Volejte 777 722 822  

Olomouc, Pasteurova 905/10

Olomouc, Litovel, Šternberk, Velká Bystřice, Šumperk, Jeseník, Prostějov

Ing. Martina Prudilová

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám zastavit exekuce a vypořádat se s dluhy

Problémy s dluhy pomáhá klientům řešit více než 5 let. Na základě vámi dodaných podkladů je naším cílem zastavit exekuce, snížit pravidelné měsíční splátky či klienty připravit na oddlužení a tím zastavit tzv. „dluhový kolotoč“. Pomůžeme klientům zajistit stabilizaci jejich tíživé finanční a majetkové situace. Můžete se objednat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Martina Prudilová oddlužení Olomouc

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Martinou Prudilovou z kanceláře v Olomouci? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Martinou líbila? 

Bajčík Petr – Facebook 1. 10. 2021

Chci touhle cestou poděkovat paní Martině Prudilové a panu Mgr. Martinovi Ludvíkovi za profesionální přístup. Všem v nesnázích doporučuji, jsou to profesionálové, na které se můžete bez obav kdykoliv obrátit.

Hodnocení Dagmar Podzimkové – Facebook 29. 9. 2021

Zdravím, chtěla bych moc poděkovat za pomoc a vstřícnost od paní Prudilové a zároveň Mgr. Martina Ludvíka. Oběma chci poděkovat a doporučit ostatním lidem. Děkuji za pomoc Podzimková 

Poděkování Petry Pelcové

Děkuji paní Martině, která mi pomohla dostat se z těžké životní situace. Jsem samoživitelka a období s dětmi nebylo vůbec snadné. Bez ní bych to sama nezvládla. Vždy ráda poradí, popovídá, uklidní vás. 

Komentář pana Motlíčka

Děkuji, že mi paní Prudilová pomohla vyřešit dluhy. Potřebné věci sama vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání na soud. Díky oddlužení už splácím každý měsíc a dlužná částka se konečně nezvyšuje, ale snižuje. 

Vendula Cieslerová – Facebook 10. 1. 2020 

Ztratili jsme s manželem zaměstnání a následně se dostali do těžké finanční situace. Obrátili jsme se na kancelář v Olomouci a paní Prudilová nás vším provedla. Díky ní a službě právní zastoupení víme, že všechno probíhá v pořádku. Můžete se na ni kdykoli obrátit. 

Kateřina Vérostová a její hodnocení

Stále jsem otálela s řešením své situace, až se jednou za dveřmi objevili nepříjemní exekutoři. Majetek zabavili mně i mým dětem. Nikomu takový zážitek nepřeji! Následně jsem vyhledala pomoc v olomoucké advokátní kanceláři. Insolvenční poradkyně byla citlivá a příjemná. Pomůže určitě i vám.

Zpráva od Jana Tataye

Do kanceláře v Olomouci jsem zavolal krátce po té, co jsem se vrátil ze zahraničí a začali se ozývat exekutoři. Netušil jsem, kde všude dluhy mám a u koho. V Abivii mi toto pomohli nejdříve zjistit a následně zpracovali návrh na povolení oddlužení. Nyní přesně vím, kolik budu splácet a exekutoři na mě již nemohou. 

Tereza Mašková – děkovný email

Mé děti začaly chodit na základní školu. Neměla jsem dostatek peněz a vzala si půjčku, zanedlouho další. Nezvládla jsem to a dostala se časem do složité situace. Pohledávky si někdo odkoupil a nevěděla jsem, komu a kde dlužím. Děkuji paní Prudilové za pomoc s oddlužením. Za tři týdny jsem měla vše vyřešeno a visela v insolvenčním rejstříku. Znovu se mohu v klidu věnovat dětem. 

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.