Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Nezvládáte dluhy?

Nezvládáte dluhy?
Nevíte, jak dál?

Abivia vám pomůže i s oddlužením dle insolvenčního zákona

Připravíme vás na oddlužení a doporučíme rychlého a specializovaného advokáta.

Nejste schopni splácet dluhy? Jste v tíživé situaci, bojíte se exekutorů a nevíte, jak dál? Může to potkat každého z nás. Přijdete o práci, stane se vám úraz, nebo vás opustí partner. Máte hypotéku, splátky na auto, a nemůžete dostát svým závazkům. Bojíte se exekutorů, svoje dluhy přestáváte zvládat. Jednou z možností je osobní bankrot.

V Abivii vám nabízíme možnost, jak se dostat z dluhové pasti – a to legálním oddlužením podle insolvenčního zákona. Oddlužili jsme více než 12 tisíc lidí, jejichž dluhy činily celkem přes 9 miliard korun. Abivia se v roce 2013 stala firmou roku Moravskoslezského kraje.

Nechce se vám číst všechny informace?
Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš specialista
na dluhové poradenství vám vše srozumitelně vysvětlí.
Chci nezávaznou
konzultaci zdarma
oddluzeni proces
Zobrazit proces oddlužení v plné velikosti.

Jak funguje oddlužení

Co je to oddlužení neboli osobní bankrot? K čemu dochází při vyhlášení osobního bankrotu?
Oddlužení neboli osobní bankrot je jediné legální řešení neschopnosti splácet vaše závazky vůči věřitelům. Při vyhlášení osobního bankrotu dochází ke sjednocení způsobu řešení všech vašich závazků vůči věřitelům.

Kdo vám povolí osobní bankrot?
Osobní bankrot povoluje soud, který také stanovuje konkrétní způsob oddlužení. Oddlužením se zastavují probíhající exekuce a vymáhání dlužných splátek.

Co vám osobní bankrot přinese?
Sníží vám celkový dluh až o 70 %. Budete tedy splácet třeba jen 30 % vašich dluhů.

Osobní bankrot má ale i další výhody, a ty jsou následující:

 • Jste chráněni - jedná se o tzv. zákonnou ochranu dlužníka. Závazky jsou řešeny podle insolvenčního zákona a věřitel na vás již nemůže podat žalobu k civilnímu soudu či vykonat exekuci.
 • Vaše závazky dále nenarůstají – díky tzv. stop efektu nedochází k dalšímu narůstání objemu dluhů, ale řeší se v aktuální výši ke dni rozhodnutí o úpadku.
 • Dluh se sníží – díky oddlužení může být váš dluh snížen až o 70 %.
 • Prominutí úhrady – při splnění oddlužení soudní prominutí úhrady nesplacených či nepřihlášených závazků.
 • Oddlužení OSVČ a podnikatelů je nyní jednodušší – pokud vaši věřitelé nebudou nic namítat, soud povolí oddlužení i osobě samostatně výdělečně činné (OSVČ).
 • Možnost kombinace splátkového kalendáře a zpeněžení nezajištěného majetku se souhlasem dlužníka (netýká se majetku zajištěného).
Nechce se vám číst všechny informace?
Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš specialista
na dluhové poradenství vám vše srozumitelně vysvětlí.
Chci nezávaznou
konzultaci zdarma

Dosáhnu na oddlužení?
Podmínky osobního bankrotu

>Dosáhnu na oddlužení?

Komu je oddlužení určeno?
Oddlužení podle insolvenčního zákona je určeno pro všechny fyzické osoby a nepodnikatelské právnické osoby. Nejčastěji se v oddlužení nachází zaměstnanci, starobní a invalidní důchodci, rentiéři nebo OSVČ. V Abivii se zaměřujeme na oddlužení fyzických osob, včetně oddlužení podnikatelů (oddlužení OSVČ). Problémem pro povolení oddlužení mohou být závazky z podnikání. Časté je také společné oddlužení manželů, které má nesporné výhody.

Jaké jsou podmínky pro povolení oddlužení?
Dlužník musí splnit podmínky insolvenčního zákona. Zejména se musí nacházet v úpadku, tj. musí mít více než dva věřitele, peněžité závazky 30 dnů po splatnosti, které není schopen plnit, nebo ve stavu, kdy úpadek hrozí. Povoleno bude oddlužení v případě, kdy lze důvodně předpokládat, že v oddlužení dlužník uhradí nezajištěným věřitelům na jejich pohledávkách nejméně 30 % z jejich hodnoty.

