777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Martina Prudilová insolvenční poradce Olomouc

Ing. Martina Prudilová

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Olomouc, Pasteurova 905/10, Olomouc, Litovel, Šternberk, Velká Bystřice, Šumperk, Jeseník, Prostějov, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám zastavit exekuce a vypořádat se s dluhy

Problémy s dluhy pomáhá klientům řešit více než 10 let. Na základě vámi dodaných podkladů je naším cílem zastavit exekuce, snížit pravidelné měsíční splátky či klienty připravit na oddlužení a tím zastavit tzv. „dluhový kolotoč“. Pomůžeme lidem zajistit stabilizaci jejich tíživé finanční situace. Objednat se k bezplatné konzultaci můžete na olomoucké pobočce naší advokátní kanceláře. Navíc čím dál více pracujeme s klienty online, zpracování návrhu či poradenství je v dnešní době velmi využívané a mnohdy rychlejší než hledání termínu k osobnímu setkání.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Martinou Prudilovou z kanceláře v Olomouci? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Martinou líbila? 

Martina Prudilová insolvenční poradce Olomouc

Michael N. – recenze Prudilová

Příběh Michaela N. – únor 2023

Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Situace vyžadovala dokonce radikální řešení, jakým byl osobní bankrot. Díky Martině Prudilové z Abivia.cz, která mi pomohla zahájit oddlužení, jsem si na čas oddechl. Hradil jsem pravidelné insolvenční splátky, které jsem si mohl dovolit, a vypadalo to, že nejhorší mám za sebou. Poté ovšem přišla doba covidová a negativně ovlivnila mou situaci nejen po pracovní stránce, ale i v rodině. Podnikání mi zkolabovalo úplně a rodičům se rapidně zhoršil zdravotní stav, že začali vyžadovat celodenní péči. Abych se o ně postaral, nemohl jsem si tak rychle najít vhodnou práci, a tím pádem jsem ztratil příjem. Pokoušel jsem se se svým insolvenčním správcem domluvit na řešení, ale vždy jsem se dovolal pouze jeho asistentce. Ta na mě byla velmi nepříjemná a vyhrožovala, že podají návrh na zrušení oddlužení kvůli nedostatečnému splácení. Zkusil jsem se tedy opět obrátit na paní Prudilovou a společně jsme u soudu dosáhli schválení přerušení oddlužení na 1 rok! Mám nyní čas na to, najít si takové zaměstnání, které budu zvládat i při péči o rodiče. Tímto textem a k tomu malou pozorností jí moc děkuji a doporučuji všem, kterým život ekonomicky naházel klacky pod nohy!

Poděkování manželů Kubešových za společné oddlužení – Google 11. 1. 2023

Moc děkujeme!

Reakce Petra Sedláka na Facebooku, 13. 10. 2022

Děkuji za pomoc při řešení mého problému s oddlužením, přístup byl velmi profesionální. Jmenovitě děkuji paní Prudilové.

Zkušenost s Abivií klientky L. E. oddlužené v ČR ze zahraničí, Prudilová OlomoucRučně psaný dopis Lenky E., kterou jsme pomohli v září 2022 oddlužit ze zahraničí! » Celý příběh klientky

Již od prvního kontaktu s paní Prudilovou jsem byla nad míru spokojená. Paní Prudilová postupuje ve věci insolvenčního řízení velmi profesionálně a zodpovědně. Mám k této osobě a advokátní kanceláři velkou důvěru. Mohu zodpovědně doporučit dalším klientům, kteří se ocitli v podobné situaci. L. E.

Paní Jelčová pochválila spolupráci na Googlu 23. 9. 2022

Se zastoupením advokátní kanceláří Abivia jsem nadmíru spokojená. Procházela jsem mnoho možností a zároveň jsem zjišťovala zkušenosti jiných osob, které byly nuceny sáhnout po této možnosti oddlužení. Převážně jsem zjistila, že jejich anabáze k úspěchu v žádosti tohoto typu trvala i více než 6 měsíců. Mohu pouze konstatovat, že díky přístupu A. K. Abivia mám i s tím, že jsme se trefili do doby dovolených, vše vyřízeno a schváleno do dvou měsíců. Rovněž jsem využila možnosti asistenční služby této kanceláře po celou dobu trvání insolvence za snesitelnou a příznivou cenu, což nesmírně oceňuji. Mohu pouze poděkovat jmenovitě Ing. Prudilové za velmi lidský a profesionální přístup k práci a ochotu, s jakou k dané problematice přistupuje. Máte-li problémy v tomto ohledu, opravdu se obraťte s důvěrou na pobočku této kanceláře v Olomouci na ul. Pasteurova. ~ Jelčová Zina, Olomouc

Hodnocení Pavla Vyroubala na Facebooku ze dne 8. 8. 2022

Chtěl bych moc poděkovat paní Martině Prudilové za příjemné a vstřícné jednání. Plně doporučuji společnost Abivia.

