Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Moravskoslezský kraj

Bohumín , Bruntál , Český Těšín , Frýdek-Místek , Havířov , Hlučín , Jablunkov , Karviná , Klimkovice , Kopřivnice , Krnov , Nový Jičín , Opava , Ostrava , Ostrava Poruba , Příbor

Ostrava, Oběžná 164/21

Ostrava, Opava, Frýdek-Místek

Pavel Kovařík

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám dát si život znovu do pořádku. Nikdy není pozdě začít situaci řešit!

S Abivií lidem pomáhám již řadu let. Dluhy, vysoké splátky či exekuce je často dostanou až na samé dno. Trápí se, utíkají před přáteli i veřejností a jejich život je plný stresu. Pokud jste na tom podobně, nečekejte! Přijďte probrat vaši situaci na bezplatnou konzultaci. Spolu najdeme řešení, jak zase v klidu žít.

 

Co říkají klienti

Tomáš Halfar

Pan Kovařík velmi pomohl nejen mně, ale i mé přítelkyni. Oba jsem platili nesmyslně vysoké splátky a už nevěděli kudy kam. Nyní již každý platíme jednu splátku a její výše je několikanásobě nižší! Nevěřili jsme, ale opravdu to jde. Stačí si nechat poradit, ale lidsky poradit! Děkujem Tomáš a Petra

Helena Dlouhá

Pan Kovařík je velmi empatický člověk, který Vám řekne vše na rovinu. Schůzka s ním byla milá, moc se mi psychicky ulevilo. Je šílené žít v takovém stresu. Děkuji moc za pomoc!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.






Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.