Pozor, podmínky pro vstup do oddlužení nejsou splněny! Většinu případů ale dokážeme úspěšně vyřešit! Volejte 777 722 822, nebo zanechejte kontakt. Ozveme se!
Splňujete podmínky pro oddlužení a osvobození od dluhů do 3 let.
Procento dluhů splacených po 3 letech:  %
Měsíční splátka pro oddlužení:
Mzda k výplatě:
Splňujete zákonné vstupní podmínky, ale nesplňujete zákonné podmínky pro automatické osvobození od dluhů. O Vašem oddlužení rozhodne soud. Prosím, kontaktujte nás nebo nám zanechte Vaše kontakty a my se Vám ozveme!
Míra splacení dluhu po 3 letech:  %
Míra splacení dluhu po 5 letech:  %
Měsíční srážka ze mzdy:  Kč
Vyplacená měsíční mzda:  Kč
Splňujete podmínky pro oddlužení a osvobození od dluhů do 5 let.
Procento dluhů splacených po 5 letech:  %
Měsíční splátka pro oddlužení:  Kč
Mzda k výplatě:  Kč
Insolvenční kalkulačka byla naposledy aktualizována 1. 1. 2024     

Vysvětlení

Procento dluhů splacených po 3 (5) letech – ukazatel, kolik procent z dluhů dlužníka bude v oddlužení za 3 (5) let uhrazeno. Procento splacených dluhů je důležité pro přiznání osvobození od dluhů dlužníkovi po splnění oddlužení. Je-li míra úhrady vyšší než 30 % za 5 let (nebo 60 % už za 3 roky), je osvobození dlužníkovi přiznáno automaticky. Při nižším procentu splacených dluhů závisí přiznání osvobození na rozhodnutí soudu.

Měsíční splátka pro oddlužení – část příjmů dlužníka, která v oddlužení bude sražena a použita na úhradu dluhů. Srážky z příjmů jsou prováděny na měsíční bázi a odvádí je přímo zaměstnavatel dlužníka. U podnikatelů jde o orientační ukazatel.

Mzda k výplatě – část příjmů dlužníka, která mu zůstává po provedení srážky na splátku pro věřitele.

Kalkulačka na insolvence může posloužit také jako exekuční kalkulačka (kalkulačka – exekuce) v situaci, kdy má dlužník povinnost uhradit v exekuci přednostní pohledávky. Pozor – pokud jsou jeho pohledávky v exekuci jen nepřednostní, bude se výše splátek lišit. Pravidla pro výpočet exekucí a insolvencí vycházejí z občanského soudního řádu. Kdy je výhodnější exekuce, kdy oddlužení a proč?

Co nyní udělat?

Kalkulačka insolvence slouží jen pro kontrolu. Abyste si byli jistí svými propočty a možnostmi, jak dluhy vyřešit, využijte konzultaci zdarma. Na ní nemusíte podepisovat žádnou smlouvu ani se k ničemu zavazovat. Poradíme, jak postupovat při oddlužení. Insolvenční návrh lze vyřešit i z pohodlí domova.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.