Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Zlínský kraj

Bystřice pod Hostýnem , Hluk , Holešov , Hulín , Kroměříž , Luhačovice , Otrokovice , Uherské Hradiště , Uherský Brod , Valašské Meziříčí , Vsetín , Zlín

Zlín, třída Tomáše Bati 1547

Zlín, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Luhačovice, Hluk

Milan Vozár

5.0 Doporučit poradce

Nenechejte se vydírat exekutory! Bojujte znovu o normální a klidný život! 

Mou kanceláří prošla již obrovská spousta lidí. Ať už doktoři, učitelé, podnikatelé nebo obyčejní lidé pracující rukama. Vůbec nezáleží, zda máte základní vzdělání či jste vysokoškolák. Problém s dluhy se může týkat každého z nás. Přijďte se poradit dříve, než budete mít exekutory za dveřmi. Pomáhám lidem 10 let a vím, jak hrubé a nepříjemné je jejich chování. 

Co říkají klienti

Petr Otevřel

Pan Vozár je velmi ochotný a vstřícný člověk a jde vidět, že má obrovskou zkušenost s exekutory. Díky němu jsem vyřešil své několikaleté trápení a dokonce mi pomohl mé dluhy zjistit. Za ty roky už nebyl věřitel původní věřitel, ale úplně někdo jiný. Sám by to nikdy nedal! Velice děkuji a přeji všem lidem, aby si dali život do pořádku jako já. Stojí to za to!

Jitka Petruželová

Ráda bych poděkovala Abivii a hlavně panu Vozárovi! Před pěti lety mi pomohl s oddlužením a nyní jsem zase volná jako pták. Už žádné dluhy, exekuce a vyhrožující exekutory. Mám po oddlužení a začínám znovu žít. A tentokrát už budu opatrná a více rozumná! Děkuji za psychickou podporu a pomoc!

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.