Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Příběhy klientů

Vysoké dluhy a exekuce Lenka nedokázala splácet.

Oddlužení online – dluhy v ČR a pobyt v zahraničí

Ocitnout se v dluzích kvůli jinému člověku bohužel není výjimkou. Když se závazky kupí bez vašeho vědomí, je následně šok o to větší. Stačí mít pár vlastních dluhů navíc k závazkům, o nichž nevíte, a snadno přestanete být schopni je splácet. Nevyplatí se ani útěk do zahraničí, protože dluhy může odnést vaše rodina.

... čtěte více
Z male pujcky do dluhove spiraly

Z malé půjčky do úvěrové spirály? Řešením je oddlužení

V současné době si klienti mohou půjčit téměř na cokoliv: Na bydlení, na automobil, na dovolenou, na elektroniku, na estetické úkony apod., těch možností je nesčetně. Lidé ovšem kolikrát neznají základní pravidla finanční gramotnosti a snadno se dostávají do začarovaného kruhu půjček a dluhů. Z toho vám může pomoci insolvence neboli oddlužení.

... čtěte více
Dluhy se musí vyřešit i při stěhování do zahraničí

Dluhy a exekuce je vhodné vyřešit i při stěhování do ciziny

I když máte v plánu získat občanství v zahraničí, nenechávejte v ČR žádné dluhy. Proč? Nikdy totiž nevíte, kdy a z jakého důvodu se budete muset do rodné země vrátit. Několikatisícové dluhy se za pár let nesplácení mohou dostat na velmi vysoké částky, které už nebude ve vašich silách uhradit. Své o tom ví i naše klientka Alena, která si prošla podobnou životní zkušeností.

... čtěte více
dopravní nehoda

Do insolvence se může dostat každý…

Nezáleží na věku, vzdělání ani povolání. Oddlužení se může týkat každého. Negativní komentáře na sociálních sítích ohledně lidí v tíživé finanční situaci a insolvenci nejsou na místě. Jak se říká, nikdy neříkej „nikdy“, protože nevíš, co se ti v životě přihodí.

... čtěte více
Rozhovor klientů Abivia na iDNES.cz

Naše klientky poskytly rozhovor pro iDNES.cz

Publikováno: 8. 3. 2021

Epidemie a mimořádná opatření s ní související trvají již déle než rok. Za tuto dobu spousta lidí přišla o své příjmy a ocitla se v dluhové pasti. Ze dne na den se jim změnil život a nebyli schopni dostát svým závazkům.

... čtěte více
Po insolvenci přijde zase klidný spánek a normální život

Marie: Neváhejte a řešte dluhovou situaci co nejdříve! Jedině tak budete zase klidně spát a žít

Jsem člověk jako kterýkoli z Vás. Žije, raduje se ze všeho a myslí si, že to tak bude navždy. Jenomže nevěří, že život se může změnit ve vteřině a dostane se do situace, ze které nevidí východisko. Dluhová situace. Říkala jsem si: Bože, není možné, aby se nenašel někdo, kdo by mi nepomohl. Seděla jsem u PC, bylo 22 hod a klikla jsem na stránky abivia.cz.

... čtěte více

V dluzích jsem se ocitla kvůli kamarádovi. Díky oddlužení jsem mohla začít znovu

Nikdy jsem problém s dluhy neměla. Vše jsem si řádně platila a nekoupila nic, na co bych peníze neměla. Mé problémy začaly v době, kdy mě kamarád požádal o půjčení peněz. Slíbil mi, že mi je do čtvrt roku včetně úroků vrátí. Tuto situaci jsem dlouho zvažovala a nakonec tedy souhlasila. Peníze jsem mu půjčila. Splácel mi včas každý měsíc. Po nějaké době mě znovu požádal o pomoc, tentokrát pro jeho sestru.

... čtěte více