Volejte 777 722 822  

Praha, Opletalova 1417/25

Praha, Benešov, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Beroun, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav

Jana Kovaříková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Máte dluhy a tíží vás vaše finanční situace? Pomůžeme vám!

Naše kancelář pomáhá klientům řešit jejich tíživou finanční a majetkovou situaci, a to vždy na základě individuálních potřeb a požadavků klientů v rámci zákona. Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci, máte dluhy a exekuce, které nezvládáte splácet, můžete se objednat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naší kolegyní Janou Kovaříkovou. Vždy pro vás najde individuální a efektivní řešení vaší situace.

Jana Kovaříková poradce na insolvence a oddlužení Praha

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Janou Kovaříkovou z kanceláře v Praze? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Janou líbila? 

Poděkování od Hany Procházkové z Prahy

Děkuji Janě Kovaříkové za její pomoc a podporu. Již po prvním telefonátu jsem se cítila lépe. Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila. Příjemné a profesionální jednání. Paní Jana mi pomohla vyřešit nejeden finanční problém a já ji ihned doporučila i své bývalé kolegyni, která na tom byla podobně jako já. Velký dík a doporučuji všem!

Reference od Liby Adamcové

Děkuji paní Janě Kovaříkové za spolupráci ohledně oddlužení. Jsem jí vděčná za pomoc a dodání odvahy. Do dluhů jsem se dostala kvůli svému synovi. Chtěla jsem mu pomoci z nepříjemné finanční situace a sama se do ní zanedlouho zamotala. Nepomohla ani konsolidace a ocitla jsem se v dluhové pasti. Oddlužení mi pomohlo znovu svůj život nastartovat správným směrem. 

Pavel Dzurik a jeho komentář

Velmi dobře se mi komunikovalo i spolupracovalo. Paní je příjemná a přátelská. O insolvenci mi sdělila vše potřebné. Nebojte se a jděte za ní! S oddlužením vám určitě také pomůže. Je to profesionál a pomáhá lidem v této oblasti řadu let. 

Doporučení Martiny Halámkové

Byla jsem vdaná a měli jsme s manželem hypotéku a nějaké další půjčky. Vztah nevydržel a rozvod vzal za své. Zůstala jsem sama na děti, hypotéku i dluhy. Má nemoc to vše ještě zhoršila a dostala nás do exekucí. Jedinou možností bylo oddlužení a jsem vděčná, že jsem narazila na tuto advokátní kancelář a paní Kovaříkovou. Chci ji tímto moc poděkovat. Pomohla mi s oddlužením, díky kterému jsem znovu dostala vše pod kontrolu.

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.