Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Olomoucký kraj

Hranice na Moravě , Jeseník , Litovel , Mohelnice , Olomouc , Přerov , Prostějov , Šternberk , Šumperk , Tovačov , Velká Bystřice , Zábřeh , Zlaté Hory

Olomouc, Pasteurova 10

Olomouc, Litovel, Šternberk, Velká Bystřice, Prostějov

Ing. Martina Prudilová

5.0 Doporučit poradce

Pomohu vám zastavit exekuce a ukončit kolotoč dluhů

Problémy s dluhy pomáhám lidem řešit více než 5 let. Tato práce mě velmi naplňuje a je znát její pozitivní dopad na rodinný i partnerský život lidí. Zastavení exekucí, ukončení kolotoče dluhů a snížení měsíčních splátek znamenají novou finanční a psychickou pohodu. Nastavte si i vy jasné splácení závazků. Ráda vám pomohu. Domluvte si se mnou schůzku.

 

Co říkají klienti

Simona Cahová

Velmi příjemná , spolehlivá, chytrá a hlavně nejvíc pomůže a poradí a je vidět, že v jakékoliv situaci si ví rady a nikdy neřekne, že nenajde řešení a a ona vždy najde, no prostě super.

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.