Milan Vozár

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Zlín, Otrokovice, Holešov, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Vsetín
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Milan Vozár Zlín, insolvenční specialista Zlín

Pomůžeme zastavit i vaše exekuce

Dluhové problematice se věnuje již více než 10 let a s ohledem na své dlouholeté zkušenosti je oporou týmu naší advokátní kanceláře. Pokud máte problémy s dluhy či vás tíží vaše majetková a finanční situace, můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Vše s vámi podrobně probereme a pokusíme se najít pro vás individuální a nejefektivnější řešení.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Milanem Vozárem ze Zlína? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Milanem líbila?

Milan Vozár Abivia oddlužení a insolvence Zlín

 • Lubomír Černý

  Profesionální péče o klienta, osobní přístup, perfektní servis.

  Zdroj: Google 23. 11. 2023

 • František Holderik

  Velmi dobrý profesionální přístup k úplnému vyhotovení všech formalit. Všem mohu jen doporučit.

  Zdroj: Google 14. 11. 2023

 • Věra Škrabolová

  Pana Vozára vřele doporučuji, skvělý férový zkušený člověk, pane Milane, moc Vám děkuji, jste prostě top.

  Zdroj: Facebook 14. 10. 2023

 • Martina Pospíšilová

  Vše jsem řešila s panem Vozárem ze Zlína. Naprostá spokojenost! Moc děkuji, pane Vozáre!!!!

  Zdroj: Facebook 7. 7. 2023

 • Patrik Bischel

  Dobrý den, potvrzuji a sdílím svoji zkušenost s vaší firmou velmi kladně a pozitivně. Skutečně profesionální, přátelský přístup k lidem, co tomuto odvětví nerozumí a potřebují pomoct. Jsem teprve na začátku insolvenční cesty a vím, že za mnou stojí zkušení lidé a mohu se na ně kdykoli obrátit s radou či pomocí. Také chci velmi poděkovat panu Vozárovi, který mě od začátku se vším provází – děkuji. 5/5 😉

  Zdroj: Facebook 23. 6. 2023

 • Ondřej Mana

  Řešil jsem s p. Vozárem (Zlín) a maximální spokojenost. Provedl mě insolvencí od A do Z a vše klaplo napoprvé bez tahanic. Doporučuju!

  Zdroj: Facebook 2. 6. 2023

 • Raduzka Meduzka

  Děkuji moc panu Vozárovi – příjemný pán, milé jednání. Moc děkuji!

  Zdroj: Facebook 23. 3. 2023

 • Martin Hrubý

  Seriózní firma, dobře pracují, věnují se klientovi a vše funguje, doporučuji. Pan Vozár je opravdový profesionál, vše mi vysvětlil, jak postupovat, navíc nepomohl jen lidsky a finančně, ale i psychicky. Byl jsem na tom hodně špatně a tímto mu chci ještě jednou poděkovat!

  Zdroj: Facebook 16. a 20. 3. 2023

 • Z. P. (Remda)

  Profesionální a ochotný přístup, vše mi pan právník vysvětlil. Velky dík panu Vozárovi. Vřele doporučuji.

  Zdroj: Google 22. 1. 2023

 • Petr Lebánek

  Pan Vozár je člověk na správném místě. Můžu jen poděkovat.

  Zdroj: Facebook 6. 11. 2022

 • Radek Slávista

  Strašně moc mi pomohl pan Vozár. Lidské, rychlé a vstřícné jednání. Více takovýchto lidí…

  Zdroj: Facebook 28. 10. 2022

 • Romano

  Já vám chci poděkovat, pomohl jste mi vše vyřídit, dodat doklady a úspěšně insolvenci dostat, už je to téměř 10 let. Díky vám jsem čistý a mám klid a užívám. Díky moc.

