Jana Kovaříková

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Praha, Benešov, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Beroun, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Jana Kovaříková insolvence Praha

Máte dluhy a tíží vás vaše finanční situace? Pomůžeme vám!

Naše kancelář pomáhá klientům řešit jejich tíživou finanční a majetkovou situaci, a to vždy na základě individuálních potřeb a požadavků klientů v rámci zákona. Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci, máte dluhy a exekuce, které nezvládáte splácet, můžete se objednat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naší kolegyní Janou Kovaříkovou. Vždy pro vás najde individuální a efektivní řešení vaší situace.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Janou Kovaříkovou z kanceláře v Praze? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Janou líbila?

Jana Kovaříková poradce na insolvence a oddlužení Praha

 • Lucie Terebeši

  Nejlepší spolupráce! Ve všem vyhověno, paní Kovaříková z kanceláře z Prahy – nejlepší spolupráce! Děkujeme velice za spolupráci, budeme doporučovat.

  Zdroj: Facebook 18. 12. 2023

 • Miroslav Vehovský

  Dobrý den, jestli můžete vzkázat paní Kovaříkové, že jí moc děkuji za vyřízení, vstřícnost při sepisu a podání insolvence, pěkné vysvětlení a jednání. Je to taková druhá šance na slušný život. Za pevné nervy se mnou. 😊😁 Určitě doporučuji vyřízení u Insolvence abivia.cz. Pokud člověk není blbý a plní své povinnosti, vydrží 2–3 roky nebo podle toho, na jak dlouho to má, potom má od všeho pokoj. Takže ještě jednou vám děkuji. 🙂

  Zdroj: Facebook 11. 10. 2023

 • Michal Schiller

  Doporučuji, využili jsme, když měli kancelář u Mladé Boleslavi. Vše ok.

  Zdroj: Facebook 9. 9. 2023

 • Zdeněk Klusáček

  Dobrý den, jsem s nimi moc spokojen, mám přes ně osobní bankrot a super slušné jednání a rychlé vyřízení. Super.

  Zdroj: Facebook 3. 9. 2023

 • Maika Štěrbová

  Hodnocení alias recenze paní Štěrbové po podání návrhu na oddluženíChci vám všem poděkovat za pomoc se sepsáním insolvenčního návrhu. Zároveň chci poděkovat paní Kovaříkové. Její práce je profesionální. Je to velice příjemná paní.  I když jsem za své dluhy zodpovědná já, tak  s jejím přístupem ke mně jsem se cítila klidnější. Teď ještě budu chvíli ve stresu, jestli mi soud insolvenci povolí. Přeji vám všem pohodové dny.

  Zdroj: Mail 18. 7. 2023

 • Jiří Karmazin

  Děkuji moc společnosti abivia.cz a zejména paní Kovaříkové za pomoc při oddlužení, díky které mám o jednu velkou starost méně. Rychlost a profesionalita, se kterou jsme společně celou záležitost vyřešili, mě velmi příjemně překvapila. Nyní již mohu normálně fungovat a soustředit se na práci. Děkuji moc! 🙂👍

  Zdroj: Facebook 2. 3. 2023

 • Tomáš Strnad

  Za sebe můžu doporučit… mám zkušenost. Vše mi vysvětlili, vstřícné vystupování. | Strašně moc bych chtěl poděkovat Paní Janě Kovaříkové. Dostal jsem se do nepříjemné situace, nevěděl jsem, kudy kam. Viděl jsem příjemné hodnocení na vaši společnost, tak jsem napsal a musím říct, že jsem byl hodně mile překvapený, jak se mě paní Kovaříková ujmula a vše mi srozumitelně vysvětlila a neskutečně moc pomohla. Za sebe můžu vaši společnost doporučit a ještě jednou za vše moc moc děkuji!

  Zdroj: Facebook 29. 5. 2023Facebook 27. 2. 2023

 • Kateřina V.

  Tímto chci moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské Advokátní kanceláře pana Mgr. Martina Ludvíka za její vstřícnost a lidský přístup. Moc mi pomohla. Měla jsem problém se svými dluhy, které také trochu vznikly díky mé závislosti na alkoholu. Vždy pro mě měla vlídné slovo a s mými problémy mi pomohla.

  Zdroj: Mail 4. 2. 2023

 • Dagmar Fotrová

  Paní Jana Kovaříková je velmi hodná a vstřícná poradkyně. Chci jí poděkovat za zpětnou komunikaci a vstřícné jednání vaší společnosti.

  Zdroj: Facebook 24. 1. i 26. 1. 2023

 • Jiří Vlk

  Vřele doporučuji a moc děkuji paní Kovaříkové za rychlé vyřízení mé žádosti o insolvenci.

  Zdroj: Facebook 23. 1. 2023

 • Marie Urbanová

  Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Kovaříkové za vstřícné chování a pomoc. Byla jsem mile překvapena. Všem mohu vřele doporučit tuto advokátní kancelář. Pokud potřebují pomoc, zde ji opravdu najdou. Ještě jednou moc děkuji.

  Zdroj: Google 17. 12. 2022

 • Vladimír

  Reference Abivia - Vladimír z Olomouce, KovaříkováChci moc poděkovat paní Janě Kovaříkové, která mi velice pomohla. Dostal jsem na ni kontakt od svého dobrého kamaráda, kterému pomohla s insolvencí. Já jsem měl stejný problém, ale pořád jsem neměl čas. Nikdy jsme se neviděli a řešili jsme tuto záležitost online. Byla to velice rychlá akce, která trvala 2 dny a vše bylo vyřešeno. Ještě jednou moc děkuji.

  Zdroj: Dopis, Olomouc, 11. 11. 2022

 • Manželé Ladislav a Helena

  Chceme moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka za její vstřícnost a lidský přístup. Velmi nám pomohla!

  Zdroj: Mail, Praha 10. 10. 2022

 • Nikola Švambergerová

  Tímto bych chtěla poděkovat paní Janě Kovaříkové z pobočky v Praze. Kvůli epidemii koronaviru jsem přišla o práci a dostala jsem se do platební neschopnosti. Hned na první schůzce mě paní Kovaříková uklidnila s tím, že vše dobře dopadne. Po povolení oddlužení sice nastal problém s jedním věřitelem, ale díky paní Kovaříkové, která mi pomohla a poradila s přípravou na soud, opravdu vše dobře dopadlo. Moc jí za vše děkuji.

  Zdroj: Mail 3. 4. 2022

 • Lukáš a Jiří z Prahy

  Insolvence a paní Kovaříková byla dobrá volba. Chceme oba moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky. Oba jsme měli již delší dobu finanční problémy, měli jsme již exekuce a situace se zdála neřešitelná. Mysleli jsme si, že budeme do konce života jen splácet dluhy, ale nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme do insolvence. Paní Kovaříková nám oběma moc pomohla, a proto jí chceme touto cestou poděkovat.

  Zdroj: Mail 18. 10. 2023

 • Jaromír Dvořák

  Týmu abivia.cz, konkrétně paní Kovaříkové, děkuji za její práci. Věnovala se mi, i když jsem jí volal po pracovní době a ona kvůli mě připálila doma v troubě maso. Je to obětavost nad míru. | Děkuji panu Mgr. Ludvíkovi a jeho všem spolupracovníkům a paní Kovaříkové za obětavou a nelehkou práci.

  Zdroj: Google, 9. 8. 2022 | Facebook 23. 12. 2021

 • Hana Procházková

  Děkuji Janě Kovaříkové za její pomoc a podporu. Již po prvním telefonátu jsem se cítila lépe. Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila. Příjemné a profesionální jednání. Paní Jana mi pomohla vyřešit nejeden finanční problém a já ji ihned doporučila i své bývalé kolegyni, která na tom byla podobně jako já. Velký dík a doporučuji všem!

  Zdroj: Mail, Praha 1. 12. 2021

 • Liba Adamcová

  Děkuji paní Janě Kovaříkové za spolupráci ohledně oddlužení. Jsem jí vděčná za pomoc a dodání odvahy. Provedla mě celým tímto nesnadným obdobím. Do dluhů jsem se dostala kvůli svému synovi. Chtěla jsem mu pomoci z nepříjemné finanční situace a sama se do ní zanedlouho zamotala. Nepomohla ani konsolidace a ocitla jsem se v dluhové pasti. Oddlužení mi pomohlo znovu svůj život nastartovat správným směrem.

  Zdroj: Mail 30. 11. 2021

 • Pavel Dzurik

  Velmi dobře se mi komunikovalo i spolupracovalo. Paní je příjemná a přátelská. O insolvenci mi sdělila vše potřebné. Nebojte se a jděte za ní! S oddlužením vám určitě také pomůže. Je to profesionál a pomáhá lidem v této oblasti řadu let.

  Zdroj: Mail 13. 10. 2021

 • Martina Halámková

  Byla jsem vdaná a měli jsme s manželem hypotéku a nějaké další půjčky. Vztah nevydržel a rozvod vzal za své. Zůstala jsem sama na děti, hypotéku i dluhy. Má nemoc to vše ještě zhoršila a dostala nás do exekucí. Jedinou možností bylo oddlužení a jsem vděčná, že jsem narazila na advokátní kancelář Mgr. Martina Ludvíka a paní Kovaříkovou. Chci jí tímto moc poděkovat. Pomohla mi s oddlužením, díky kterému jsem znovu dostala vše pod kontrolu a začala nový život.

  Zdroj: Mail 21. 8. 2021

 

Jana Kovaříková
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Jana Kovaříková insolvence Praha

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.