777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Příběh klienta Michaela N. – dluhy z podnikání

Publikováno: 28. 2. 2023

Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Nevěděl jsem, jak řešit dluhy z podnikání, zda i jako OSVČ můžu do oddlužení.

Michael N. - oddlužení podnikatelů, Martina PrudilováMá situace ovšem vyžadovala radikální řešení, proto jsem se po konzultaci s insolvenční specialistkou Ing. Martinou Prudilovou z webového portálu Abivia.cz rozhodl vyhlásit insolvenci neboli osobní bankrot. Díky paní Prudilové, která mi pomohla sepsat a podat insolvenční návrh a tím oddlužení zahájit, jsem si na čas oddechl. Hradil jsem pravidelné insolvenční splátky, které jsem si mohl dovolit, a vypadalo to, že nejhorší mám za sebou.

Poté ovšem přišla doba covidová a velmi negativně ovlivnila mou situaci nejen po pracovní stránce, ale i v rodině. Podnikání mi zkolabovalo úplně a rodičům se náhle rapidně zhoršil zdravotní stav, že začali vyžadovat celodenní péči. Musel jsem se o ně začít starat, ale nedokázal jsem si tak rychle najít vhodnou práci. Tím pádem jsem zcela ztratil příjem. Pokoušel jsem se se svým insolvenčním správcem domluvit na řešení, ale vždy jsem se dovolal pouze jeho asistentce. Ta na mě byla velmi nepříjemná a místo pochopení mi vyhrožovala, že podají návrh na zrušení oddlužení kvůli nedostatečnému splácení.

Zkusil jsem se tedy opět obrátit na paní Ing. Prudilovou a společně jsme u soudu dosáhli schválení přerušení oddlužení na 1 rok! Mám nyní čas na to, najít si takové zaměstnání, které budu zvládat i při péči o rodiče. Tímto textem a k tomu malou pozorností jí moc děkuji a doporučuji všem, kterým život ekonomicky naházel klacky pod nohy!

» Oddlužení Olomoucký kraj
  

    Potřebujete pomoci? Napište nám!

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822.
    PSČ nám dovolí, aby vám rovnou zavolal specialista na oddlužení z vašeho okolí. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.