Pavel Kovařík

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Ostrava, Klimkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Opava
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Pavel Kovařík – odborník na dluhy – oddlužení a insolvence Ostrava, Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Pomůžeme vám dát vaši finanční situaci znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít problémy řešit!

V oblasti dluhového poradenství pomáhá klientům již řadu let. Pomůže klientům vyřešit jejich tíživou finanční situaci s dluhy, vysokými splátkami či exekucemi, které často klienty nadměrně zatěžují. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde s vámi probereme vaši majetkovou a finanční situaci a pokusíme se najít individuální a pro vás nejefektivnější řešení.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Pavlem Kovaříkem z ostravské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Pavlem líbila?

Pavel Kovařík specialista na oddlužení Ostrava

 • Marie Červinková

  Už máme od avibia.cz insolvenci a obrovská spokojenost. Jak služby, přístup, pomoc se vším… DĚKUJEME.

  Zdroj: Facebook 18. 6. 2023

 • Pan V. B.

  Dobrý den, od roku 2022 jsem invalidní důchodce III. stupně. Když jsem odešel do důchodu, začal jsem mít exekuční srážky z důchodu. Z této situace jsem byl nešťastný do doby, než jsem navštívil AK Mgr. Martina Ludvíka v Ostravě, zastoupenou Pavlem Kovaříkem, který mi vysvětlil insolvenční řízení. Při návštěvách kanceláře jsem se cítil velice příjemně, kdykoliv jsem měl dotaz, pan Kovařík mi dal jasnou odpověď a pomohl mi hlavně psychicky se s dluhy vyrovnat. Pan Kovařík je skutečně odborník na svém místě a mohu ho jen vřele doporučit k insolvenčnímu řízení. V. B.

  Zdroj: Dopis 5. 4. 2023

 • Jan Unčovský

  Pan Pavel Kovařík mi vše vysvětlil – veliká spokojenost!

  Zdroj: Google 7. 2. 2023

 • Pan Geryk

  Pan Kovařík je opravdu profesionál a člověk na pravém místě, vždy mi se vším pomohl, na vše srozumitelně odpověděl… Děkuji vám za pomoc.

  Zdroj: Google 21. 12. 2022

 • Josef Pokuta

  Pan Kovařík mi velice pomohl a za to jsem mu vděčný, insolvence mi změnila život. Ještě jednou děkuji!

  Zdroj: Facebook 21. 9. 2022

 • Lucie Čížová

  Této stránce dávám 5 hvězdiček a moc chci poděkovat panu Kovaříkovi, je to skvělý odborník. Děkuji.

  Zdroj: Facebook 15. 8. 2022

 • Eva Šťastná

  Já jsem se službami pana Kovaříka spokojená. Pokaždé, když jsem zavolala, mi pomohl. I když to něco stálo, to je jasné, ale od té chvíle můžu v klidu spát. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Velice ochotný pán.

  Zdroj: Facebook 14. 6. 2022

 • Pan Straka

  Velká ochota – když nebyl pan Kovařík pomohla kolegyně. Mají zastupitelnost. Jinde řeknou „není“ a hotovo. Za mě za jedna.

  Zdroj: Facebook 8. 6. 2022

 • Vladimíra S.

  Moc děkuji za profesionální přístup p. Kovaříkovi z kanceláře Nový Jičín. Oceňuji rychlost ochotu pracovat a pomoci lidem. Za mě za jedna.

  Zdroj: Hodnocení

 • Paní Petra

  Úžasný přístup a lidské jednání pana Pavla Kovaříka, který mě již po několikáté v mém životě přesvědčil o tom, že se umí vcítit do lidských osudů a je odborník na pravém místě. Nešla bych jinam… Děkuji Petra

  Zdroj: Google Business březen 2021

 • Martina V.

  Děkuji za rychlost zpracování návrhu na povolení oddlužení. Velice brzy jsem byla zveřejněna v insolvenčním rejstříku a spadl mi kámen ze srdce.

  Zdroj: Doporučení

 • Pan Martin

  S exekucemi jsem žil celých 9 let. Strhávali mi je z platu, ale dluh se nesnižoval. Zůstávalo mi životní minimum a hlavně pocit, že do konce života se z toho nedostanu. Až pan Kovařík mi ukázal možnost oddlužení a se vším mi pomohl. Dokonce za mnou přijel na schůzku i o víkendu ve svém volném čase, protože jsem jindy nemohl. Vřele spolupráci s ním doporučuji a děkuji!

  Zdroj: Poděkování

 • Alena Röhrichová

  Dlouhodobě mě trápily mé dluhy. Nemohla jsem spát, až mě syn objednal k p. Kovaříkovi. Ten mě uklidnil a insolvenci vysvětlil. Za 14 dní byl můj insolvenční návrh podán na KS Ostrava.

  Zdroj: Poděkování

 • Petr Kalina

  Byl jsem ve finančních problémech a advokátní kancelář mi se vším pomohla. Můžu teď v klidu splácet své dluhy. Byl jsem velmi spokojen s přístupem k mému problému i panem Kovaříkem.

  Zdroj: Poděkování

Pavel Kovařík
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Pavel Kovařík – odborník na dluhy – oddlužení a insolvence Ostrava, Nový Jičín, Valašské Meziříčí

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.