Volejte 777 722 822  

Zlín, Třída Tomáše Bati 1547

Zlín, Otrokovice, Holešov, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Vsetín

Milan Vozár

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme zastavit i vaše exekuce

Dluhové problematice se věnuje již více než 10 let a s ohledem na své dlouholeté zkušenosti je oporou týmu naší advokátní kanceláře. Pokud máte problémy s dluhy či vás tíží vaše majetková a finanční situace, můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Vše s vámi podrobně probereme a pokusíme se najít pro vás individuální a nejefektivnější řešení.

Milan Vozár Abivia oddlužení a insolvence Zlín

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Milanem Vozárem ze Zlína? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Milanem líbila? 

Poděkování Tomáše PekáčkaFacebook ze dne 18. 2. 2021

Děkuji panu Vozárovi z pobočky ve Zlíně za rychlé a profesionální jednání při insolvenčním návrhu vřele všem doporučuji!

Komentář Jany Slovákové

Děkuji panu Vozárovi za pomoc s insolvencí. Přišla jsem na první schůzku a uklidnila se, že jsem na správném místě. Byl profesionální a hlavně lidský. Do potíží jsem se dostala kvůli dlouhodobé nemocenské, úroky rostly tak rychle, že jsem to následně nebyla schopná zvládnout. 

Reakce podnikatele Karla Ž. 

Podnikal jsem a dostal se do druhotné platební neschopnosti. Nejdříve jsem musel projít konkurzem, který ale nic nevyřešil. Chtěli mi zrušit živnostenský list. Kamarád mě poslal za panem Vozárem do zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. S oddlužením mi pomohl a znovu mohu žít jako normální člověk.

Martina ze Zlína a její doporučení

Netušila jsem, co je insolvenční řízení ani oddlužení. Na internetu jsem našla spoustu kanceláří a nevěděla, komu věřit. Na doporučení jsem vybrala advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a pana Vozára ze Zlína. Vyplnila jsem formulář na jejich webu a hned se mi ozval. Vysvětlil mi vše ohledně insolvence a postupu. Odpověděl na všechny dotazy a nejasnosti. Pomohl mi s dokumenty, protože jsem se v nich vůbec nevyznala. Oddlužení bylo povoleno a schváleno. Velké díky!

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.