Potřebujete poradit? 777 722 822 • Stačí prozvonit, zavoláme zpět!

Novinky

insolvenční specialistka ukazuje ceník insolvence a právního zastoupení v oddlužení

Volné pozice – insolvenční specialista

Hledáme kolegu na pozici insolvenčního specialisty. Rádi komunikujete s lidmi? Chtěli byste jim pomoci zbavit se dluhů? Staňte se jedním z našich insolvenčních specialistů, který lidem poradí v tíživé finanční situaci.

... čtěte více
Nezabavitelná částka 2024 pro výpočet nezabavitelného minima z čistého příjmu

Nezabavitelná částka 2024

Nezabavitelná částka v oddlužení se od 1. 1. 2024 snížila. Lidé v insolvenci či exekuci změnu pocítí hned po lednové výplatě, tedy v únoru 2024. Z čisté mzdy jim po odečtení srážek na umoření dluhu zbude méně peněz.

... čtěte více
Poděkování klientů vždy velmi potěší

Co o nás říkají klienti?

Spokojenost klientů je pro nás velmi důležitá. Každý začátek nového roku využijeme k ohlédnutí se za svou dosavadní činností naší advokátní kanceláře a také k vyhodnocení výsledků, kterých jsme dosáhli.

... čtěte více
Rozsvicování vánočního stromečku ohlašuje brzkou tečku za rokem 2023

Tečka za rokem 2023

Dříve než si doma v neděli rozsvítíte světýlka na stromečku, chtěli bychom Vám osobně poděkovat. Za to, že jste se na nás v letošním roce s důvěrou obrátili. Že jste se zeptali a zajímali, co děláme a jak Vám můžeme pomoci. Že jste společně s námi směřovali k tomu, abyste se měli lépe. Vážíme si toho, že využíváte naši pomoc.

... čtěte více
Dluhy na poplatcích za odvoz komunálního odpadu obce odpouští – žena už ví, jak vyřešit dluhy na daních

Dluhy odpouštějí i obce – nedoplatky za odpady a psy

Až do 30. 11. 2023 odpouštějí dlužníkům sankce, penále a úroky z nesplacených dluhů i některá města. Obce a kraje, které se k akci Milostivé léto 3 přidaly, tím chtějí vyřešit zejména nedoplatky na místních poplatcích ze psů a na odvozu za komunální odpad.

... čtěte více
V rámci Milostivého léta 2022 odpouští dluhy i banky

V rámci Milostivého léta 2022 odpouští dluhy i banky

V rámci akce Milostivé léto 2022 mají dlužníci v exekucích do konce listopadu letošního roku stále možnost využít zvýhodněných podmínek a zbavit se svých dluhů. Navíc se dobrovolně rozhodli připojit i někteří soukromí věřitelé – banky. Aktuálně Airbank, Česká spořitelna, Stavební spořitelna ČS, Home Credit, Raiffeisenbank, UnicreditZaplo.

... čtěte více