O nás a naší advokátní kanceláři

V advokátní kanceláři Mgr. Martina Ludvíka se zaměřujeme na pomoc lidem při řešení dluhových potíží. Zabýváme se komplexním dluhovým poradenstvím a připravujeme návrhy nejvhodnějších řešení, jak se s dluhy vypořádat. Náš systém práce s dluhy využívá všech dostupných právních možností v České republice. Na oddlužení a insolvence se specializujeme více než 10 let.

 • Jsme tým zkušených specialistů a zakládáme si na osobním a individuálním přístupu ke klientům a k řešení jejich situace.
 • Rady a návrhy řešení dluhové situace vždy připravují vysokoškolsky vzdělaní odborníci.
 • Garantujeme vrácení peněz, pokud pro vás nepřipravíme perfektní řešení.
 • První konzultaci pro seznámení se s problémy klienta poskytujeme zdarma.

S čím vám můžeme pomoci?

Naše kancelář poskytuje klientům kompletní insolvenční a dluhový právní servis.

 • Zjistíme za vás vaše dluhy

  Na základě udělené plné moci pro vás prověříme 95 % nejčastějších věřitelů v ČR včetně státních orgánů a exekutorů. Zjistíme tak vaše aktuální dluhy, jejich výši a stav. Výsledkem je kompletní a ucelený seznam dluhů.

 • Zpracujeme právní rozbor vaší majetkové a dluhové situace

  Informace jsou důležité pro zvolení ideálního řešení vaší majetkové situace a v případě, kdy je třeba zjistit dopad vaší situace na majetkové poměry v oddlužení.

 • Připravíme a odborně zpracujeme návrh na povolení oddlužení

  Garantujeme vám, že u nás jste ve správných rukou. Na insolvenční návrhy a problematiku oddlužení se specializujeme více než 10 let a díky zkušenostem v této oblasti jsme schopni pomoct lidem i v situacích, které se často jeví jako bezvýchodné. Precizně vypracovaný návrh na povolení oddlužení včetně potřebných příloh pošleme na příslušný insolvenční soud. Následně máte možnost sledovat svůj případ v insolvenčním rejstříku.

 • Budeme hledat vhodné řešení

  Pokud zjistíme, že pro vás existuje vhodnější možnost než oddlužení, poradíme vám, jak na to. Pomůžeme vám zjistit a ověřit, zda existuje možnost, jak příliš vysoké splátky snížit nebo půjčky konsolidovat. Pokud vlastníte nemovitost, doporučíme, jak ji efektivně využít a s dluhy se pomocí ní definitivně vypořádat.

 • Nabízíme právní pomoc po celou dobu insolvenčního řízení

  Během oddlužení se řeší komplikované záležitosti a požadavky soudu nebo insolvenčního správce. Sám dlužník často není schopen si v těchto situacích poradit. Za dlouhá léta praxe víme, jak v těchto případech postupovat, co je potřeba soudu doložit a jakým způsobem. Jsme s našimi klienty po celou dobu oddlužení a mohou se na nás vždy spolehnout. Jejich insolvenční řízení hlídáme a upozorňujeme na všechny důležité změny.

Martin Ludvík David Vozák

Co můžete od naší advokátní kanceláře očekávat

 • Pomoc lidem vždy na prvním místě

  Specializujeme se na to, jak pomáhat lidem s dluhy, ať již formou insolvenčního řízení tak i právního poradenství. Pomohli jsme již značnému množství klientů s vyřešením jejich finanční situace.

 • Transparentnost a solidní přístup

  Naší filozofií je otevřenost a klientský přístup. Naši zaměstnanci neslibují nic, co nemohou splnit. Zakládáme si na tom, že nejsme anonymní. Víte, kde nás najdete, víte, co můžete očekávat. Pokud si nejste jistí, vše vám rádi vysvětlíme a s vámi důkladně probereme.

 • Na naše zaměstnance jsou kladeny vysoké nároky

  Všichni naši zaměstnanci procházejí náročným výběrovým řízením a uplatnit v naší kanceláři se mohou jen ti, co mají zkušenosti a lidské vlastnosti důležité pro dodržování základních hodnot a principů naší advokátní kanceláře. Důkladně si ověřujeme jejich zkušenosti, vzdělání, bezúhonnost, důvěryhodnost i ekonomickou situaci.

 • Objektivně vás informujeme

  Objektivně vás informujeme o vaší majetkové a finanční situaci a způsobech možného řešení – neslibujeme nemožné. Snažíme se dávat vždy jen zkušenostmi a právními normami podložené racionální a užitečné rady pro nejefektivnější řešení vašich problémů a vaší situace, jak nám ukládá zákon o advokacii. Pokud budete požadovat poskytnutí právní pomoci a poradenství a zvolit vhodné právní řešení vaší situace, sdělíme vám nejen výhody, ale i případná rizika s navrhovaným postupem spojená.

 • První konzultace zdarma

  První konzultace mají klienti u nás zdarma a k ničemu vás nezavazují. Pokud přijdete za námi pro radu, jak na dluhy a řešení vaší majetkové a finanční situace zhodnotíme ji a pokusíme se navrhnout pro vás co možná nejefektivnější řešení. Pokud za námi přijdete pro právní pomoc v oblasti oddlužení, projednáme vaši situaci a dluhy a vyhodnotíme, zda splňujete základní podmínky pro oddlužení, a jaká je vaše šance na schválení tzv. „osobního bankrotu“.

 • Odbornost v oblasti oddlužení

  Naši zaměstnanci pravidelně procházejí školeními v oblasti insolvenčního zákona a oddlužení tak, abychom byli schopni vám neustále poskytovat právní služby a poradenství na co nejvyšší odborné úrovni.

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online. Díky PSČ vás kontaktuje odborník přímo z vašeho okolí.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.