Magdaléna Kapičáková

Insolvenční specialista

Svěřená oblast
Brno, Blansko, Boskovice, Tišnov, Kuřim, Šlapanice, Adamov, Hodonín, Hustopeče, Břeclav, Pohořelice, Znojmo, Mikulov, Ivančice, Moravský Krumlov
Zvolte jiné město 


Kontaktujte mě
Magda Kapičáková insolvenční poradce pro oddlužení Brno

Pomůžeme vám zajistit veškeré potřebné dokumenty k prověření finanční situace

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností víme, že klienti často mívají obavu z toho, že pro řešení své majetkové situace nejsou schopni doložit veškeré podklady a dokumenty. Naše kancelář klientům pomůže ověřit rozsahy a výši veškerých jejich závazků a zajistit nezbytné podklady pro komplexní vyhodnocení majetkové a finanční situace klienta. Můžete se objednat na první bezplatnou a nezávaznou konzultaci na pobočce naší advokátní kanceláře.

Co říkají klienti

Jak jsou naši klienti spokojeni s kolegyňkou Magdou Kapičákovou z brněnské kanceláře? Věděli, jak probíhá insolvence? Obdrželi všechny potřebné informace o postupu oddlužení? Jak se jim spolupráce s Magdou líbila?

Magda Kapičáková insolvenční poradce Brno

 • Oldřiška Smejkalová
  Mohu jen doporučit .👍

  Zdroj: Facebook 27. 3. 2024

 • Petr Váca
  Spokojenost, doporučuji 💪💪💪 vše proběhlo, jak mělo, a navíc slíbili, že to dopadne dobře, a dopadlo 💪💪💪💪

  Zdroj: Google 8. 3. 2024

 • Jan Šlapák

  Rád bych se s Vámi podělil o zpětnou vazbu spolupráce s Vaší váženou kolegyní paní Kapičákovou na brněnské pobočce. Je velice příjemná, ochotná vše vysvětlit, s bohatými profesními znalostmi a díky jejímu nezištnému nadhledu a schopnosti „uklidnit“ působí takřka jako anděl. Chápu, že se při své práci každý den střetává s ne úplně příjemnými osudy lidí, ani lidmi samotnými, ale zůstává klidná a pozitivní. Je to jen má osobní zkušenost, ale moc mi pomohla v řešení nepříjemné situace, do které jsem se svojí hloupostí dostal. Už jsem jí děkoval osobně, ale cítil jsem povinnost se o mou zkušenost podělit i s Vámi, ať víte, koho máte v týmu.

  Zdroj: Mail 14. 12. 2023

 • Alena Hanáková

  S abivia.cz jsem velmi spokojená, děkuji Mgr. Adamovi a hlavně paní Kapičákové, která se mnou ochotně a rychle všechno vyřídila. Ničeho se nebojte, nic nezatajujte a spadne vám těžkej balvan ze srdce, přeji to všechno a týmu z abivia.cz ještě jednou díky.

  Zdroj: Google 14. 11. 2023

 • Marián Robeš

  Profesionální přístup, rychlé jednání. Mohu jen doporučit.

  Zdroj: Google 26. 10. 2023

 • Jakub Vévara

  Bezvadný přístup. Moc mně advokátní kancelář pana Martina Ludvíka pomohla. Bylo mě dovoleno oddlužení, a to jen díky paní Kapičákové  (veliké díky vám), jste velký profesionál na svém místě. Pokračujte v pomáhání lidem, kteří to potřebují. Všem, kdo potřebuji poradit či nějak pomoci, vřele doporučuji… Pěkný den všem. Konečně ho mám i já po několika měsících. 🙂 Mějte se všichni krásně a užívejte léto.

  Zdroj: Google 20. 7. 2023

 • Annamarina Petrovičová

  Můžu doporučit, moc mi pomohli. Velice příjemný pan i paní.

  Zdroj: Facebook 23. 4. 2023

 • Hana Matýsková

  Já mám u vás už 3 roky insolvenci, kterou mně vaše kancelář zprostředkovala, a jsem ráda, že jsem našla zrovna vás. Jsem za to vděčná. Našla jsem vás v Brně a vše se mnou zařizoval p. Adam a p. Kapičáková. Moc děkuji, nikdy bych jinak dluhy nesplatila. Doporučuji všem, aby neztráceli čas a na abivia.cz se obrátili!

  Zdroj: Facebook 5. 4. 2023

 • Eva Bendlová

  Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální služby, rychlé jednání a milou spolupráci při vyřizování insolvence přes vaší společnosti, jmenovitě paní Kapičákové a jejímu kolegovi, panu Adamovi, s kterým jsem také jednala. Moc děkuji.

  Zdroj: Facebook 17. 2. 2023

 • David Růža

  Jednání bylo rychlé, vše klapalo dle dohody, naprostá spokojenost.

  Zdroj: Facebook 21. 12. 2022

 • Jana Meixnerová

  Také jsem využila služby a mohu říct, že moc děkuji, protože mi pomohli a měli se mnou trpělivost. Všem opravdu doporučuji. Na nic nečekejte a řešte své dluhy. Opravdu se vám hodně uleví!! Se vším pomohou, vyřeší za vás a jsou vždy schopni pomoci, i během insolvence. Díky.

  Zdroj: Facebook 11. 12. 2022

 • Manželé M. Z. a J. Z z Brna

  Reference manželů Z. z Brna, specialisté Abivia Kapičáková a Adam

  Ani nevím, jak vyjádřit spokojenost se službami Advokátní kanceláře Mgr. Martina Ludvíka. S manželem jsme se trápili několik let, navštívili několik advokátních kanceláří. Teprve pan Adam a paní Kapičáková nám dokázali poradit a hlavně pomoci. Děkujeme a doporučujeme jejich služby!

