Volejte 777 722 822  

Olomouc, Pasteurova 905/10

Olomouc, Litovel, Šternberk, Velká Bystřice, Šumperk, Jeseník, Prostějov

Ing. Martina Prudilová

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám zastavit exekuce a vypořádat se s dluhy

Problémy s dluhy pomáhá klientům řešit více než 10 let. Na základě vámi dodaných podkladů je naším cílem zastavit exekuce, snížit pravidelné měsíční splátky či klienty připravit na oddlužení a tím zastavit tzv. „dluhový kolotoč“. Pomůžeme lidem zajistit stabilizaci jejich tíživé finanční situace. Objednat se k bezplatné konzultaci můžete na olomoucké pobočce naší advokátní kanceláře. Navíc čím dál více pracujeme s klienty online, zpracování návrhu či poradenství je v dnešní době velmi využívané a mnohdy rychlejší než hledání termínu k osobnímu setkání.

Martina Prudilová oddlužení Olomouc

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Martinou Prudilovou z kanceláře v Olomouci? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Martinou líbila? 

Zdeňka P. sdílela svůj příběh

Jsem vdova, matka samoživitelka. Do finanční tísně jsem se dostala, když manžel onemocněl a nakonec zemřel. Měla jsem problémy, které vygradovaly exekucemi. Bála jsem se všechno řešit sama. Jednoho dne jsem dostala odvahu, řekla si dost a zavolala. Byla jsem moc ráda, že jsem v sobě tu odvahu našla. Paní Ing. Martina Prudilová z Abivie mi moc pomohla. Přestala jsem mít strach. Vše mi podrobně vysvětlila a velmi ochotně mi ve všem radila. Jsem teprve na začátku dlouhé cesty, ale dostala jsem díky paní Ing. Martině chuť se vším bojovat a poprat se s minulostí. Chci udělat tlustou čáru a začít znovu bezstarostně žít a věřím, že Abivia mi opravdu pomůže.

Jakub Novák a jeho dopis

Děkuji Martině Prudilové za podání pomocné ruky při řešení dluhů. Pomohla mi nejen se všemi dokumenty, ale ochotně se mnou neustále probírá vše týkající se mé insolvence. U advokátní kanceláře jsem využil služby právního zastoupení po celou dobu insolvence a jsem vděčný za pomoc. Nejhorší je situace, kdy se nemáte na koho obrátit. A pokud si necháte někde vypracovat jen návrh na povolení oddlužení, přesně do této situace se dostanete. Proto vřele doporučuji paní Martinu, advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka a také službu právní zastoupení. Velmi si spolupráce cením.

Bajčík Petr – Facebook 1. 10. 2021

Chci touhle cestou poděkovat paní Martině Prudilové a panu Mgr. Martinovi Ludvíkovi za profesionální přístup. Všem v nesnázích doporučuji, jsou to profesionálové, na které se můžete bez obav kdykoliv obrátit.

Hodnocení Dagmar Podzimkové – Facebook 29. 9. 2021

Zdravím, chtěla bych moc poděkovat za pomoc a vstřícnost od paní Prudilové a zároveň Mgr. Martina Ludvíka. Oběma chci poděkovat a doporučit ostatním lidem. Děkuji za pomoc Podzimková 

Poděkování Petry Pelcové

Děkuji paní Martině, která mi pomohla dostat se z těžké životní situace. Jsem samoživitelka a období s dětmi nebylo vůbec snadné. Bez ní bych to sama nezvládla. Vždy ráda poradí, popovídá, uklidní vás. 

Komentář pana Motlíčka

Děkuji, že mi paní Prudilová pomohla vyřešit dluhy. Potřebné věci sama vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání na soud. Díky oddlužení už splácím každý měsíc a dlužná částka se konečně nezvyšuje, ale snižuje. 

Vendula Cieslerová – Facebook 10. 1. 2020 

Ztratili jsme s manželem zaměstnání a následně se dostali do těžké finanční situace. Obrátili jsme se na kancelář v Olomouci a paní Prudilová nás vším provedla. Díky ní a službě právní zastoupení víme, že všechno probíhá v pořádku. Můžete se na ni kdykoli obrátit. 

Kateřina Vérostová a její hodnocení

Stále jsem otálela s řešením své situace, až se jednou za dveřmi objevili nepříjemní exekutoři. Majetek zabavili mně i mým dětem. Nikomu takový zážitek nepřeji! Následně jsem vyhledala pomoc v olomoucké advokátní kanceláři. Insolvenční poradkyně byla citlivá a příjemná. Pomůže určitě i vám.

Zpráva od Jana Tataye

Do kanceláře v Olomouci jsem zavolal krátce po té, co jsem se vrátil ze zahraničí a začali se ozývat exekutoři. Netušil jsem, kde všude dluhy mám a u koho. V Abivii mi toto pomohli nejdříve zjistit a následně zpracovali návrh na povolení oddlužení. Nyní přesně vím, kolik budu splácet a exekutoři na mě již nemohou. 

Tereza Mašková – děkovný email

Mé děti začaly chodit na základní školu. Neměla jsem dostatek peněz a vzala si půjčku, zanedlouho další. Nezvládla jsem to a dostala se časem do složité situace. Pohledávky si někdo odkoupil a nevěděla jsem, komu a kde dlužím. Děkuji paní Prudilové za pomoc s oddlužením. Za tři týdny jsem měla vše vyřešeno a visela v insolvenčním rejstříku. Znovu se mohu v klidu věnovat dětem. 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.