Potřebujete zjistit, zda jsou vaše příjmy dostatečné
pro schválení oddlužení?
Spočítat oddlužení
Nechce se vám číst všechny informace?
Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš specialista
na dluhové poradenství vám vše srozumitelně vysvětlí.
Chci nezávaznou
konzultaci zdarma

Co o nás říkají naši klienti

Nechce se vám číst všechny informace?
Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš specialista
na dluhové poradenství vám vše srozumitelně vysvětlí.
Chci nezávaznou
konzultaci zdarma

Proč řešit oddlužení s námi

 • Úvodní nezávazná konzultace je zdarma.

  Během této konzultace, za kterou nic neplatíte, zhodnotíme vaši dluhovou situaci, zjistíme, zda splňujete základní podmínky pro osobní bankrot a vytvoříme analýzu proveditelnosti vašeho oddlužení. Během této konzultace se k ničemu nezavazujete, budete mít možnost si smluvní podmínky pro spolupráci nastudovat v klidu domova. Nemusíte se během této konzultace k ničemu zavazovat.

  Působíme po celé ČR
  Od velkých až po malá města. Proces osobního bankrotu vám zajistí naši zástupci v Praze, Brně, Ostravě, ale i v menších městech. Síť našich poradců najdete zde.

  Doporučujeme vypracování každého návrhu solidním a prověřeným advokátem se zkušenostmi s insolvencí.

  Námi doporučení advokáti mají úspěšnost 98 %. Byla by i vyšší, kdyby nám někteří klienti úmyslně nezatajovali další závazky. Pro klienty v kritické situaci nabízíme i možnost vypracování návrhu do 24 hodin. Ozvěte se nám a společně najdeme řešení vašeho problému.

  Když vaše žádost neprojde, zajistíme vám peníze zpět. V případě, že vaše žádost bude zamítnuta a my zjistíme, že pochybení bylo na straně námi doporučeného advokáta, zajistíme vrácení peněz.

  Zaměstnáváme odborníky.

  Zaměstnáváme jen ty nejlepší. Zástupci firmy Abivia procházejí náročným výběrovým řízením. V současné době působíme po celé ČR.

 • Proč jít do oddlužení s námi

  Zaplatíte cenu podle zákona, dostanete nejlepší kvalitu.
  Víme, kdo je na oddlužení nejlepší. Pohybujeme se na trhu již 12 let. Za tu dobu perfektně známe konkurenci. Proto doporučujeme vypracování insolvenčního návrhu advokátem. Za ceny stanovené zákonem - 4 000 Kč u jednotlivce a 6 000 Kč u manželů (+ DPH). Vyplatí se vám to.

  Servis případu po dobu oddlužení
  Informace o vašem oddlužení dostáváte přímo do vašeho emailu. Zdarma a po celou dobu oddlužení. Navíc vám zdarma poskytujeme poradenství  formou emailového servisu, kdy vám dáváme tipy a rady, jak se již nikdy více nedostat do dluhové pasti.

  Uzavřeme s vámi smlouvu
  Uzavření smlouvy s vámi je pro nás samozřejmostí. Obsah smlouvy a její podmínky si můžete prostudovat v klidu vašeho domova. Až poté se rozhodnete, zda s námi budete chtít spolupracovat, či nikoliv.

Nechce se vám číst všechny informace?
Sjednejte si nezávaznou konzultaci a náš specialista
na dluhové poradenství vám vše srozumitelně vysvětlí.
Chci nezávaznou
konzultaci zdarma

Kalkulačka oddlužení

Následující kalkulačka vypočítá, zda máte na oddlužení fyzických osob či vyhlášení osobního bankrotu nárok. Výsledek je orientační a pro ověření si doporučujeme sjednat nezávaznou úvodní konzultaci, která je zdarma.

Vyplňte všechna pole kalkulátoru a klikněte na tlačítko “Vypočítat oddlužení”.

Vypočítat oddlužení

Podmínky pro oddlužení bohužel nesplňujete.
Sice to nevyšlo, ale i přesto se vám pokusíme pomoci. Nyní vyplňte a odešlete formulář níže. Je pravděpodobné, že nalezneme řešení i pro Vás. Tak jsme dobří!

Splňujete podmínky pro oddlužení.
Pro rychlé oddlužení vyplňte a odešlete formulář níže. Opravdu na nic nečekejte a situaci řešte ihned. Věřitelé obvykle nejsou shovívaví a váš dluh tak zbytečně roste.

Co nyní udělat?


Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.