Ing. Martina Prudilová

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Olomouc, Litovel, Šternberk, Velká Bystřice, Šumperk, Jeseník, Opava, Prostějov
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Martina Prudilová insolvenční poradce Olomouc

Pomůžeme vám zastavit exekuce a vypořádat se s dluhy

Problémy s dluhy pomáhá klientům řešit více než 10 let. Na základě vámi dodaných podkladů je naším cílem zastavit exekuce, snížit pravidelné měsíční splátky či klienty připravit na oddlužení a tím zastavit tzv. „dluhový kolotoč“. Pomůžeme lidem zajistit stabilizaci jejich tíživé finanční situace. Objednat se k bezplatné konzultaci můžete na olomoucké pobočce naší advokátní kanceláře. Navíc čím dál více pracujeme s klienty online, zpracování návrhu či poradenství je v dnešní době velmi využívané a mnohdy rychlejší než hledání termínu k osobnímu setkání.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Martinou Prudilovou z kanceláře v Olomouci? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Martinou líbila?

Martina Prudilová insolvenční poradce Olomouc

 • Lenka Navrátilová

  Skvělý přístup paní v Olomouci.

  Zdroj: Facebook 6. 5. 2024

 • Roman Nieč

  Děkuji moc za pomoc paní Prudilové z Olomouce. Profesionální a lidský přístup a ochota pomoci. Konečně nežiji ve stresu. Děkuji a mohu jen doporučit.

  Zdroj: Google 4. 5. 2024

 • Jitka Macharová

  Dobrý den, situace ve které jsem byla, mě přinutila obrátit se o pomoc, byla mi doporučena Vaše advokátní kancelář. Jsem moc ráda, že jsem našla odvahu a obrátila se na Vás se svými starostmi. Velké poděkování patří p. Martině Prudilové, která mě krok za krokem vším provedla, vždy ochotná poradit a pomoct, vlastně veškerou starost jsem předala kanceláři a spolupráce nadále probíhá. Ochota, vlídnost, naslouchání, výborné jednání, rady a pomoc – to je AK p. Martina Ludvíka a p. Martiny Prudilové, která se ujala nepříjemných záležitostí. Přeji hodně spokojených klientů, mockrát děkuji. JM

  Zdroj: Google 10. 4. 2024

 • Veronika Marková

  Martina Prudilová – hodnocení klientky

 • Zuzana Mouricová

  Děkuji moc za pomoc Ing. Prudilové, moc jsem spokojená. Byla jsem moc nervózní s dluhy. Opravdu všem doporučuji  ❤️❤️❤️
  Zdroj: Facebook 25. 3. 2024

 • Lenka Kovářová

  Děkuji moc za pomoc Ing. Prudilové, moc ochotná a vše vysvětlí. Všem doporučuji.
  Zdroj: Facebook 12. 3. 2024

 • Olga Beranová – Kolaříková

  Skvělý přístup 👍

  Zdroj: Facebook 12. 2. 2024

 • Ladislav Martinik

  Jsem velice spokojený. Vše jsme vyřešili on-line, nikam jsem nemusel chodit. Jsou velice vstřícní a dokážou pomoct. Ještě jednou moc děkuji.

  Zdroj: Google 20. 9. 2023

 • Anna Pfeiferová

  Mám aktuálně schváleno oddlužení a spadl mi kámen ze srdce. I po podání návrhu jsem byla v pravidelném kontaktu s paní Prudilovou, která mi vždy vše vysvětlila a poradila, jak mám v dané situaci postupovat. Jsem ráda, že i nadále budu moci s paní Prudilovou spolupracovat při oznamování změn a příjmů soudu a správci. 

  Zdroj: Email 21. 8. 2023

 • Jana Piatnicová-Waldhauserová

  Mohu jen doporučit. Paní Martina Prudilová mi moc pomohla, hlavně byla vždy ochotná. Kdykoli jsem zavolala, tak reagovala hned a byla velmi milá a vstřícná. Ještě jednou moc děkuji. | Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Martině Prudilové za její vstřícné a milé chování. Kdykoliv jsem potřebovala radu, pomoc, vždy tu pro mě byla a nikdy jsem nepocítila, že bych jí obtěžovala. Ještě jednou moc děkuji za to, že Vás mám.

  Zdroj: Facebook 24. 4. 2023 | Facebook 19. 7. 2022

 • Lenka Kovářová

  Můžu jen doporučit – profesionální jednání a velice odborná spolupráce

  Zdroj: Facebook 15. 4. 2023

 • Michael N.

