Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Zlínský kraj

Bystřice pod Hostýnem , Holešov , Hulín , Kroměříž , Kyjov , Luhačovice , Otrokovice , Slavičín , Uherské Hradiště , Uherský Brod , Valašské Klobouky , Valašské Meziříčí , Vsetín , Zlín

Zlín, Třída Tomáše Bati 1547

Zlín, Otrokovice, Holešov, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Veselí nad Moravou, Kyjov

Milan Vozár

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme zastavit i vaše exekuce

Dluhové problematice se věnuje již více než 10 let a s ohledem na své dlouholeté zkušenosti je oporou týmu naší advokátní kanceláře. Pokud máte problémy s dluhy či vás tíží vaše majetková a finanční situace, můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře. Vše s vámi podrobně probereme a pokusíme se najít pro vás individuální a nejefektivnější řešení.

 

Co říkají klienti

 

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.






Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.