Volejte 777 722 822  

Brno, Zvonařka 408/16

Brno, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, Šlapanice, Adamov, Hodonín

Magdalena Kapičáková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Pomůžeme vám zajistit veškeré potřebné dokumenty k prověření finanční situace

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností víme, že klienti často mívají obavu z toho, že pro řešení své majetkové situace nejsou schopni doložit veškeré podklady a dokumenty. Naše kancelář klientům pomůže ověřit rozsahy a výši veškerých jejich závazků a zajistit nezbytné podklady pro komplexní vyhodnocení majetkové a finanční situace klienta. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

  Magda Kapičáková insolvenční poradce Brno

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Magdou Kapičákovou z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Magdou líbila? 

Tomáš Pataši napsal dopis se svým příběhem – 30. 6. 2022

Po tom, co jsem se rozhodl oddlužit, jsem se bál někam zavolat. Dostal jsem ale číslo na paní Kapičákovou a jen co jsem se odhodlal zavolat, hned jsem byl klidnější – paní byla hrozně příjemná. Po první osobní schůzce už jsem byl v klidu úplně. Jak paní Kapičáková, tak pan Adam byli hrozně příjemní, vstřícní, vše mi v klidu a s úsměvem vysvětlili. Ostatním můžu jen doporučit!

Pochvala Libuše Mokré – Facebook 5. 5. 2022

Byla jsem s Abivií a jejich službami velmi spokojená. Pobočku v Brně velmi doporučuji.

Stanislav Pátek a jeho spokojenost: Facebook 19. 3. 2021

Velmi slušné jednání na úrovni, pečlivě vše vysvětleno, ochota, no prostě bezva…

Poděkování Radima Harenčáka: Facebook 22. 2. 2021

Velice advokátní kancelář v Brně doporučuji a děkuji za jejich příjemné jednání a řešení mých nepříjemných problémů!  Děkuji Vám! 

Pavel Brno

Děkuji paní Kapičákové za příjemné a vstřícné jednání! Oddlužení mám schváleno a v případě potřeby jsme stále v kontaktu. 

Doporučení od Pavly K. 

V roce 2019 jsem kontaktovala paní Kapičákovou přes webové stránky, ale následně jsem se nechala přesvědčit kamarádkou a šla řešit oddlužení za její známou advokátkou. Chyba. Po roce a několika urgencích jsem pochopila, že se s mým případem nic neděje. Znovu jsem se tedy obrátila na kancelář Abivie v Brně a setkala se s paní Kapičákovou a jejím kolegou. Vše bylo velice rychle zpracováno a do 14 dnů byl můj návrh na oddlužení na soudě. Velmi oceňuji jejich přístup a komunikaci!

Spokojenost klientů: portál Google Business

Vynikající komunikace, bleskové vyřízení. Profesionální přístup Bc. Adama a paní Kapičákové. Vřele doporučuji! Pavel Kudela

Kontaktujte vašeho poradce

    Potřebujete rychle vyřešit vaše dluhy a exekuce? Jste již v oddlužení a nevíte si rady? Chcete domluvit nezávaznou konzultaci zdarma?
    Pak nás neváhejte ihned kontaktovat!
    Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (pracovní dny). Pole označená (*) je nutné vyplnit.

    Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.