  Zdroj: Facebook 8. 9. 2022

 • Lucie Petrlová

  Pan Vozár – jednička na trhu, nejlepší. Jsem nadmíru spokojená. Kvalitní služby. Ztratit takového zaměstnance by byla velká ztráta. Posíláme pozdravy a zdravíme pana Vozára…

  Zdroj: Facebook 15. 7. 2022

 • Oldřich Navrátil

  Reference Milan Vozár

  Zdroj: Facebook 30. 6. 2022

 • Drahomíra Němcová

  Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Milanu Vozárovi ze Zlína za rychlé jednání, ochotu a skvělou komunikaci, která vedla k vyřešení problému mojí dcery. Tuto firmu, kdo má finanční problémy, můžu jen s klidem doporučit. Moc děkuji.

  Zdroj: Facebook 15. 6. 2022

 • Zdeňka Svatoňová Kindlová

  Zrovna včera jsem měla schůzku s panem z abivia.cz a za sebe mohu říci, že můj problém v insolvenci vyřeší, a já mohu v klidu fungovat, takže určitě doporučuji.

  Zdroj: Facebook 29. 4. 2022

 • Věra Škrabolová, Ina Sabina, Lucka Petrlová, Vladimír Straka

  Doporučení Milan Vozár Abivia

  Zdroj: Facebook 7. 3. 2022

 • Radek Patricius

  Dobrý den, touto cestou bych chtěl velmi poděkovat panu Vozárovi. Velmi rychlé a kvalitní vyřízení insolvence. Vše o oddlužení vysvětlil a v rychlosti zařídil. Vřele doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za kladné vyřízení!

  Zdroj: Facebook 25. 8. 2021

 • Manželé Maňasovi

  Výborný přístup p. Vozára, insolvenčního specialisty, vše řádně vysvětlil, férové jednání, co nám chybělo na to nás upozornil a vše jsme dodali. Takže opravdu doporučuji zlínskou kancelář na abivia.cz a děkuji celému týmu za profesionální přístup a práci!

  Zdroj: Facebook 15. 4. 2021

 • Vlasta Rusnáková

  Tímto bych ráda poděkovala panu Vozárovi a celému týmu abivia.cz. Při vyřizování insolvence pěkný přístup, milý člověk, je vidět, že má snahu lidem pomoct. Ještě jednou děkujeme!

  Zdroj: Facebook 27. 3. 2021

 • Jaromír Sova

  Vřele doporučuji! Rychlé jednání, vše hezky vysvětleno, profesionální přistup. MOC DĚKUJI!

  Zdroj: Facebook 28. 2. 2021

 • Tomáš Pekáček

  Děkuji panu Vozárovi z pobočky ve Zlíně za rychlé a profesionální jednání při insolvenčním návrhu vřele všem doporučuji!

  Zdroj: Facebook 18. 2. 2021

 • Jana Slováková

  Děkuji panu Vozárovi za pomoc s insolvencí. Ihned při první schůzce jsem věděla, že jsem na správném místě. Byl profesionální a zároveň lidský. Do potíží jsem se dostala kvůli dlouhodobé nemocenské po dvou operacích kolena. Úroky rostly tak rychle, že jsem závazky nebyla schopná zvládnout.

  Zdroj: Mail 8. 2. 2021

 • Karel Ž.

  Podnikal jsem a dostal se do druhotné platební neschopnosti. Nejdříve jsem musel projít konkurzem, který ale nic nevyřešil. Chtěli mi zrušit živnostenský list. Kamarád mě poslal za panem Vozárem do zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. S oddlužením mi pomohl a znovu mohu žít jako normální člověk.

  Zdroj: Mail 29. 1. 2021

 • Martina

  Netušila jsem, co je insolvenční řízení ani oddlužení. Na internetu jsem našla spoustu kanceláří a nevěděla, komu věřit. Na doporučení jsem vybrala advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a pana Vozára ze Zlína. Vyplnila jsem formulář na jejich webu a hned se mi ozval. Vysvětlil mi vše ohledně insolvence a postupu. Odpověděl na všechny dotazy a nejasnosti. Pomohl mi s dokumenty, protože jsem se v nich vůbec nevyznala. Oddlužení bylo povoleno a schváleno. Velké díky!

  Zdroj: Mail 8. 1. 2021

Milan Vozár
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Milan Vozár Zlín, insolvenční specialista Zlín

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.