777 722 822 Stačí
prozvonit
 
Magda Kapičáková insolvenční poradce pro oddlužení Brno

Magdalena Kapičáková

Insolvenční specialista
Zaměstnanec advokátní kanceláře

Brno, Zvonařka 408/16, Brno, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, Šlapanice, Adamov, Hodonín, « Zvolte jiné město

Pomůžeme vám zajistit veškeré potřebné dokumenty k prověření finanční situace

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností víme, že klienti často mívají obavu z toho, že pro řešení své majetkové situace nejsou schopni doložit veškeré podklady a dokumenty. Naše kancelář klientům pomůže ověřit rozsahy a výši veškerých jejich závazků a zajistit nezbytné podklady pro komplexní vyhodnocení majetkové a finanční situace klienta. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Magdou Kapičákovou z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Magdou líbila? 

Magda Kapičáková insolvenční poradce Brno

5 hvězdiček od Jakuba Vévara – Google 20. 7. 2023

Bezvadný přístup. Moc mně advokátní kancelář pana Martina Ludvíka pomohla. Bylo mě dovoleno oddlužení, a to jen díky paní Kapičákové  (veliké díky vám), jste velký profesionál na svém místě. Pokračujte v pomáhání lidem, kteří to potřebují. Všem, kdo potřebuji poradit či nějak pomoci, vřele doporučuji… Pěkný den všem. Konečně ho mám i já po několika měsících. 🙂 Mějte se všichni krásně a užívejte léto.

Annamaria Petrovičová sdílela svou spokojenost na Facebooku dne 23. 4. 2023

Můžu doporučit, moc mi pomohli. Velice příjemný pan i paní.

Poděkování Hany Matýskové – Facebook 5. 4. 2023

Já mám u vás už 3 roky insolvenci, kterou mně vaše kancelář zprostředkovala, a jsem ráda, že jsem našla zrovna vás. Jsem za to vděčná. Našla jsem vás v Brně a vše se mnou zařizoval p. Adam a p. Kapičáková. Moc děkuji, nikdy bych jinak dluhy nesplatila. Doporučuji všem, aby neztráceli čas a na abivia.cz se obrátili!

Eva Bendlová a její vzkaz na Facebooku, 17. 2. 2023

Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální služby, rychlé jednání a milou spolupráci při vyřizování insolvence přes vaší společnosti, jmenovitě paní Kapičákové a jejímu kolegovi, panu Adamovi, s kterým jsem také jednala. Moc děkuji.

Pochvala Davida Růži na Facebooku dne 21. 12. 2022

Jednání bylo rychlé, vše klapalo dle dohody, naprostá spokojenost.

Recenze Jany Meixnerové – Facebook 11. 12. 2022

Také jsem využila služby a mohu říct, že moc děkuji, protože mi pomohli a měli se mnou trpělivost. Všem opravdu doporučuji. Na nic nečekejte a řešte své dluhy. Opravdu se vám hodně uleví!! Se vším pomohou, vyřeší za vás a jsou vždy schopni pomoci, i během insolvence. Díky.

Manželé M. Z. a J. Z. z Brna nám v říjnu 2022 poslali ručně psaný dopis Reference manželů Z. z Brna, specialisté Abivia Kapičáková a Adam

Ani nevím, jak vyjádřit spokojenost se službami Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka. S manželem jsme se trápili několik let, navštívili několik advokátních kanceláří. Teprve pan Adam a paní Kapičáková nám dokázali poradit a hlavně pomoci. Děkujeme a doporučujeme jejich služby!

Kateřina Kroupová napsala hodnocení – Facebook 25. 8. 2022

Oslovila jsem advokátní kancelář s prosbou o pomoc, už jsem nevěděla, kudy kam. Řešit své dluhy, své problémy byla pro mě velká ostuda. Dnes mám insolvenci schválenou a za to vše vdečím těmhle skvělým lidem. Dělají pro vás maximum, mají skvělý přístup, hlavně lidský, nikdo vás nebude soudit. Pokud jste v takové situaci, že už nevíte, kudy kam, nebojte se oslovit Abivia.cz.. Děkuji za vše!

