777 722 822 Stačí
prozvonit
 

Jana Kovaříková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Praha, Opletalova 1417/25, Praha, Benešov, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Beroun, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, « Zvolte jiné město

Máte dluhy a tíží vás vaše finanční situace? Pomůžeme vám!

Naše kancelář pomáhá klientům řešit jejich tíživou finanční a majetkovou situaci, a to vždy na základě individuálních potřeb a požadavků klientů v rámci zákona. Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci, máte dluhy a exekuce, které nezvládáte splácet, můžete se objednat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naší kolegyní Janou Kovaříkovou. Vždy pro vás najde individuální a efektivní řešení vaší situace.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Janou Kovaříkovou z kanceláře v Praze? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Janou líbila?

Jana Kovaříková poradce na insolvence a oddlužení Praha

Jiří Karmazin ohodnotil spolupráci na Facebooku 2. 3. 2023

Děkuji moc společnosti Abivia.cz a zejména paní Kovaříkové za pomoc při oddlužení, díky které mám o jednu velkou starost méně. Rychlost a profesionalita, se kterou jsme společně celou záležitost vyřešili, mě velmi příjemně překvapila. Nyní již mohu normálně fungovat a soustředit se na práci. Děkuji moc! 🙂👍

Doporučení Tomáše Strnada – Facebook 27. 2. 2023

Strašně moc bych chtěl poděkovat Paní Janě Kovaříkové. Dostal jsem se do nepříjemné situace, nevěděl jsem, kudy kam. Viděl jsem příjemné hodnocení na vaši společnost, tak jsem napsal a musím říct, že jsem byl hodně mile překvapený, jak se mě paní Kovaříková ujmula a vše mi srozumitelně vysvětlila a neskutečně moc pomohla. Za sebe můžu vaši společnost doporučit a ještě jednou za vše moc moc děkuji!

Děkovný email Kateřiny V. – únor 2023

Tímto chci moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské Advokátní kanceláře pana Mgr. Martina Ludvíka za její vstřícnost a lidský přístup. Moc mi pomohla. Měla jsem problém se svými dluhy, které také trochu vznikly díky mé závislosti na alkoholu. Vždy pro mě měla vlídné slovo a s mými problémy mi pomohla. 

Dagmar Fotrová přidala komentáře – Facebook 24. 1.26. 1. 2023

Paní Jana Kovaříková je velmi hodná a vstřícná poradkyně. Chci jí poděkovat za zpětnou komunikaci a vstřícné jednání vaší společnosti.

Příspěvek Jiřího Vlka na Facebooku 23. 1. 2023

Vřele doporučuji a moc děkuji paní Kovaříkové za rychlé vyřízení mé žádosti o insolvenci.

Vzkaz Marie Urbanové – Google 17. 12. 2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Kovaříkové za vstřícné chování a pomoc. Byla jsem mile překvapena. Všem mohu vřele doporučit tuto advokátní kancelář. Pokud potřebují pomoc, zde ji opravdu najdou. Ještě jednou moc děkuji.

Pan Vladimír z Olomouce napsal referenci – listopad 2022

Reference Abivia - Vladimír z Olomouce, KovaříkováChci moc poděkovat paní Janě Kovaříkové, která mi velice pomohla. Dostal jsem na ni kontakt od svého dobrého kamaráda, kterému pomohla s insolvencí. Já jsem měl stejný problém, ale pořád jsem neměl čas. Nikdy jsme se neviděli a řešili jsme tuto záležitost online. Byla to velice rychlá akce, která trvala 2 dny a vše bylo vyřešeno. Ještě jednou moc děkuji.

Dopis od manželů v oddlužení – Ladislava a Heleny z Prahy

Chceme moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka za její vstřícnost a lidský přístup. Velmi nám pomohla!

Jaromír Dvořák udělil hodnocení – Google, 9. 8. 2022

Abivii, konkrétně paní Kovaříkové, děkuji za její práci. Věnovala se mi, i když jsem jí volal po pracovní době a ona kvůli mě připálila doma v troubě maso. Je to obětavost nad míru.

Nikola Švambergerová a její spokojenost

Tímto bych chtěla poděkovat paní Janě Kovaříkové z pobočky v Praze. Kvůli epidemii koronaviru jsem přišla o práci a dostala jsem se do platební neschopnosti. Hned na první schůzce mě paní Kovaříková uklidnila s tím, že vše dobře dopadne. Po povolení oddlužení sice nastal problém s jedním věřitelem, ale díky paní Kovaříkové, která mi pomohla a poradila s přípravou na soud, opravdu vše dobře dopadlo. Moc jí za vše děkuji.

Insolvence a paní Kovaříková byla dobrá volba

Chceme oba moc poděkovat paní Janě Kovaříkové z pražské pobočky. Oba jsme měli již delší dobu finanční problémy, měli jsme již exekuce a situace se zdála neřešitelná. Mysleli jsme si, že budeme do konce života jen splácet dluhy, ale nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme do insolvence. Paní Kovaříková nám oběma moc pomohla, a proto jí chceme touto cestou poděkovat. Lukáš a Jiří z Prahy

Doporučení od Jaromíra Dvořáka na Facebooku z prosince 2021

Děkuji panu Mgr. Ludvíkovi a jeho všem spolupracovníkům a paní Kovaříkové za obětavou a nelehkou práci. 

Poděkování od Hany Procházkové z Prahy

Děkuji Janě Kovaříkové za její pomoc a podporu. Již po prvním telefonátu jsem se cítila lépe. Bez ní bych svou situaci nikdy nevyřešila. Příjemné a profesionální jednání. Paní Jana mi pomohla vyřešit nejeden finanční problém a já ji ihned doporučila i své bývalé kolegyni, která na tom byla podobně jako já. Velký dík a doporučuji všem!

Reference od Liby Adamcové

Děkuji paní Janě Kovaříkové za spolupráci ohledně oddlužení. Jsem jí vděčná za pomoc a dodání odvahy. Do dluhů jsem se dostala kvůli svému synovi. Chtěla jsem mu pomoci z nepříjemné finanční situace a sama se do ní zanedlouho zamotala. Nepomohla ani konsolidace a ocitla jsem se v dluhové pasti. Oddlužení mi pomohlo znovu svůj život nastartovat správným směrem. 

Pavel Dzurik a jeho komentář

Velmi dobře se mi komunikovalo i spolupracovalo. Paní je příjemná a přátelská. O insolvenci mi sdělila vše potřebné. Nebojte se a jděte za ní! S oddlužením vám určitě také pomůže. Je to profesionál a pomáhá lidem v této oblasti řadu let. 

Doporučení Martiny Halámkové

Byla jsem vdaná a měli jsme s manželem hypotéku a nějaké další půjčky. Vztah nevydržel a rozvod vzal za své. Zůstala jsem sama na děti, hypotéku i dluhy. Má nemoc to vše ještě zhoršila a dostala nás do exekucí. Jedinou možností bylo oddlužení a jsem vděčná, že jsem narazila na tuto advokátní kancelář a paní Kovaříkovou. Chci ji tímto moc poděkovat. Pomohla mi s oddlužením, díky kterému jsem znovu dostala vše pod kontrolu.

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.