  Zdroj: Dopis

 • Kateřina Kroupová

  Oslovila jsem advokátní kancelář s prosbou o pomoc, už jsem nevěděla, kudy kam. Řešit své dluhy, své problémy byla pro mě velká ostuda. Dnes mám insolvenci schválenou a za to vše vděčím těmhle skvělým lidem. Dělají pro vás maximum, mají skvělý přístup, hlavně lidský, nikdo vás nebude soudit. Pokud jste v takové situaci, že už nevíte, kudy kam, nebojte se oslovit Abivia.cz.. Děkuji za vše!

  Zdroj: Facebook 25. 8. 2022

 • Petr Bartoň

  Petr Bartoň hodnocení na FB

  Zdroj: Facebook 21. 8. 2022

 • Pan T. V.

  Vypíchl bych perfektní práci paní Kapičákové a jejího kolegy, pana Adama. Rady nad zlato a v případě nějakých komplikací, kdy jsem to i já chtěl vzdát a žádost stáhnout, jsem dostal radu a úspěšné řešení bylo na světě. Opravdu profesionální práce a lidé na svých místech. Lepší advokátní společnost jsem si nemohl vybrat. Děkuji, T. V.

  Zdroj: Facebook 27. 7. 2022

 • Hana Matýsková

  Taky jsem v insolvenci a díky p. Adamovi a p. Kapičákové jsem už v klidu a můžu spokojeně žít. Abivia.cz doporučuji, jsou ochotní, se vším poradí a pomůžou. Díky nim konečně žiju bez strachu. Děkuji, že jste mně pomohli. Hana Matýsková

  Zdroj: Facebook 12. 6. 2022

 • Tomáš Pataši

  Po tom, co jsem se rozhodl oddlužit, jsem se bál někam zavolat. Dostal jsem ale číslo na paní Kapičákovou a jen co jsem se odhodlal zavolat, hned jsem byl klidnější – paní byla hrozně příjemná. Po první osobní schůzce už jsem byl v klidu úplně. Jak paní Kapičáková, tak pan Adam byli hrozně příjemní, vstřícní, vše mi v klidu a s úsměvem vysvětlili. Ostatním můžu jen doporučit!

  Zdroj: Dopis z 30. 6. 2022

 • Libuše Mokrá

  Byla jsem s abivia.cz a jejich službami velmi spokojená. Pobočku v Brně velmi doporučuji.

  Zdroj: Facebook 5. 5. 2022

 • Stanislav Pátek

  Velmi slušné jednání na úrovni, pečlivě vše vysvětleno, ochota, no prostě bezva...

  Zdroj: Facebook 19. 3. 2021

 • Radim Harenčák

  Velice advokátní kancelář v Brně doporučuji a děkuji za jejich příjemné jednání a řešení mých nepříjemných problémů!  Děkuji vám

  Zdroj: Facebook 22. 1. 2021

 • Pan Pavel z Brna

  Děkuji paní Kapičákové za příjemné a vstřícné jednání! Oddlužení mám schváleno a v případě potřeby jsme stále v kontaktu.

  Zdroj: Poděkování

 • Paní Pavla K. z Brna

  V roce 2019 jsem kontaktovala paní Kapičákovou přes webové stránky abivia.cz, ale následně jsem se nechala přesvědčit kamarádkou a oddlužení řešila s její známou advokátkou. Chyba. Po roce a několika urgencích jsem pochopila, že se s mým případem nic neděje. Znovu jsem se tedy obrátila na kancelář Mgr. Martina Ludvíka v Brně a setkala se s paní Kapičákovou a jejím kolegou. Vše bylo velice rychle zpracováno a do 14 dnů byl můj návrh na oddlužení na soudě. Velmi oceňuji jejich přístup: ochotu, důvěru a výbornou komunikaci!

  Zdroj: Doporučení

 • Pavel Kudela

  Vynikající komunikace, bleskové vyřízení. Profesionální přístup Bc. Adama a paní Kapičákové. Vřele doporučuji! Pavel Kudela

  Zdroj: Google 6. 1. 2021

 • Lukáš Vláčil

  Zdravím všechny, kteří si momentálně čtou můj příspěvek. Chtěl bych se podělit o mé zkušenosti konkrétně s brněnskou pobočku abivia.cz, jmenovitě s Ivo Adamem a Magdalénou Kapičákovou. Chtěl bych vyzdvihnout skvělý přístup od začátku až do konce celého procesu. Vše podrobně vysvětlí, pomůžou a snaží se Vám pomoct, když už nemáte kam jít. Odpoví a vysvětlí všechny dotazy a nejasnosti. Soud můj návrh 2× zamítl, i přesto se „nehodila flinta do žita“ a bojovalo se do úspěšného schválení oddlužení. Každý problém se dá řešit a důležitý je nenechat to na pospas osudu. I když se vyskytnou překážky, vždy se dají překonat!

  Zdroj: Recenze

 • Manželé Petrů

  Chtěli bychom tímto poděkovat paní Kapičákové a panu Adamovi za jejich příkladnou a zodpovědnou práci. Jsem invalida, nemám nohu, jejich přístup k nám byl obdivující. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, kteří potřebují pomoct. S úctou manželé Petrů

  Zdroj: Dopis

Magdaléna Kapičáková
Insolvenční specialista

Kontaktujte mě
Magda Kapičáková insolvenční poradce pro oddlužení Brno

  Potřebujete pomoci?

  Pro objednání konzultace zdarma nám napište nebo zavolejte 777 722 822. Pracujeme i online.

  Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů.