777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Pomoc se zvýšením výživného a vymáhání dlužného výživného

Milan Vozár

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Zlín, Třída Tomáše Bati 1547, Zlín, Otrokovice, Holešov, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Vsetín, « Zvolte jiné město

Pomůžeme zastavit i vaše exekuce

Dluhové problematice se věnuje již více než 10 let a s ohledem na své dlouholeté zkušenosti je oporou týmu naší advokátní kanceláře. Pokud máte problémy s dluhy či vás tíží vaše majetková a finanční situace, můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Vše s vámi podrobně probereme a pokusíme se najít pro vás individuální a nejefektivnější řešení.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Milanem Vozárem ze Zlína? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Milanem líbila? 

Milan Vozár Abivia oddlužení a insolvence Zlín

Hodnocení klientky na Facebooku 23. 3. 2023

Děkuji moc panu Vozárovi – příjemný pán, milé jednání. Moc děkuji!

Matin Hrubý a jeko komentáře na Facebooku 16. a 20. 3. 2023

Seriózní firma, dobře pracují, věnují se klientovi a vše funguje, doporučuji.
Pan Vozár je opravdový profesionál, vše mi vysvětlil, jak postupovat, navíc nepomohl jen lidsky a finančně, ale i psychicky. Byl jsem na tom hodně špatně a tímto mu chci ještě jednou poděkovat!

Doporučení klienta – Google 22. 1. 2023

Profesionální a ochotný přístup, vše mi pan právník vysvětlil. Velky dík panu Vozárovi. Vřele doporučuji. ZP

Petr Lebánek a jeho reference – Facebook 6. 11. 2022

Pan Vozár je člověk na správném místě. Můžu jen poděkovat.

Spokojenost klienta – Facebook 28. 10. 2022

Strašně moc mi pomohl pan Vozár. Lidské, rychlé a vstřícné jednání. Více takovýchto lidí…

Poděkování na Facebooku, 8. 9. 2022

Já vám chci poděkovat, pomohl jste mi vše vyřídit, dodat doklady a úspěšně insolvenci dostat, už je to téměř 10 let. Díky vám jsem čistý a mám klid a užívám. Díky moc.

Lucie Petrlová udělila komentář – Facebook 15. 7. 2022

Pan Vozár – jednička na trhu, nejlepší. Jsem nadmíru spokojená. Kvalitní služby. Ztratit takového zaměstnance by byla velká ztráta. Posíláme pozdravy a zdravíme pana Vozára…

Milana Vozára ohodnotil jeho klient – Facebook 30. 6. 2022

Reference Milan Vozár

Drahomíra Němcová sdílela pochvalu – Facebook 15. 6. 2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Milanu Vozárovi ze Zlína za rychlé jednání, ochotu a skvělou komunikaci, která vedla k vyřešení problému mojí dcery. Tuto firmu, kdo má finanční problémy, můžu jen s klidem doporučit. Moc děkuji.

Zdeňka Svatoňová Kindlová doporučuje abivia.cz – Facebook 29. 4. 2022

Zrovna včera jsem měla schůzku s panem z Abivie a za sebe mohu říci, že můj problém v insolvenci vyřeší, a já mohu v klidu fungovat, takže určitě doporučuji.

Komentáře na Facebooku z března 2022

Doporučení Milan Vozár Abivia

Radek Patricius napsal komentář – Facebook 25. 8. 2021

Dobrý den, touto cestou bych chtěl velmi poděkovat panu Vozárovi. Velmi rychlé a kvalitní vyřízení insolvence. Vše o oddlužení vysvětlil a v rychlosti zařídil. Vřele doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za kladné vyřízení!

Manželé Maňasovi a jejich hodnocení – Facebook 15. 4. 2021

Výborný přístup p. Vozára Insolvenčního specialisty, vše řádně vysvětlil, férové jednání, co nám chybělo na to nás upozornil a vše jsme dodali. Takže opravdu doporučuji zlínskou kancelář Abivia a děkuji celému týmu za profesionální přístup a práci!  

Spokojenost paní Vlasty Rusnákové – Facebook 27. 3. 2021

Tímto bych ráda poděkovala panu Vozárovi a celému týmu Abivia. Při vyřizování insolvence pěkný přístup, milý člověk, je vidět, že má snahu lidem pomoct. Ještě jednou děkujeme! 

Doporučení od Jaromíra Sovy – Facebook zde dne 28. 2. 2021

Vřele doporučuji! Rychlé jednání, vše hezky vysvětleno, profesionální přistup.  MOC DĚKUJI!

Poděkování Tomáše Pekáčka – Facebook ze dne 18. 2. 2021

Děkuji panu Vozárovi z pobočky ve Zlíně za rychlé a profesionální jednání při insolvenčním návrhu vřele všem doporučuji!

Komentář Jany Slovákové

Děkuji panu Vozárovi za pomoc s insolvencí. Přišla jsem na první schůzku a uklidnila se, že jsem na správném místě. Byl profesionální a hlavně lidský. Do potíží jsem se dostala kvůli dlouhodobé nemocenské, úroky rostly tak rychle, že jsem to následně nebyla schopná zvládnout. 

Reakce podnikatele Karla Ž. 

Podnikal jsem a dostal se do druhotné platební neschopnosti. Nejdříve jsem musel projít konkurzem, který ale nic nevyřešil. Chtěli mi zrušit živnostenský list. Kamarád mě poslal za panem Vozárem do zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. S oddlužením mi pomohl a znovu mohu žít jako normální člověk.

Martina ze Zlína a její doporučení

Netušila jsem, co je insolvenční řízení ani oddlužení. Na internetu jsem našla spoustu kanceláří a nevěděla, komu věřit. Na doporučení jsem vybrala advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a pana Vozára ze Zlína. Vyplnila jsem formulář na jejich webu a hned se mi ozval. Vysvětlil mi vše ohledně insolvence a postupu. Odpověděl na všechny dotazy a nejasnosti. Pomohl mi s dokumenty, protože jsem se v nich vůbec nevyznala. Oddlužení bylo povoleno a schváleno. Velké díky!

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.