  Michael N. – recenze Prudilová

  Všechno to začalo, když mi nevycházelo podnikání v pohostinství podle představ. Situace vyžadovala dokonce radikální řešení, jakým byl osobní bankrot. Díky Martině Prudilové z abivia.cz, která mi pomohla zahájit oddlužení, jsem si na čas oddechl. Hradil jsem pravidelné insolvenční splátky, které jsem si mohl dovolit, a vypadalo to, že nejhorší mám za sebou. Poté ovšem přišla doba covidová a negativně ovlivnila mou situaci nejen po pracovní stránce, ale i v rodině. Podnikání mi zkolabovalo úplně a rodičům se rapidně zhoršil zdravotní stav, že začali vyžadovat celodenní péči. Abych se o ně postaral, nemohl jsem si tak rychle najít vhodnou práci, a tím pádem jsem ztratil příjem. Pokoušel jsem se se svým insolvenčním správcem domluvit na řešení, ale vždy jsem se dovolal pouze jeho asistentce. Ta na mě byla velmi nepříjemná a vyhrožovala, že podají návrh na zrušení oddlužení kvůli nedostatečnému splácení. Zkusil jsem se tedy opět obrátit na paní Prudilovou a společně jsme u soudu dosáhli schválení přerušení oddlužení na 1 rok! Mám nyní čas na to, najít si takové zaměstnání, které budu zvládat i při péči o rodiče. Tímto textem a k tomu malou pozorností jí moc děkuji a doporučuji všem, kterým život ekonomicky naházel klacky pod nohy!

  Zdroj: Email – únor 2023

 • Manželé Kubešovi

  Moc děkujeme!

  Zdroj: Google 11. 1. 2023

 • Petr Sedlák

  Děkuji za pomoc při řešení mého problému s oddlužením, přístup byl velmi profesionální. Jmenovitě děkuji paní Prudilové.

  Zdroj: Facebook 13. 10. 2022

 • Lenka E.

  Zkušenost s Abivií klientky L. E. oddlužené v ČR ze zahraničí, Prudilová Olomouc

  Již od prvního kontaktu s paní Prudilovou jsem byla nad míru spokojená. Paní Prudilová postupuje ve věci insolvenčního řízení velmi profesionálně a zodpovědně. Mám k této osobě a advokátní kanceláři velkou důvěru. Mohu zodpovědně doporučit dalším klientům, kteří se ocitli v podobné situaci. […]

  Zdroj: Ručně psaný dopis 25. 9. 2022. Celý příběh klientky ~ Reference.

 • Zina Jelčová

  Se zastoupením advokátní kanceláří abivia.cz jsem nadmíru spokojená. Procházela jsem mnoho možností a zároveň jsem zjišťovala zkušenosti jiných osob, které byly nuceny sáhnout po této možnosti oddlužení. Převážně jsem zjistila, že jejich anabáze k úspěchu v žádosti tohoto typu trvala i více než 6 měsíců. Mohu pouze konstatovat, že díky přístupu A. K. na abivia.cz mám i s tím, že jsme se trefili do doby dovolených, vše vyřízeno a schváleno do dvou měsíců. Rovněž jsem využila možnosti asistenční služby této kanceláře po celou dobu trvání insolvence za snesitelnou a příznivou cenu, což nesmírně oceňuji. Mohu pouze poděkovat jmenovitě Ing. Prudilové za velmi lidský a profesionální přístup k práci a ochotu, s jakou k dané problematice přistupuje. Máte-li problémy v tomto ohledu, opravdu se obraťte s důvěrou na pobočku této kanceláře v Olomouci na ul. Pasteurova.

  Zdroj: Facebook 23. 9. 2022

 • Pavel Vyroubal

  Chtěl bych moc poděkovat paní Martině Prudilové za příjemné a vstřícné jednání. Plně doporučuji společnost na abivia.cz.

  Zdroj: Facebook 8. 8. 2022

 • Zdeňka P.

  Jsem vdova, matka samoživitelka. Do finanční tísně jsem se dostala, když manžel onemocněl a nakonec zemřel. Měla jsem problémy, které vygradovaly exekucemi. Bála jsem se všechno řešit sama. Jednoho dne jsem dostala odvahu, řekla si dost a zavolala. Byla jsem moc ráda, že jsem v sobě tu odvahu našla. Paní Ing. Martina Prudilová z abivia.cz mi moc pomohla. Přestala jsem mít strach. Vše mi podrobně vysvětlila a velmi ochotně mi ve všem radila. Jsem teprve na začátku dlouhé cesty, ale dostala jsem díky paní Ing. Martině chuť se vším bojovat a poprat se s minulostí. Chci udělat tlustou čáru a začít znovu bezstarostně žít a věřím, že abivia.cz mi opravdu pomůže.
  Zdroj: Email 27. 6. 2022

 • Jakub Novák

  Děkuji Martině Prudilové za podání pomocné ruky při řešení dluhů. Pomohla mi nejen se všemi dokumenty, ale ochotně se mnou neustále probírá vše týkající se mé insolvence. U advokátní kanceláře jsem využil služby právního zastoupení po celou dobu insolvence a jsem vděčný za pomoc. Nejhorší je situace, kdy se nemáte na koho obrátit. A pokud si necháte někde vypracovat jen návrh na povolení oddlužení, přesně do této situace se dostanete. Proto vřele doporučuji paní Martinu, advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka a také službu právní zastoupení. Velmi si spolupráce cením.

  Zdroj: Email 6. 5. 2022

 • Petr Bajčík

  Chci touhle cestou poděkovat paní Martině Prudilové a panu Mgr. Martinovi Ludvíkovi za profesionální přístup. Všem v nesnázích doporučuji, jsou to profesionálové, na které se můžete bez obav kdykoliv obrátit.

  Zdroj: Facebook 1. 10. 2021

 • Dagmar Podzimková

  Zdravím, chtěla bych moc poděkovat za pomoc a vstřícnost od paní Prudilové a zároveň Mgr. Martina Ludvíka. Oběma chci poděkovat a doporučit ostatním lidem. Děkuji za pomoc.

  Zdroj: Facebook 29. 9. 2021

 • Petra Pelcová

  Děkuji paní Martině, která mi pomohla dostat se z těžké životní situace. Jsem samoživitelka a matka tří dětí. Bez ní bych se sama zbavit dluhů nezvládla. Paní Martina se nikdy ke mně neobrátila zády. Vždy ráda poradí, popovídá a uklidní vás.

  Zdroj: Email 18. 4. 2021

 • Pan Motlíček

  Jsem v oddlužení a konečně se dlužná částka nezvyšuje! Děkuji, že mi paní Prudilová pomohla vyřešit dluhy. Potřebné věci sama vykomunikovala se mzdovou účetní a připravila podklady pro podání na soud. Díky oddlužení vím, kolik splácet každý měsíc, a dlužná částka se konečně nezvyšuje, ale snižuje.

  Zdroj: Mail 26. 2. 2021

 • Vendula Cieslerová

  Děkujeme Martině Prudilové z olomoucké kanceláře! S manželem jsme do dostali do těžké finanční situace kvůli ztrátě zaměstnání. Pro záchranu situace jsme se obrátili na paní Prudilovou v Olomouci a jsme spokojení s vysvětlením celé problematiky, navedením dalších kroků i servisu po povolení oddlužení. Kdykoliv se potřebujeme na něco zeptat, paní Prudilová obratem reaguje. Moc nás to uklidňuje, když víme, že všechno probíhá řádně. Děkuji za celou rodinu!

  Zdroj: Facebook 10. 1. 2020

 • Kateřina Vérostová

  Stále jsem otálela s řešením své situace, až se jednou za dveřmi objevili nepříjemní exekutoři. Majetek zabavili mně i mým dětem. Nikomu takový zážitek nepřeji! Následně jsem vyhledala pomoc v olomoucké advokátní kanceláři. Insolvenční poradkyně byla citlivá a příjemná. Pomůže určitě i vám.

  Zdroj: Email 6. 1. 2020

 • Jan Tatay

  Do kanceláře v Olomouci jsem zavolal krátce po té, co jsem se vrátil ze zahraničí a začali se ozývat exekutoři. Netušil jsem, kde všude dluhy mám a u koho. V abivia.cz mi toto pomohli nejdříve zjistit a následně zpracovali návrh na povolení oddlužení. Nyní přesně vím, kolik budu splácet a exekutoři na mě již nemohou.

  Zdroj: Mail 9. 12. 2019

 • Tereza Mašková

  Mé děti začaly chodit na základní školu. Neměla jsem dostatek peněz a vzala si půjčku, zanedlouho další. Nezvládla jsem to a dostala se časem do složité situace. Pohledávky si někdo odkoupil a nevěděla jsem, komu a kde dlužím. Děkuji paní Prudilové za pomoc s oddlužením. Za tři týdny jsem měla vše vyřešeno a visela v insolvenčním rejstříku. Znovu se mohu v klidu věnovat dětem.

  Zdroj: Email 23. 11. 2019

 • Michal N.

  Paní Prudilová mě uklidnila a provedla mě celou cestou k řešení. Nyní vím, kolik mám platit, a vše je zase v pořádku. Můžu jen doporučit.

  Zdroj: Mail 22. 3. 2019

 • Josef a Alena B.

  Díky paní Prudilové můžeme stále žít v našem domu. Vyvedla nás z velkých problémů. Nyní splácíme a jsme klidnější.

  Zdroj: Email 14. 3. 2019

 • Kateřina B.

  Vřele doporučuji abivia.cz, kde vám určitě pomohou. Paní Prudilová je velice příjemná a vše mi do detailů a několikrát vysvětlila. Hledá to nejlepší řešení. Moc děkuji za pomoc.

  Zdroj: Email 15. 2. 2019

Ing. Martina Prudilová
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Martina Prudilová insolvenční poradce Olomouc

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.