Klient dne 21. 8. 2022 ohodnotil spolupráci na Facebooku

Petr Bartoň hodnocení na FB

Doporučení klienta – Facebook 27. 7. 2022

Vypíchl bych perfektní práci paní Kapičákové a jejího kolegy, pana Adama.
Rady nad zlato a v případě nějakých komplikací, kdy jsem to i já chtěl vzdát a žádost stáhnout, jsem dostal radu a úspěšné řešení bylo na světě. Opravdu profesionální práce a lidé na svých místech.
Lepší advokátní společnost jsem si nemohl vybrat.
Děkuji, T. V.

Komentář na Facebooku z 12. 6. 2022

Taky jsem v insolvenci a díky p. Adamovi a p. Kapičákové jsem už v klidu a můžu spokojeně žít. Abivia.cz doporučuji, jsou ochotní, se vším poradí a pomůžou. Díky nim konečně žiju bez strachu. Děkuji, že jste mně pomohli. Hana Matýsková

Tomáš Pataši napsal dopis se svým příběhem – 30. 6. 2022

Po tom, co jsem se rozhodl oddlužit, jsem se bál někam zavolat. Dostal jsem ale číslo na paní Kapičákovou a jen co jsem se odhodlal zavolat, hned jsem byl klidnější – paní byla hrozně příjemná. Po první osobní schůzce už jsem byl v klidu úplně. Jak paní Kapičáková, tak pan Adam byli hrozně příjemní, vstřícní, vše mi v klidu a s úsměvem vysvětlili. Ostatním můžu jen doporučit!

Pochvala Libuše Mokré – Facebook 5. 5. 2022

Byla jsem s abivia.cz a jejich službami velmi spokojená. Pobočku v Brně velmi doporučuji.

Stanislav Pátek a jeho spokojenost: Facebook 19. 3. 2021

Velmi slušné jednání na úrovni, pečlivě vše vysvětleno, ochota, no prostě bezva…

Poděkování Radima Harenčáka: Facebook 22. 2. 2021

Velice advokátní kancelář v Brně doporučuji a děkuji za jejich příjemné jednání a řešení mých nepříjemných problémů!  Děkuji vám! 

Klient Pavel z Brna

Děkuji paní Kapičákové za příjemné a vstřícné jednání! Oddlužení mám schváleno a v případě potřeby jsme stále v kontaktu. 

Doporučení od Pavly K., Brno

V roce 2019 jsem kontaktovala paní Kapičákovou přes webové stránky abivia.cz, ale následně jsem se nechala přesvědčit kamarádkou a oddlužení řešila s její známou advokátkou. Chyba. Po roce a několika urgencích jsem pochopila, že se s mým případem nic neděje. Znovu jsem se tedy obrátila na kancelář Mgr. Martina Ludvíka v Brně a setkala se s paní Kapičákovou a jejím kolegou. Vše bylo velice rychle zpracováno a do 14 dnů byl můj návrh na oddlužení na soudě. Velmi oceňuji jejich přístup: ochotu, důvěru a výbornou komunikaci!

Spokojenost klientů: portál Google Business

Vynikající komunikace, bleskové vyřízení. Profesionální přístup Bc. Adama a paní Kapičákové. Vřele doporučuji! Pavel Kudela

Recenze Lukáše Vláčila

Zdravím všechny, kteří si momentálně čtou můj příspěvek. Chtěl bych se podělit o mé zkušenosti konkrétně s brněnskou pobočku abivia.cz, jmenovitě s Ivo Adamem a Magdalénou Kapičákovou. Chtěl bych vyzdvihnout skvělý přístup od začátku až do konce celého procesu. Vše podrobně vysvětlí, pomůžou a snaží se Vám pomoct, když už nemáte kam jít. Odpoví a vysvětlí všechny dotazy a nejasnosti. Soud můj návrh 2× zamítl, i přesto se „nehodila flinta do žita“ a bojovalo se do úspěšného schválení oddlužení. Každý problém se dá řešit a důležitý je nenechat to na pospas osudu. I když se vyskytnou překážky, vždy se dají překonat!

Manželé Petrů napsali

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Kapičákové a panu Adamovi za jejich příkladnou a zodpovědnou práci. Jsem invalida, nemám nohu, jejich přístup k nám byl obdivující. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, kteří potřebují pomoct. S úctou manželé Petrů

    Potřebujete pomoci?

    Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

    Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.