Jana Piatnicová-Waldhauserová napsala referenci – Facebook 19. 7. 2022

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Martině Prudilové za její vstřícné a milé chování. Kdykoliv jsem potřebovala radu, pomoc, vždy tu pro mě byla a nikdy jsem nepocítila, že bych jí obtěžovala. Ještě jednou moc děkuji za to, že Vás mám.

Zdeňka P. sdílela svůj příběh

Jsem vdova, matka samoživitelka. Do finanční tísně jsem se dostala, když manžel onemocněl a nakonec zemřel. Měla jsem problémy, které vygradovaly exekucemi. Bála jsem se všechno řešit sama. Jednoho dne jsem dostala odvahu, řekla si dost a zavolala. Byla jsem moc ráda, že jsem v sobě tu odvahu našla. Paní Ing. Martina Prudilová z Abivie mi moc pomohla. Přestala jsem mít strach. Vše mi podrobně vysvětlila a velmi ochotně mi ve všem radila. Jsem teprve na začátku dlouhé cesty, ale dostala jsem díky paní Ing. Martině chuť se vším bojovat a poprat se s minulostí. Chci udělat tlustou čáru a začít znovu bezstarostně žít a věřím, že Abivia mi opravdu pomůže.

Jakub Novák a jeho dopis

Děkuji Martině Prudilové za podání pomocné ruky při řešení dluhů. Pomohla mi nejen se všemi dokumenty, ale ochotně se mnou neustále probírá vše týkající se mé insolvence. U advokátní kanceláře jsem využil služby právního zastoupení po celou dobu insolvence a jsem vděčný za pomoc. Nejhorší je situace, kdy se nemáte na koho obrátit. A pokud si necháte někde vypracovat jen návrh na povolení oddlužení, přesně do této situace se dostanete. Proto vřele doporučuji paní Martinu, advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka a také službu právní zastoupení. Velmi si spolupráce cením.

Bajčík Petr – Facebook 1. 10. 2021

Chci touhle cestou poděkovat paní Martině Prudilové a panu Mgr. Martinovi Ludvíkovi za profesionální přístup. Všem v nesnázích doporučuji, jsou to profesionálové, na které se můžete bez obav kdykoliv obrátit.

Hodnocení Dagmar Podzimkové – Facebook 29. 9. 2021

Zdravím, chtěla bych moc poděkovat za pomoc a vstřícnost od paní Prudilové a zároveň Mgr. Martina Ludvíka. Oběma chci poděkovat a doporučit ostatním lidem. Děkuji za pomoc Podzimková 

Poděkování Petry Pelcové

Děkuji paní Martině, která mi pomohla dostat se z těžké životní situace. Jsem samoživitelka a období s dětmi nebylo vůbec snadné. Bez ní bych to sama nezvládla. Vždy ráda poradí, popovídá, uklidní vás. 

Komentář pana Motlíčka

Děkuji, že mi paní Prudilová pomohla vyřešit dluhy. Potřebné věci sama vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání na soud. Díky oddlužení už splácím každý měsíc a dlužná částka se konečně nezvyšuje, ale snižuje. 

Vendula Cieslerová – Facebook 10. 1. 2020 

Ztratili jsme s manželem zaměstnání a následně se dostali do těžké finanční situace. Obrátili jsme se na kancelář v Olomouci a paní Prudilová nás vším provedla. Díky ní a službě právní zastoupení víme, že všechno probíhá v pořádku. Můžete se na ni kdykoli obrátit. 

Kateřina Vérostová a její hodnocení

Stále jsem otálela s řešením své situace, až se jednou za dveřmi objevili nepříjemní exekutoři. Majetek zabavili mně i mým dětem. Nikomu takový zážitek nepřeji! Následně jsem vyhledala pomoc v olomoucké advokátní kanceláři. Insolvenční poradkyně byla citlivá a příjemná. Pomůže určitě i vám.

Zpráva od Jana Tataye

Do kanceláře v Olomouci jsem zavolal krátce po té, co jsem se vrátil ze zahraničí a začali se ozývat exekutoři. Netušil jsem, kde všude dluhy mám a u koho. V Abivii mi toto pomohli nejdříve zjistit a následně zpracovali návrh na povolení oddlužení. Nyní přesně vím, kolik budu splácet a exekutoři na mě již nemohou. 

Tereza Mašková – děkovný email

Mé děti začaly chodit na základní školu. Neměla jsem dostatek peněz a vzala si půjčku, zanedlouho další. Nezvládla jsem to a dostala se časem do složité situace. Pohledávky si někdo odkoupil a nevěděla jsem, komu a kde dlužím. Děkuji paní Prudilové za pomoc s oddlužením. Za tři týdny jsem měla vše vyřešeno a visela v insolvenčním rejstříku. Znovu se mohu v klidu věnovat dětem. 

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.