777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Jana Kovaříková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Praha, Opletalova 1417/25, Praha, Benešov, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Beroun, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, « Zvolte jiné město

Máte dluhy a tíží vás vaše finanční situace? Pomůžeme vám!

Naše kancelář pomáhá klientům řešit jejich tíživou finanční a majetkovou situaci, a to vždy na základě individuálních potřeb a požadavků klientů v rámci zákona. Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci, máte dluhy a exekuce, které nezvládáte splácet, můžete se objednat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naší kolegyní Janou Kovaříkovou. Vždy pro vás najde individuální a efektivní řešení vaší situace.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Janou Kovaříkovou z kanceláře v Praze? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Janou líbila?

Jana Kovaříková poradce na insolvence a oddlužení Praha

Vzkaz paní Marie Urbanové – Google 17. 12. 2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Kovaříkové za vstřícné chování a pomoc. Byla jsem mile překvapena. Všem mohu vřele doporučit tuto advokátní kancelář. Pokud potřebují pomoc, zde ji opravdu najdou. Ještě jednou moc děkuji.

Dopis od manželů v oddlužení – Ladislava a Heleny z Prahy

Chceme moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka za její vstřícnost a lidský přístup. Velmi nám pomohla!

Jaromír Dvořák udělil hodnocení – Google, 9. 8. 2022

Abivii, konkrétně paní Kovaříkové, děkuji za její práci. Věnovala se mi, i když jsem jí volal po pracovní době a ona kvůli mě připálila doma v troubě maso. Je to obětavost nad míru.

Nikola Švambergerová a její spokojenost

Tímto bych chtěla poděkovat paní Janě Kovaříkové z pobočky v Praze. Kvůli epidemii koronaviru jsem přišla o práci a dostala jsem se do platební neschopnosti. Hned na první schůzce mě paní Kovaříková uklidnila s tím, že vše dobře dopadne. Po povolení oddlužení sice nastal problém s jedním věřitelem, ale díky paní Kovaříkové, která mi pomohla a poradila s přípravou na soud, opravdu vše dobře dopadlo. Moc jí za vše děkuji.

Insolvence a paní Kovaříková byla dobrá volba

Chceme oba moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky. Oba jsme měli již delší dobu finanční problémy, měli jsme již exekuce a situace se zdála neřešitelná. Mysleli jsme si, že budeme do konce života jen splácet dluhy, ale nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme do insolvence. Paní Kovaříková nám oběma moc pomohla, a proto jí chceme touto cestou poděkovat. Lukáš a Jiří z Prahy

Doporučení od Jaromíra Dvořáka na Facebooku z prosince 2021

Děkuji panu Mgr. Ludvíkovi a jeho všem spolupracovníkům a paní Kovaříkové za obětavou a nelehkou práci. 

Poděkování od Hany Procházkové z Prahy

Děkuji Janě Kovaříkové za její pomoc a podporu. Již po prvním telefonátu jsem se cítila lépe. Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila. Příjemné a profesionální jednání. Paní Jana mi pomohla vyřešit nejeden finanční problém a já ji ihned doporučila i své bývalé kolegyni, která na tom byla podobně jako já. Velký dík a doporučuji všem!

Reference od Liby Adamcové

Děkuji paní Janě Kovaříkové za spolupráci ohledně oddlužení. Jsem jí vděčná za pomoc a dodání odvahy. Do dluhů jsem se dostala kvůli svému synovi. Chtěla jsem mu pomoci z nepříjemné finanční situace a sama se do ní zanedlouho zamotala. Nepomohla ani konsolidace a ocitla jsem se v dluhové pasti. Oddlužení mi pomohlo znovu svůj život nastartovat správným směrem. 

Pavel Dzurik a jeho komentář

Velmi dobře se mi komunikovalo i spolupracovalo. Paní je příjemná a přátelská. O insolvenci mi sdělila vše potřebné. Nebojte se a jděte za ní! S oddlužením vám určitě také pomůže. Je to profesionál a pomáhá lidem v této oblasti řadu let. 

Doporučení Martiny Halámkové

Byla jsem vdaná a měli jsme s manželem hypotéku a nějaké další půjčky. Vztah nevydržel a rozvod vzal za své. Zůstala jsem sama na děti, hypotéku i dluhy. Má nemoc to vše ještě zhoršila a dostala nás do exekucí. Jedinou možností bylo oddlužení a jsem vděčná, že jsem narazila na tuto advokátní kancelář a paní Kovaříkovou. Chci ji tímto moc poděkovat. Pomohla mi s oddlužením, díky kterému jsem znovu dostala vše pod kontrolu.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.