Volejte 777 722 822  

Zlín, Třída Tomáše Bati 1547

Zlín, Otrokovice, Holešov, Uh. Hradiště, Uh. Brod, Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Veselí nad Moravou, Kyjov, Hodonín, Vsetín

Pomoc se zvýšením výživného a vymáhání dlužného výživného

Milan Vozár

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme zastavit i vaše exekuce

Dluhové problematice se věnuje již více než 10 let a s ohledem na své dlouholeté zkušenosti je oporou týmu naší advokátní kanceláře. Pokud máte problémy s dluhy či vás tíží vaše majetková a finanční situace, můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Vše s vámi podrobně probereme a pokusíme se najít pro vás individuální a nejefektivnější řešení.

Milan Vozár Abivia oddlužení a insolvence Zlín

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegou Milanem Vozárem ze Zlína? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Milanem líbila? 

Drahomíra Němcová sdílela pochvalu: Facebook 15. 6. 2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Milanu Vozárovi ze Zlína za rychlé jednání, ochotu a skvělou komunikaci, která vedla k vyřešení problému mojí dcery. Tuto firmu, kdo má finanční problémy, můžu jen s klidem doporučit. Moc děkuji.

Zdeňka Svatoňová Kindlová doporučuje Abivii – Facebook 29. 4. 2022

Zrovna včera jsem měla schůzku s panem z Abivie a za sebe mohu říci, že můj problém v insolvenci vyřeší, a já mohu v klidu fungovat, takže určitě doporučuji.

Komentáře na Facebooku z března 2022

Doporučení Milan Vozár Abivia

Radek Patricius a komentář – Facebook 25. 8. 2021

Dobrý den, touto cestou bych chtěl velmi poděkovat panu Vozárovi. Velmi rychlé a kvalitní vyřízení insolvence. Vše o oddlužení vysvětlil a v rychlosti zařídil. Vřele doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za kladné vyřízení!

Manželé Maňasovi a jejich hodnocení – Facebook 15. 4. 2021

Výborný přístup p. Vozára Insolvenčního specialisty, vše řádně vysvětlil, férové jednání, co nám chybělo na to nás upozornil a vše jsme dodali. Takže opravdu doporučuji zlínskou kancelář Abivia a děkuji celému týmu za profesionální přístup a práci!  

Spokojenost paní Vlasty Rusnákové – Facebook 27. 3. 2021

Tímto bych ráda poděkovala panu Vozárovi a celému týmu Abivia. Při vyřizování insolvence pěkný přístup, milý člověk, je vidět, že má snahu lidem pomoct. Ještě jednou děkujeme! 

Doporučení od Jaromíra Sovy – Facebook zde dne 28. 2. 2021

Vřele doporučuji! Rychlé jednání, vše hezky vysvětleno, profesionální přistup.  MOC DĚKUJI!

Poděkování Tomáše Pekáčka – Facebook ze dne 18. 2. 2021

Děkuji panu Vozárovi z pobočky ve Zlíně za rychlé a profesionální jednání při insolvenčním návrhu vřele všem doporučuji!

Komentář Jany Slovákové

Děkuji panu Vozárovi za pomoc s insolvencí. Přišla jsem na první schůzku a uklidnila se, že jsem na správném místě. Byl profesionální a hlavně lidský. Do potíží jsem se dostala kvůli dlouhodobé nemocenské, úroky rostly tak rychle, že jsem to následně nebyla schopná zvládnout. 

Reakce podnikatele Karla Ž. 

Podnikal jsem a dostal se do druhotné platební neschopnosti. Nejdříve jsem musel projít konkurzem, který ale nic nevyřešil. Chtěli mi zrušit živnostenský list. Kamarád mě poslal za panem Vozárem do zlínské kanceláře a dobře jsem udělal. S oddlužením mi pomohl a znovu mohu žít jako normální člověk.

Martina ze Zlína a její doporučení

Netušila jsem, co je insolvenční řízení ani oddlužení. Na internetu jsem našla spoustu kanceláří a nevěděla, komu věřit. Na doporučení jsem vybrala advokátní kancelář Mgr. Martin Ludvík a pana Vozára ze Zlína. Vyplnila jsem formulář na jejich webu a hned se mi ozval. Vysvětlil mi vše ohledně insolvence a postupu. Odpověděl na všechny dotazy a nejasnosti. Pomohl mi s dokumenty, protože jsem se v nich vůbec nevyznala. Oddlužení bylo povoleno a schváleno. Velké díky!

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.