddlužením.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.