Volejte zdarma 800 11 44 11
Vyhledávání

Jihomoravský kraj

Adamov , Blansko , Boskovice , Břeclav , Brno , Bučovice , Hustopeče , Ivančice , Kuřim , Kyjov , Mikulov , Moravský Krumlov , Pohořelice , Šlapanice , Slavkov u Brna , Tišnov , Vyškov , Znojmo

Brno, Zvonařka 408/16

Brno, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, Šlapanice, Adamov

Magdalena Kapičáková

Zkušenosti specialisty

Pomohu vám dát dohromady veškeré vaše dokumenty

Na základě své dlouholeté praxe a zkušeností vím, že občas mají klienti strach z toho, co je čeká a jak doloží všechny potřebné dokumenty. Z tohoto důvodu řešení své nelehké situace oddalují, což je chyba. Pak se jim může stát, že dluhy narostou do takové výše, že již nebudou splňovat ani podmínky pro oddlužení. Proto jsem tady já a pomohu vám dát dohromady veškeré vaše dokumenty. Vůbec se toho nebojte, vždy jsme to s klienty zvládli a zvládneme to i spolu. Těším se na vás. 

 

Kontaktujte vašeho poradce

Máte jakýkoli dotaz? Potřebujete poradit se snížením splátek, refinancováním dluhů, stabilizací dluhové situace či oddlužením? Chcete si domluvit nezávaznou konzultaci zdarma? Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář níže. Ozveme se vám do 24 hodin (v pracovní dny). Pokud nevyplníte žádný vzkaz, zavoláme vám.
Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.


Data obsažená v dotazníku budou sloužit výhradně pro naše účely a nebudou poskytnuta nikomu dalšímu.