Volejte 777 722 822  

Ostrava, Oběžná 164/21

Ostrava, Klimkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Opava

Pavel Kovařík

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám dát vaši finanční situaci znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít problémy řešit!

V oblasti dluhového poradenství pomáhá klientům již řadu let. Pomůže klientům vyřešit jejich tíživou finanční situaci s dluhy, vysokými splátkami či exekucemi, které často klienty nadměrně zatěžují. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde s vámi probereme vaši majetkovou a finanční situaci a pokusíme se najít individuální a pro vás nejefektivnější řešení.

Pavel Kovařík oddlužení Ostrava

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Pavlem Kovaříkem z ostravské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Pavlem líbila? 

Eva Šťastná napsala komentář – Facebook 14. 6. 2022

Já jsem se službami pana Kovaříka spokojená. Pokaždé, když jsem zavolala, mi pomohl. I když to něco stálo, to je jasné, ale od té chvíle můžu v klidu spát. Spadl mi obrovský balvan ze srdce. Velice ochotný pán.

Pan Straka napsal poděkování – Facebook 8. 6. 2022

Velká ochota – když nebyl pan Kovařík pomohla kolegyně. Mají zastupitelnost. Jinde řeknou „není“ a hotovo. Za mě za jedna.

Hodnocení Vladimíra S. 

Moc děkuji za profesionální přístup p. Kovaříkovi z kanceláře Nový Jičín. Oceňuji rychlost ochotu pracovat a pomoci lidem. Za mě za jedna.

Recenze Petry: Google Business březen 2021

Úžasný přístup a lidské jednání pana Pavla Kovaříka, který mě již po několikáté v mém životě přesvědčil o tom, že se umí vcítit do lidských osudů a je odborník na pravém místě. Nešla bych jinam…děkuji. Petra

Martina V. a její doporučení

Děkuji za rychlost zpracování návrhu na povolení oddlužení. Velice brzy jsem byla zveřejněna v insolvenčním rejstříku a spadl mi kámen ze srdce. 

Poděkování od Martina

S exekucemi jsem žil celých 9 let. Strhávali mi je z platu, ale dluh se nesnižoval. Zůstávalo mi životní minimum a hlavně pocit, že do konce života se z toho nedostanu. Až pan Kovařík mi ukázal možnost oddlužení a se vším mi pomohl. Dokonce za mnou přijel na schůzku i o víkendu ve svém volném čase, protože jsem jindy nemohl. Vřele spolupráci s ním doporučuji a děkuji!

Poděkování od Aleny Röhrichové

Dlouhodobě mě trápily mé dluhy. Nemohla jsem spát, až mě syn objednal k p. Kovaříkovi. Ten mě uklidnil a insolvenci vysvětlil. Za 14 dní byl můj insolvenční návrh podán na KS Ostrava.

Petr Kalina a jeho reference

Byl jsem ve finančních problémech a advokátní kancelář mi se vším pomohla. Můžu teď v klidu splácet své dluhy. Byl jsem velmi spokojen s přístupem k mému problému i  panem Kovaříkem.

 

 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.